Jump to content
Sign in to follow this  
Domeny_Wroclaw

Zapłata w Godaddy..com

Recommended Posts

Witam,

Mam problem, ponieważ chcę zakupić domenę w GoDaddy.com, jednak nie posiadam rachunku walutowego.

Z tego co wiem, istnieje możliwość zapłaty poprzez Paypal.pl, jednak nie ma tam możliwości wpłaty środków z rachunku bankowego :/

Jak rozwiązać ten problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak rozwiązać ten problem?

 

za pomocą karty kredytowej, jeśli masz jakiś stały udokumentowany dochód (np. umowa o pracę) każdy bank Ci taką da. ew. załóż sobie konto w mBanku i płać za pomocą eKarty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak?

Tylko w jaki sposób następuje tam zapłata... po zakupie domeny? czy trzeba zasilić konto?

Jak wygląda sytuacja kiedy nie zapłacę za domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak?

Tylko w jaki sposób następuje tam zapłata... po zakupie domeny? czy trzeba zasilić konto?

nie wiem jak się kupuje w godaddy, bo tam nie rejestrowałem. ale podejrzewam, że wygląda to tak jak każda inna transakcja. przy rejestracji domeny podajesz numer karty kredytowej (i inne dane, jak data jej ważności, swoje imie, nazwisko itd..) czy też inteligo względnie eKarty. żądana kwota jest pobierana z Twojego konta i tyle.

 

Jak wygląda sytuacja kiedy nie zapłacę za domenę?

 

to jej po prostu nie zarejestrujesz i dalej będzie sobie wolna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W godaddy placi sie od razu przy zamawianiu domeny. A wiec: znajdujesz nazwe, wybierasz uslugi jakie do niej chcesz (np. ukrycie danych, dlugosc abonamentu), przechodzisz do podsumowania, a gdy wszystko gra, wybierasz forme platnosci, akceptujesz i podajesz np. numer karty. Czyli: wybierasz domene, placisz, dostajesz ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tej sytuacji 2 opcja najbardziej mi pasuje... potrzebuję 25 $ (licząc po 3 zł każdy:) - taka mała prowizja :)

czyli tazem 75 zł ;)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×