Jump to content
Sign in to follow this  
Guest matjed

ZaopatrzenieMedyczne.pl + TłumaczeniaUstne.pl

Recommended Posts

Guest matjed

Witam

 

Jak w temacie, proszę o wycenę i opinię na temat domen:

 

ZaopatrzenieMedyczne.pl

TłumaczeniaUstne.pl

 

 

Pozdrawiam

Dziękuję

M.

Edited by matjed

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest matjed

Hmm... osobiście nie zgadzam się ze stwierdzeniem iż tłumaczeniaustne.pl to ninja.

Pod non-IDN znajduje się strona poważnej firmy. W sumie głównie dlatego zarejestrowałem IDN.

Tlumaczeniapisemne też zarejestrowana i w użytku.

Niemniej jednak to Twoje zdanie i w pełni je szanuję.

 

Może ktoś podejmie się wyceny?

Edited by matjed

Share this post


Link to post
Share on other sites

moim skromnym zdaniem pierwsza domena wydaje sie byc fajan druga nie brzmi jakos atrakcyjne, ale trzeba probowac i sie nie poddawac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm... osobiście nie zgadzam się ze stwierdzeniem iż tłumaczeniaustne.pl to ninja.

Pod non-IDN znajduje się strona poważnej firmy. W sumie głównie dlatego zarejestrowałem IDN.

 

To nie jest wyznacznik atrakcyjności domeny. Oprócz firmy działającej pod non-IDN nie ma potencjalnego kupca. A sam serwisu pod tym adresem nie zrobisz. Życzę szczęścia, ale raczej ninja.

Zaopatrzeniemedyczne trochę długa, również ciężko będzie sprzedać. Moim zdaniem max niskie xxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest matjed

Ludzie, nie przesadzajcie z tą długością domeny. MaterialyBudowlane składa się z 18 liter, a wartość grubo ponad 10tys. PLN. Moja składa się z 20 liter, to tylko dwie więcej, a jest dość ogólna - bez problemu nada się na sklep medyczny. Niskie XXX? Proszę Kolegę, Kolega nie przesadza :):D

 

PS.

Wybaczcie moją opryskliwość w dniu dzisiejszym, ale miałem dzisiaj ciężki dzień...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludzie, nie przesadzajcie z tą długością domeny. MaterialyBudowlane składa się z 18 liter, a wartość grubo ponad 10tys. PLN. Moja składa się z 20 liter, to tylko dwie więcej, a jest dość ogólna - bez problemu nada się na sklep medyczny. Niskie XXX? Proszę Kolegę, Kolega nie przesadza :):D

 

PS.

Wybaczcie moją opryskliwość w dniu dzisiejszym, ale miałem dzisiaj ciężki dzień...

 

Prosiłem o opinię to ją przyjm z pokorą albo poproś gdy nie będziesz miał ciężkiego dnia.

Każdy ma u siebie przynajmniej jedną ninję. Musisz się pogodzić z tym ale skoro cytowana przez Ciebie domena miała wartość grubo ponad 10 k. to wyceń i swoją tak.

Według mnie pierwsza ok. średnie xxx a druga reg fee.

 

Powodzenia

Mirek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest matjed

Szanuję wasze zdanie i raz jeszcze przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosiłem o opinię to ją przyjm z pokorą.....

 

Chyba chodziło o to żeby przyjąć opinie z pokorą. Teraz autor wątku będzie wiedział o co chodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat jeśli chodzi o długość domen to firmy korzystają z długich i krótkich, więc może się chętny ktoś znajdzie, kto wie...

Edited by e-demon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×