Jump to content
Sign in to follow this  
frank715

forumuj.pl

Recommended Posts

Domena forum uj jest do sprzedania. KOD Authinfo. Co o niej myślicie? idealna na forum uj, intuicyjne ułożenie słów forum+uj. pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprzedać jak najbardziej, proszę również o wycenę, ostatnio forumae.pl została sprzedana na aftermarket.pl

Edited by frank715

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forum Uniwersytetu Jagiellonskiego.

Ladna pod forum

 

Ale to nie ten dzial :)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ile byście ją wycenili, wydaje mi się że fajny czas na zagospodarowanie takiej domeny przed ruszeniem roku akademickiego.

Edited by frank715

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena forum uj jest do sprzedania. KOD Authinfo. Co o niej myślicie? idealna na forum uj, intuicyjne ułożenie słów forum+uj. pozdrawiam

 

Znając akademickich administratorów jestem pewien, że prędzej wykombinują jakąś :) w domenie *.uj.edu.pl niż zapłacą złotówkę za cokolwiek. Według nich w ogóle komercyjne wykorzystanie internetu powinno być zakazane :D

A na studenciaków to już zupełnie bym nie liczył - friko / darmo / na krzywy ryj / gratis itd...

 

0 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja myślałem, że jakaś plaga końcówek ****uj.pl nadchodzi :)

wydaje mi się, że domena niewiele warta, żeby już nie wnikać w szczegóły :D

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja myślałem, że jakaś plaga końcówek ****uj.pl nadchodzi :)

wydaje mi się, że domena niewiele warta, żeby już nie wnikać w szczegóły :D

 

zgadzam się, raczej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta domena ( http://whois.domaintools.com/forumae.pl) poszła niedawno na aftermarket, niestety nie śledziłem na bieżąco, ktoś z poza di najwyraźniej się nią zainteresował jak podpowiada whois, może ktoś z Was orientuje się za ile poszła, chyba skontaktuje się z kupcem domeny być może zainteresuje się również moją.

 

Zgadzam się z Wami, jest forum uj np. econ.edu.pl, z kolei myślę że komercyjnych zastosowaćtego forum byłoby wiele. wolne są również domeny forumar.pl czy forumap.pl też mogą mieć zastosowanie komercyjne w domie zarabiających forum czy blogów.

 

fajne mogą być też domeny notatki.uj.pl nie wiem czy taki twór można zarejestrować

Edited by frank715

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×