Jump to content

Recommended Posts

Konto na szczęście zostało szybko odblokowane, ale zwątpiłem w to, czy taki zgłoszenia o podbijaniu w ogóle ktoś ręcznie weryfikuje czy tylko moderatorzy tych aukcji klikają w "blokadę konta" i czekają na jakiś sygnał czy ci jeszcze w ogóle zależy na koncie i będziesz się tłumaczył czy też będziesz wolał założyć nowe...

 

Masz racje, ale po co mi zablokowali konto na jedną minutę?? W ten sposób usunęli wszystkie aukcje, straciłem tydzień czasu i nie oszukujmy się, każdy normalny pomyśli, że coś jest nie tak a tutaj nie chodzi o 100zł.

Ewidentnie to wina pracownika allegro, który nawet nie podpisał się w mailu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz racje, ale po co mi zablokowali konto na jedną minutę?? W ten sposób usunęli wszystkie aukcje, straciłem tydzień czasu i nie oszukujmy się, każdy normalny pomyśli, że coś jest nie tak a tutaj nie chodzi o 100zł.

Ewidentnie to wina pracownika allegro, który nawet nie podpisał się w mailu.

 

Nie szukaj logiki w Allegro. To firma o chyba najgorszym supporcie w polskim internecie. Tak jak pisałem wcześniej, dla nich jesteś tylko statystyką więc nawet gdybyś chciał sprawę wyjaśnić to owe wyjaśnienie jest możliwe o ile mają przygotowany gotowy szablon odpowiedzi email. Tylko w ten sposób odpowiadają, czasem ewentualnie modyfikując gotową odpowiedź.

Jedyne co Ci pozostaje to wystawić aukcję ponownie, chyba, że masz dużo czasu to możesz dochodzić swoich racji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
szkoda gadać z tym allegro, lepiej wystaw domenę na aftermarket

 

szkoda czasu, zobaczę co da się zrobić z allegro, potem ewentualnie wystawię aukcję znowu. ogólnie to załamka z uśmiechem na twarzy, który oznacza bezradność.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest jeszcze "nadgorliwość" pracowników, kiedyś wypromowaną maksymalnie i rozreklamowaną aukcję bez ofert usunięto bo jakiś wyraz w opisie "sugerował sprzedaż" poza Allegro.

miałem napisane, że możliwość dokonania transakcji Escrow w serwisie AfterMarket.pl - usunięta bo przecież nie Escrow Allegro...

 

Drodzy Panowie!!

 

Zablokowali mi konto o 3.20 a odblokowali sami o 3.21

 

Nie wiem tylko czy mojego czasu czy Waszego. Co mi teraz z tego jak aukcje przerwali, mogę coś z tym zrobić? Przecież to nonsens!!!!!

 

EDIT: Waszego czasu po południu...

ostatnio usunęli mi aukcję, napisali stosownego maila a po minucie od usunięcia aukcja była przywrócona - napisałem, że aukcja wciąż trwa to nawet nie odpowiedział tylko dalej w zaparte, że niezgodna z regulaminem bo promuję serwis - domena była wystawiona w AM jako na sprzedaż...

 

Allegro jest takie dopiero od momentu ostatniego przejęcia całej spółki, wcześniej było ok z tego co pamiętam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Allegro to śmietnik. Kilka lat temu im zgłaszałem aukcje na których były sprzedawane podbróbki produtków. Zamiast mi podziękować to mi zablokowali konto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Allegro to śmietnik. Kilka lat temu im zgłaszałem aukcje na których były sprzedawane podbróbki produtków. Zamiast mi podziękować to mi zablokowali konto :D

 

ja zgłaszałem wystawianie nielegalnej kopii oprogramowania kilkukrotnie - ani razu nie usunęli aukcji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

może to OT:

zawieszono mi konto, po niecałej minucie mi je odblokowali. straciłem wszystkie szablony aukcji itd (to jest najmniej ważne)

teraz każdy kto wejdzie na aukcje widzi, że usunięta - nie świadczy to dobrze. ja np nigdy nie biorę udziału w tej samej aukcji.

jeśli teraz zacznę pisać do allegro ze bezpodstawnie mi zablokowali to jutro znajdą jakiś powód i naprawdę zablokują.

przejść obojętnie koło tego też nie mogę...

ktoś anonimowy siedzi za kompem w allegro i ma to gdzieś, a ja mam problem. co w wypadku takiej samowolki mogę zrobić? przecież nie mogli tak zrobić!

 

p.s. jak ktoś z Was chciał kupić tą domenę to może teraz uderzać na priv z ofertą większą niż byłą na allegro.

jak szedłem spać to było 45 100 PLN

czy może o czymś nie wiem ?? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeśli teraz zacznę pisać do allegro ze bezpodstawnie mi zablokowali to jutro znajdą jakiś powód i naprawdę zablokują.

 

bez przesady za nic nie zablokują, ja bym trochę się kłócił bo jakiś pracownik zrobił gafę wiec niech teraz przywracają aukcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
może to OT:

zawieszono mi konto, po niecałej minucie mi je odblokowali. straciłem wszystkie szablony aukcji itd (to jest najmniej ważne)

teraz każdy kto wejdzie na aukcje widzi, że usunięta - nie świadczy to dobrze. ja np nigdy nie biorę udziału w tej samej aukcji.

jeśli teraz zacznę pisać do allegro ze bezpodstawnie mi zablokowali to jutro znajdą jakiś powód i naprawdę zablokują.

przejść obojętnie koło tego też nie mogę...

ktoś anonimowy siedzi za kompem w allegro i ma to gdzieś, a ja mam problem. co w wypadku takiej samowolki mogę zrobić? przecież nie mogli tak zrobić!

 

p.s. jak ktoś z Was chciał kupić tą domenę to może teraz uderzać na priv z ofertą większą niż byłą na allegro.

jak szedłem spać to było 45 100 PLN

czy może o czymś nie wiem ?? :D

Wiesz co, to jest jakaś szopka. Wystaw to chłopie na inną giełdę i przestań srać. Zasrałeś się jak niemowlak po same pachy, więc daj sobie już luz. Wystaw domeną na Am , jak już pisałeś i przestań już sypać człowieku o aukcjach usuwanych na minutę. Chcesz to sprzedać razem z "wianuszkowcami" czy jaja sobie robisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz co, to jest jakaś szopka. Wystaw to chłopie na inną giełdę i przestań srać. Zasrałeś się jak niemowlak po same pachy, więc daj sobie już luz. Wystaw domeną na Am , jak już pisałeś i przestań już sypać człowieku o aukcjach usuwanych na minutę. Chcesz to sprzedać razem z "wianuszkowcami" czy jaja sobie robisz?

 

Chcesz powiedzieć, że kłamie??

Nie wiem co to są "wianuszkowce".

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chcesz powiedzieć, że kłamie??

Nie wiem co to są "wianuszkowce".

Ja nic takiego nie powiedziałm. Wystaw ją na aukcje. Dostałeś już oferty na Sedo, wiec możesz wystawić aukcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nic takiego nie powiedziałm. Wystaw ją na aukcje. Dostałeś już oferty na Sedo, wiec możesz wystawić aukcję.

 

Za mało. Dziękuje za czujność.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za mało. Dziękuje za czujność.

Po to są chyba aukcje......chyba minimalna tez możesz ustawić.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po to są chyba aukcje......chyba minimalna tez możesz ustawić.....

 

Cena minimalna to oferta którą dostałem i mi odpowiada i od tej kwoty zaczynam aukcje, ale mogę się mylić...

Póki co nic co by mnie zadowalało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz co, to jest jakaś szopka. Wystaw to chłopie na inną giełdę i przestań srać. Zasrałeś się jak niemowlak po same pachy, więc daj sobie już luz. Wystaw domeną na Am , jak już pisałeś i przestań już sypać człowieku o aukcjach usuwanych na minutę. Chcesz to sprzedać razem z "wianuszkowcami" czy jaja sobie robisz?

 

Prawdaaa.

Allegro otrzymało zgłoszenie a następnie sami wykryli ustawkę - dlatego usunęli.

Dowiedziałam się z pewnego źródła.

A jeśli chłopie zarzekasz się że nie ustawka i jak wiesz kto licytował to możesz ponownie zaprosić do licytacji i nie lamentuj.

I nie rób tu więcej ludzi w trąbę.

Bo lamentujesz tu nad sobą i krzywdą jaką Ci allegro wyrządziło.

Pozwij ich do sądu skoro nie mam racji. A później opublikuj wyrok.

I bądź uczciwy, na przyszłość.

Chytry 2 razy traci.

Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
szkoda gadać z tym allegro, lepiej wystaw domenę na aftermarket

 

szkoda czasu, zobaczę co da się zrobić z allegro, potem ewentualnie wystawię aukcję znowu. ogólnie to załamka z uśmiechem na twarzy, który oznacza bezradność.

 

Wystaw, wystaw.

Skoro nie ustawka to dlaczego nie wystawisz ??

Bo .. w AM nie opłaca się robić ustawki.

RÓB TAK DALEJ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawdaaa.

Allegro otrzymało zgłoszenie a następnie sami wykryli ustawkę - dlatego usunęli.

Dowiedziałam się z pewnego źródła.

 

Watpię, że Twój status społeczny na pozwala na stwierdzenie czegokolwiek...

Za "ustawki" blokują konta. Nie dowiedziałeś sie zakompleksiony/anonimowy kolego ? :D

 

A jeśli chłopie zarzekasz się że nie ustawka i jak wiesz kto licytował to możesz ponownie zaprosić do licytacji i nie lamentuj.

I nie rób tu więcej ludzi w trąbę.

Bo lamentujesz tu nad sobą i krzywdą jaką Ci allegro wyrządziło.

Pozwij ich do sądu skoro nie mam racji. A później opublikuj wyrok.

I bądź uczciwy, na przyszłość.

Chytry 2 razy traci.

 

O tym co zrobię zdecyduje ja a nie jakiś nastolatek stukający w klawiaturę który myśli, że pewne rzeczy ujdą mu na sucho.

 

Proszę moderatora o zamknięcie tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawdaaa.

Allegro otrzymało zgłoszenie a następnie sami wykryli ustawkę - dlatego usunęli.

Dowiedziałam się z pewnego źródła.

A jeśli chłopie zarzekasz się że nie ustawka i jak wiesz kto licytował to możesz ponownie zaprosić do licytacji i nie lamentuj.

I nie rób tu więcej ludzi w trąbę.

Bo lamentujesz tu nad sobą i krzywdą jaką Ci allegro wyrządziło.

Pozwij ich do sądu skoro nie mam racji. A później opublikuj wyrok.

I bądź uczciwy, na przyszłość.

Chytry 2 razy traci.

Powodzenia.

 

 

zapomniales dodac MIREK(wicherek i 20 innych profili)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystawisz tą domenę na AM czy nie. Pisałeś, że jeszcze tam tylko wystawisz.

Twój dobry kumpel para się tam supportem, więc tak jak pisałeś w temacie DD o MD, może dopilnować aukcji. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cena minimalna to oferta którą dostałem i mi odpowiada i od tej kwoty zaczynam aukcje, ale mogę się mylić...

Póki co nic co by mnie zadowalało.

 

 

to jak to wreszcie jest ;| skoro cena minimalna cie zadowala to jest jeszcze inne ale ... ? coś kombinujesz z tą domeną...

Share this post


Link to post
Share on other sites
to jak to wreszcie jest ;| skoro cena minimalna cie zadowala to jest jeszcze inne ale ... ? coś kombinujesz z tą domeną...

 

A kto powiedział że cena minimalna została osiągnięta?

Masz pojęcie o aukcjach SEDO? Jak byk widać, że nie została osiągnięta.

Dopisujecie bzdury w tym wątku od samego początku nie mając zielonego pojęcia co piszecie.

 

Wróć do tego posta i przeczytaj go ze zrozumieniem!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cena minimalna to oferta którą dostałem i mi odpowiada i od tej kwoty zaczynam aukcje, ale mogę się mylić...

Póki co nic co by mnie zadowalało.

 

zdecyduj się wreszcie :)

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×