Jump to content
Sign in to follow this  
smut

JTB*pl + IFH*pl

Recommended Posts

Poszły dwie kolejne domeny z mojej Krzysysowej wyprzedaży trzyliterówek: JTB.pl + IFH.pl gratuluję kupującemu, ubił doskonały targ kupując obie za: 1050 PLN ... nie, nie po 1050 PLN tylko w sumie: 1050 PLN. Dziękuję za transakcję i gratuluję kupującemu!

Edited by smut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalna cena d2d, nie ma się czym ekscytować. ;-)

Ja bym za tyle ani nie kupił, ani nie sprzedał. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twój optymizm zwala z nóg;p Domeny trzyliterowe, zaraz po spadzie na Dropped.pl w aukcjach osiągają ostatnio zawrotne ceny. Jedna potrafi zostać sprzedana za kwotę tych dwóch. Ja uważam, że obaj zrobiliśmy dobry deal ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio chyba częściej. Co zabieram się do licytowania to ceny są pod 1000. No chyba, że źle patrzę ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 na 3 przekraczają 600 ;p, ale fakt - nie znalazłem lepszych. Chociaż odnoszę ostatnio wrażenie, że ceny szybują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

610 to duzo blizej mojej wersji niz Twojej.Skad to wrazenie ze szybuja?.Stoja na tym samym poziomie od dluzszego czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku roku, łatwo było kupić 3literówkę do 400 złotych, teraz od 400 złotych to się na prawdę aukcja zaczyna. Tak przynajmniej mi się wydaje (nie robię dokładnych statsów, bo nie miałem czasu na to), ale chyba sam przyznasz? Nie pamiętam jakie to domeny, ale kilka 3literówek ostatnio poszło w aukcji za 1k+ - na 100%, wiem, bo obserwowałem.

 

Chociaż fakt, faktem, po linkach, które dałem słowo: szybują, nie jest jednak adekwatne do sytuacji. Trend wzrostowy byłby bardziej na miejscu ;)

Edited by smut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe że tu się podaje ceny po 600zł za 3 litery a mojej ljm.pl nikt nie kupuje mimo ze jest wystawiona za 500zl kup teraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwykla psychologia,moze Seles cos kiedys napisze dlaczego ta sama domena spuszczona i zlapana na dropped.pl idzie drozej niz normalnie wystawiona na sprzedaz. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zwykla psychologia,moze Seles cos kiedys napisze dlaczego ta sama domena spuszczona i zlapana na dropped.pl idzie drozej niz normalnie wystawiona na sprzedaz. ;)

to się nazywa efekt dropped ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dynamika przyrostu wartości domen trójliterowych jest praktycznie zerowa. Ceny stoją w miejscu między domeniarzami a generyki idą do EU jak świeże bułeczki (nawet IDN-y).

 

EDIT - gratuluję ;)

Edited by a-ng

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe że tu się podaje ceny po 600zł za 3 litery a mojej ljm.pl nikt nie kupuje mimo ze jest wystawiona za 500zl kup teraz

 

LeJMan Brothers?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zwykla psychologia,moze Seles cos kiedys napisze dlaczego ta sama domena spuszczona i zlapana na dropped.pl idzie drozej niz normalnie wystawiona na sprzedaz. ;)

 

Rzeczywiście psychologia. Wystawiałem tą domenę z 5 razy za cenę 500zl i nic a tu nagle 10 min po tym jak napisałem w tym wątku w odniesieniu do innych cen to od razu domena sprzedana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dynamika przyrostu wartości domen trójliterowych jest praktycznie zerowa. Ceny stoją w miejscu między domeniarzami a generyki idą do EU jak świeże bułeczki (nawet IDN-y).

 

EDIT - gratuluję ;)

 

dynamika zerowa??? pamiętam jak na początku roku kupowało się 3literówki bez nie pożądanych znaków za 300-400zł. teraz trudno kupić poniżej 500zł. Więc wychodzi w ciągu niecałe półroku 40-50% wzrostu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dynamika zerowa??? pamiętam jak na początku roku kupowało się 3literówki bez nie pożądanych znaków za 300-400zł. teraz trudno kupić poniżej 500zł. Więc wychodzi w ciągu niecałe półroku 40-50% wzrostu.

Spokojnie. Jeżeli coś kosztowało pół roku roku temu 400 zł a teraz 500 zł to jest to 25% wzrostu. ;) Jeżeli chodzi o trójliterówki to jest to marny wzrost między domeniarzami. ;) To żadna inwestycja jeżeli cena domeny rośnie około 100 zł rocznie. Już szybciej z palca coś zarejestrujesz i sprzedaż z większą marżą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spokojnie. Jeżeli coś kosztowało pół roku roku temu 400 zł a teraz 500 zł to jest to 25% wzrostu. ;) Jeżeli chodzi o trójliterówki to jest to marny wzrost między domeniarzami. ;) To żadna inwestycja jeżeli cena domeny rośnie około 100 zł rocznie. Już szybciej z palca coś zarejestrujesz i sprzedaż z większą marżą.

 

 

na początku roku było 300-400zł teraz jest 500-600zł, jak kto woli. niektórzy wolą lokaty na 5% w skali roku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×