Jump to content
DD

Kogo chcecie posłuchać w sesji Domainers Meet Domainers?

Recommended Posts

Czy będzie ktoś to wszystko archiwizował na VIDEO ?? :P - cały przebieg spotkania, który będzie dostępny zaraz po MD ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy będzie ktoś to wszystko archiwizował na VIDEO ?? :P - cały przebieg spotkania, który będzie dostępny zaraz po MD ?

Nie liczyłbym na to, że przebieg spotkania będzie dostępny online po konferencji :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie liczyłbym na to, że przebieg spotkania będzie dostępny online po konferencji :P

 

Rozumiem cel dla którego nie powinno tak być, ale pamiętaj, że nie wszyscy mogą być na tym spotkaniu.

Ja bardzo chętnie kupię płytę DVD z tego spotkania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem cel dla którego nie powinno tak być, ale pamiętaj, że nie wszyscy mogą być na tym spotkaniu.

Ja bardzo chętnie kupię płytę DVD z tego spotkania.

Pytanie czy znajdzie się 20 osób, które wyda po kilkaset PLN za taką płytę? Takie są mnie więcej koszty profesjonalnego nagrania.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w tym samym hotelu, do którego za 10 dni zaczną przybywać osoby na MD, wykład da Philip Kotler. (link do programu).

Nie wiem czy też inwestuje w domeny ale może by coś ciekawego powiedział gdyby został troszkę dłużej :P

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie czy znajdzie się 20 osób, które wyda po kilkaset PLN za taką płytę? Takie są mnie więcej koszty profesjonalnego nagrania.

 

DD

 

25 września 2009 (piątek):

Sesja prawna: część I (prawo domen internetowych)

Sesja prawna: część II (prawa autorskie w Internecie)

Aukcja domen na żywo

 

26 września 2009 (sobota):

Co z tą domeną? Część I, czyli jak monetyzować ruch

Co z tą domeną? Część II, czyli budujemy serwis (biznes) oparty na domenie

Zakładnie firmy w Polsce i zagranicą

 

 

wg mnie są to najważniejsze punkty spotkania, koszt kamerzysty nie powinien przekroczyć 2-2,5k(max)

cena DVD 100zł - chętnych nie powinno brakować tutaj na forum - dla Ciebie warto archiwizować takie spotkania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj w tym samym hotelu, do którego za 10 dni zaczną przybywać osoby na MD, wykład da Philip Kotler. (link do programu).

Nie wiem czy też inwestuje w domeny ale może by coś ciekawego powiedział gdyby został troszkę dłużej :P

Zdaje się, że konferencja jest nawet w tej samej sali co MeetDomainers :P

Tu można nawet zobaczyć 30 sek nagranie video :P

http://img15.yfrog.com/i/uq7.mp4/

 

A na Twitterze spotkałem się już z takimi opiniami:

"polegajcie na starych mediach" Kotlera - opóźni rozwój web marketingu i spowolni "śmierć" printed media?"
. Czyżby Philip nie był już na czasie ze współczesnym marketingiem :P

 

Zresztą jego książka "Marketing: Analiza, planowanie, wdrażanie i kontrola" dumnie stoi na półce dokładnie przede mną.. i się kurzy. To już jednak chyba trochę oldschool w czasach panujących social media.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
wg mnie są to najważniejsze punkty spotkania, koszt kamerzysty nie powinien przekroczyć 2-2,5k(max)

cena DVD 100zł - chętnych nie powinno brakować tutaj na forum - dla Ciebie warto archiwizować takie spotkania.

Tyle, że koszty takiego Spotkania są znacznie wyższe i nie ograniczają się tylko do ekipy, która mogłaby nagrać spotkanie. Dlaczego osoby, które przychodzą na nie i płacą znacznie więcej miałyby dotować te, których na MeetDomainers nie będzie? Dlatego napisałem, że taka płyta musiałaby kosztować co najmniej kilkaset PLN.

 

Zresztą pewnie właśnie z tego powodu podobne płyty nie są dostępne z innych konferencji (lub są bardzo drogie).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj w tym samym hotelu, do którego za 10 dni zaczną przybywać osoby na MD, wykład da Philip Kotler. (link do programu).

Nie wiem czy też inwestuje w domeny ale może by coś ciekawego powiedział gdyby został troszkę dłużej :P

Prof. Philip Kotler to jeden z największych autorytetów świata biznesu, legenda marketingu.

Kangur kicnij na ziemię i pomyśl ile taki człowiek bierze za wykład :P Prezydent Wałęsa kosi ostro a co dopiero taki człowiek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kangur kicnij na ziemię i pomyśl ile taki człowiek bierze za wykład.

Kangury długo w miejscu nie ustoją - muszą kicać :P

Sala wygląda na pełną - kilkogodzinne seminarium to koszt ok. 2 800 PLN brutto czyli "troszkę" więcej niż MD '09 :P

 

Ale tak jak Daniel zasugerował - na temat domen i zarządzania stronami internetowymi to chyba za dużo ciekawego by nie powiedział ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tyle, że koszty takiego Spotkania są znacznie wyższe i nie ograniczają się tylko do ekipy, która mogłaby nagrać spotkanie. Dlaczego osoby, które przychodzą na nie i płacą znacznie więcej miałyby dotować te, których na MeetDomainers nie będzie? Dlatego napisałem, że taka płyta musiałaby kosztować co najmniej kilkaset PLN.

 

Zresztą pewnie właśnie z tego powodu podobne płyty nie są dostępne z innych konferencji (lub są bardzo drogie).

 

Nie wierzę, że 100osób z forum nie kupi takiej płyty - jak nie to bany dla wszystkich :P joke..

Gdybym mógł to bym wybrał MD, bo tam uczestniczysz na żywo, rozmawiasz, zadajesz pytania poznajesz ludzi, imprezujesz.

Nie ma tego co porównywać do DVD, która będzie tylko lekcją, zresztą część spotkania z 2008r jest na WebHosting.

Gdyby płyta miała kosztować tyle co spotkanie to każdy by poszedł na spotkanie - to chyba logiczne.

Nie mówię, że uczestnicy spotkania mają dotować tych co zostali w domu, ale proponuje zoorganizować to tak żeby jeszcze na tym zarobić.

 

Ja na swoje nieszczęście akurat 22września wracam do pracy i nie uśmiecha mi się brać wolnego na trzeci dzień, żeby chociaż śledzić aukcje na żywo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z pewnością kupiłbym płytkę DVD z całego przebiegu MD2009.

Niestety nie mogę być na spotkaniu i wiele cennych informacji umknie mojej uwadze bezpowrotnie.

 

 

100zł to myslę że trochę mało ale 300zł x 50 osób daje nam niezłą kwotę.

 

Myślę że może zrobić listę chętnych którzy kupią płytke w tej cenie.

Jeżeli krąg zainteresowany będzie na tyle duży że opłaci się zrobić taki zapis to może i DD przekona się do zainwestowania w taki zapis.

 

Myślę że znajdą się osoby które będą na MD2009 i również będą zainteresowane takim zakupem. A może w niższej cenie, lub dostaną DVD w gratisie.

O wszystkim zadecyduje oczywiście Daniel.

 

Moje zdanie jest takie że warto byłoby rejestrować wykłady MD.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z pewnością kupiłbym płytkę DVD z całego przebiegu MD2009.

Niestety nie mogę być na spotkaniu i wiele cennych informacji umknie mojej uwadze bezpowrotnie.

 

Myślę że znajdą się osoby które będą na MD2009 i również będą zainteresowane takim zakupem. A może w niższej cenie, lub dostaną DVD w gratisie.

Dobry pomysł z tą niższą ceną dla Uczestników Spotkania, którzy mogliby otrzymać płytę np. za 50% regularnej ceny.

 

Poniżej sonda, zapraszam do głosowania:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=34417

 

Na razie prowadzą raczej niechętni takiej płycie :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z pewnością kupiłbym płytkę DVD z całego przebiegu MD2009.

Niestety nie mogę być na spotkaniu i wiele cennych informacji umknie mojej uwadze bezpowrotnie.

Przy tej okazji należy sobie też zadać pytanie czy najcenniejsze informacje pojawią się podczas oficjalnych prezentacji czy może w kuluarach / na after party :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mialem okazje byc na spotkaniu z prof. Kotlerem wczoraj (wygrana w konkursie - inaczej raczej bym sobie nie pozwolil).

Profesor w ostatniej czesci wspomnial troszke o "nowych mediach" m.in twitterze (czarna magia dla wiekszosci obecnych).

 

Najlepszy moment dla mnie to kiedy wspominal o wplywowych blogerach, wymienil Setha Godina (http://sethgodin.typepad.com/) i jego ksiazki, próbował przypomnieć sobie jakiś tytuł - w tym momencie jakis grozny prezes przerwal mu mowiac ' ITS GODIN IN POLISH' - tutaj piękny angielski akcent a la rosyjski szpieg. Następnie ten sam prezes prawie krzycząc - THIS BOOK, VIOLET KROV !

Oczywiście jesli ktos sie orientuje to jedna z bardziej znanych ksiązek Godina - reszczie swiata znana pod tytulem The Purple Cow :)

 

Jesli na MD bedzie ta sama sala to bardzo fajnie - ciekawe tylko czy ten sam katering - 4 cm mini pizze i wszystko rodem z kingsajzu - zaznaczam, ze nie jestem obzarciuchem ani tym bardziej przy kosci:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli na MD bedzie ta sama sala to bardzo fajnie - ciekawe tylko czy ten sam katering - 4 cm mini pizze i wszystko rodem z kingsajzu - zaznaczam, ze nie jestem obzarciuchem ani tym bardziej przy kosci:)

No nie wiem co oni tam zamówili, ale nie przypominam sobie żebyśmy zamawiali pizzę :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×