Jump to content
DD

Kogo chcecie posłuchać w sesji Domainers Meet Domainers?

Recommended Posts

Kogo chcielibyście posłuchać w sesji Domainers Meet Domainers?

 

Podajcie swoje propozycje, kogo najchętniej zobaczylibyście, komu chcielibyście zadać pytania, dowiedzieć się z pierwszej ręki ciekawych informacji, które mogą się przydać każdemu domainerowi? ;)

 

Jestem obecnie na etapie rozmów z kilkoma osobami z zagranicy - między innymi z Hiszpanii i Niemiec, ale musimy mieć też naszych polskich reprezentantów na MeetDomainers ;) Proszę podajcie swoje propozycje i na tej podstawie spróbuję zaprosić osoby, które będą najczęściej pojawiały się w Waszych postach :D

 

Jednym z gości będzie Frederick Schiwek :D

 

EDIT: Aha, wykluczamy kandydatury osób, które brały udział w Domainers Meet Domainers w zeszłym roku - żeby udostępnić miejsce nowym osobom, pomysłom i ich spojrzeniu na rynek domen ;)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niejaki SWAGGER, ale jego czas jest bardzo drogi :D

 

EDIT: oczywiście to joke, bo zaraz posypią się komentarze nie na temat, a ja chciałem rozluźnić atmosferę :D

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel, z całym szacunkiem do Twojego podejścia i zaangażowania w MD2, ale w mojej opinii poddawanie pod głosowanie osób, które mają "wystąpić" na konferencji może być troszkę źle odebrane.

 

Już wyjaśniam o co mi chodzi. Mianowicie, w przypadku, gdy osoby "wytypowane" przez Forumowiczów, nie będą mogły z różnych przyczyn wziąć udziału w spotkaniu - trzeba będzie prosić osoby, które w ten sondzie znajdą się niżej, co może demotywować potencjalnych wykładowców do wzięcia udziału w całym przedsięwzięciu.

 

Twoja wiedza na temat osób z branży jest na tyle duża, że spokojnie sam wytypujesz uczestników. Sam sposób zgłaszania osób jest OK. Ankieta już nie.

 

Gdybym był na MD chętnie posłuchałbym naszych forumowych Kolegów :-)

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kulas Może i masz trochę racji ;) Może da się to lepiej zrobić, ale pomóżcie, bo dlaczego ja mam sam decydować, kto ma wystąpić w tej sesji? :D W zeszłym roku było w sumie prościej - ściągnęliśmy "ikony" polskiego domainingu :D Ale jest jeszcze mnóstwo ciekawych domainerów, których chętnie bym zobaczył i posłuchał. Do głowy przychodzi mi przynajmniej z 10 osób ;)

 

Ale naprawdę wolałbym, żebyście sami mieli też udział w dobieraniu Gości - przecież to Wy jesteście później "odbiorcami", tego co Wam się prezentuje.

 

Z tą sondą to sam się chwilę zastanawiałem i może faktycznie to nie jest najlepszy pomysł - w końcu MD to nie Idol ;) Ale o Wasze propozycje poproszę. Bo to chyba nic złego zaproponować Kolegę czy Koleżankę ;) do tej sesji ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do głowy przychodzi mi przynajmniej z 10 osób :D

 

To może napisz do tych osób i „kto pierwszy ten lepszy”? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
To może napisz do tych osób i „kto pierwszy ten lepszy”? ;)

Ta :D Zostawiam Wam ten post i zrobicie jak chcecie. Najwyżej wystąpi sam Freddy albo sami obcokrajowcy, jeśli nie będziecie chcieli widzieć i słuchać swoich kolegów po fachu z Polski :D

 

To jest Wasza chwila prawdy ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
a kogo masz na tej liscie 10 ?

Lista ta jest pilnie strzeżona i nie zostanie ujawniona :D Zresztą moje zdanie nie ma tutaj znaczenia. Liczy się Wasze zdanie - macie o wiele więcej głosów niż ja sam :D

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem trudno typować osoby nie wiedząc czy w ogóle będą na MD.

 

Ja typuję w ciemno:

 

- Grześka B. w temacie "Parku domen",

- ams-a w temacie "Mapy Domen",

- ryskadow-a,

- SELES-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy tak nazwiskami wypada, ale rok temu zabrały już głos najbardziej kompetentne osoby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chociaż nie wezmę udziału w MeetDomainers, mimo wszystko myślę, że warto by było zaprosić

 

- kogoś z DENIC, aby przedstawił historię domen .de jako przedstawiciel dojrzałego rynku domenowego

 

- kogoś z mniejszych państw Europy Środkowo-Wschodniej (np. Węgier, Czech, Słowacji, Litwy) jako przedstawiciela kraju, który stara się dogonić przynajmniej Polskę

 

- z Polski natomiast można by zaprosić kogoś z potentatów medialnych Agora, ITI i in i zapytać, jak oni rozglądają się za domenami, jak je znajdują dla swoich projektów, na co zwracają uwagę

Share this post


Link to post
Share on other sites
- z Polski natomiast można by zaprosić kogoś z potentatów medialnych Agora, ITI i in i zapytać, jak oni rozglądają się za domenami, jak je znajdują dla swoich projektów, na co zwracają uwagę

na "Pana Władka"

 

 

zaproś kogoś z inwestycje.pl, a ściślej z branży domenowej to np. Patvolli

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patvolli jest z inwestycja.pl :D

 

A serio to dla mnie to zawsze była jakaś całkiem mityczna firma, za którą "nikt nie stoi", ciekawe czy ktoś tam w ogóle z ludzi pracuje czy tylko automaty łapią na potęgę i nic nie sprzedają. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
A serio to dla mnie to zawsze była jakaś całkiem mityczna firma, za którą "nikt nie stoi", ciekawe czy ktoś tam w ogóle z ludzi pracuje czy tylko automaty łapią na potęgę i nic nie sprzedają. :D

Mam takie samo wyobrażenie, dlatego fajnie gdyby ktoś się wypowiedział od nich :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym Marcina H. zaprosił żeby poopowiadał o metodach zdobywania domen. :D

 

[edit] Patvolli to zdecydowanie nie automaty – automaty nie przegapiałyby terminów przedłużenia. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja proponuję godzinny panel dyskusyjny z udziałem Andrzeja Gąsienicy Makowskiego i Artura Grzymały.

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
zaproś kogoś z inwestycje.pl ...

Chętnie posłuchałbym kogoś z inwestycje.pl ( z Grupy e-Financial S.A. ) skoro mają ciekawe gospodarcze serwisy i ...

odwiedza je miesięcznie ponad 1.150.000 użytkowników generując 6.200.000 odsłon.

 

Niemniej chętnie posłuchałbym też (ponownie) Sylwestra K. z jednego z większych serwisów gospodarczych w Polsce - egospodarka.pl - tym bardziej, że bywa na tym forum i dysponuje wg mnie ciekawą wiedzą oraz sam inwestuje w ciekawe domeny.

 

Jeśli żaden z powyższych by nie chciał, to może ktoś z money.pl ?

 

Nie mam tez nic przeciwko temu by pojawił się z ciekawymi informacjami forumowy endrju czy Kierownik Działu Domen Internetowych w NASK - p. Andrzej Bartosiewicz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja proponuję godzinny panel dyskusyjny z udziałem Andrzeja Gąsienicy Makowskiego i Artura Grzymały.

 

:D

 

To by było coś :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym, żeby było Domainers Meet NASK, a najlepiej Domainers Meet Andrju Bartosiewicz.

Aby przyszedł przekazać, że na wniosek NASK obsługę Rejestru Domen przejmuje organizacja non-profit :D

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aby przyszedł przekazać, że na wniosek NASK obsługę Rejestru Domen przejmuje organizacja non-profit :D

 

Dokładnie, hehe, a cena rejestracji domen .pl zostaje obniżona od nowego roku do symbolicznej złotówki a odnowienia do max. 20 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

z nie wymienionych tutaj moze Matt Wegrzyn (bodis), Vircon ew. Adeviq by sie nadali? (strzelam)

 

EDIT: A i jeszcze jest ktos taki jak Dariusz Herman.

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites
z nie wymienionych tutaj moze Matt Wegrzyn (bodis), Vircon ew. Adeviq by sie nadali? (strzelam)

 

I tmi :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sesji Domainers Meet Domainers dołączy Leszek Sękowski (SELES :P, który opowie między innymi "o tym jak sprzedawać domeny za tyle co chcemy, a nie za tyle co proponuje nam klient" :P

 

Tym samym w tej sesji wystąpią: Leszek Sękowski, Frederick Schiwek i tajemniczy domainer ze Szwecji, który biegle włada językiem polskim :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×