Jump to content
Sign in to follow this  
p0zer

Skrypt katalogu firm (najlepiej lokalnych)

Recommended Posts

Poszukuję jakiegoś skryptu katalogu firm - najlepiej lokalnych. Chodzi mi o brak podziału na regiony i województwa, jedynie branże itd. Chętnie widziałbym skrypt darmowy lub niedrogi, zoptymalizowany pod wyszukiwarki.

 

Znacie coś godnego polecenia? Dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przejrzyj sobie to rozszerzenie do joomli. Bardzo fajne, elastyczne i praktyczne.

 

http://extensions.joomla.org/extensions/di.../directory/1113

 

Poszukuję jakiegoś skryptu katalogu firm - najlepiej lokalnych. Chodzi mi o brak podziału na regiony i województwa, jedynie branże itd. Chętnie widziałbym skrypt darmowy lub niedrogi, zoptymalizowany pod wyszukiwarki.

 

Znacie coś godnego polecenia? Dzięki za wszelkie odpowiedzi.

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany i szukasz kogoś kto taki katalog by dla Ciebie wykonał to zapraszam na PW. Przykład: PR.pl

Edited by Cortez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skrypt katalogu firm poszukiwany był już dawno, jednak wciąż widzę że dużo osób odwiedza ten temat na forum i poszukuje rozwiązania. Mam do zaoferowania profesjonalnie napisany katalogu firm połączonego z dotpay, z możliwością tworzenia kategorii i podkategorii oraz opcjami typu schowek, rss, promowanie firm, aktualnościami, tagi, integracja z facebook itd. Więcej szczegółów na e-mail : kontakt@edios.pl lub gg : 22740223

Edited by edios

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skrypt katalogu firm poszukiwany był już dawno, jednak wciąż widzę że dużo osób odwiedza ten temat na forum i poszukuje rozwiązania. Mam do zaoferowania profesjonalnie napisany katalogu firm połączonego z dotpay, z możliwością tworzenia kategorii i podkategorii oraz opcjami typu schowek, rss, promowanie firm, aktualnościami, tagi, integracja z facebook itd. Więcej szczegółów na e-mail : kontakt@edios.pl lub gg : 22740223

 

Jakbys robił jakies promo 50% to daj znać, chętnie kupię pod katalog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posiadamy także skrypt typowego katalogu stron. Dzięki unikalności (bo są zaledwie 3 katalogi na nim oparte) pozycjonowanie na pewno będzie łatwiejsze. Odezwij się a przedstawię ofertę. Po krotce skrypt katalogu stron ma płatność przez SMS, możliwość tworzenia pakietów dla stron o minimalnym PR, wymagających linku zwrotnego, promujących na głównej i w podkategoriach oraz pakietów płatnych sms na określona ilość dni.

możliwość dodawania linków w opisie, blokady IP, e-mail oraz poszczególnych adresów, tworzenie kategorii i podkategorii o określonym title, description i keywords. Więcej szczegółów na e-mail : kontakt@edios.pl lub gg : 22740223 gdybyś był zainteresowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz kupić tez polską wtyczkę katalogu stron do Worpdressa http://www.wp-kat.net - do wp masz "miljony" szablonów oraz dodatków, bezproblemowa prosta konfiguracja, dobrze można pod kątem seo ogarnąć temat, jest wersja testowa z tego co pamiętam na 30 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jakbys robił jakies promo 50% to daj znać, chętnie kupię pod katalog.

 

mirekm na skrypt Katalogu Firm nie organizujemy promocji, bo jest duże zainteresowanie tym produktem. W ostatnim czasie pojawiło się kilka nowych aktualizacji, które w znaczący sposób skrypt rozbudowały a jego cena się nie zmieniła, zerknij sobie na specyfikaję i opis.

 

Nowa wersja Katalogu Firm dostępna jest w 3 językach (polski,angielski,niemiecki), logowaniem poprzez facebook i wbudowanym katalogiem produktów.

 

Skrypt Katalogu Firm posiada dwa szablony graficznego do wyboru po zakupie. Możliwość dostosowania dla jednego miasta/województwa/całej Polski. Dostosowanie kategorii do każdej branży lub wielu branż. Płatności przelewem za dodanie/wyróżnienie firmy. Rozbudowane aktulaności z podziałem na dowolne kategorie. Dodatkowy system reklamowy pozwalający na zamieszczanie reklam z różnych programów oraz własnych bannerów. Przyjazny dla google. Rejestracja i logowanie możliwa poprzez facebook

 

Więcej informacji o skrypcie znajdz na http://www.edios.pl/katalog-firm.html

 

Kontakt z nami :

Adres email: kontakt@edios.pl

Telefon: 697 293 173

Gadu Gadu: 22740223

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopałeś wątek niczym rasowy "szeptacz". Kiedyś miałem zamiar kupić Wasz produkt, ale po kontakcie nie zdecydowałem się na zakup - poszło o obecność w stopce informacji o Edios (realizacja Edios czy coś w tym stylu) nawet w przypadku zupełnej zmiany szablonu graficznego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×