Jump to content
Sign in to follow this  
gosciu

Gołota vs Adamek

Recommended Posts

 

Odmówił badania krwi.

Dla mnie w tej konkretnej sytuacji jest ważne czy jechał/wlazł do bryczki po pijaku czy nie był pod "wpływem".

Nawet, jeśli nikomu nic się nie stało.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziwna sprawa skoro chce walczyć z Kliczkiem o tytuł...

co do Endrju to zalezy jaką forme pokaże z Saletą, nie wiem czy jest sens tego rewanżu, taka walka dla kasy

 

Widać, może dzisiejsza kasa jest dla niego ważniejsza nawet, jeśli w dłuższej perspektywnie czasu można zarobić większą.

 

Kliczko to wpierw musiałby chcieć walczyć z Adamkiem ;)

 

 

 

 

W IBF Adamek spadł na 11 miejsce. Po odmowie walki właśnie z Pulewem:

 

http://www.bokser.org/content/2013/02/14/204336/index.jsp

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ano ciężka przeprawa była :) obaj twardziele,[...]

 

Poniżej, natrafiłem na takich [choć to MMA] twardzieli :D;)

Zapewne dzisiaj podczas wali Gołota - Saleta tak nie będzie :)

[media=]

[/media]

 

-----

 

Edit:

 

Jeszcze raz wyartykułuję moje obawy o dzisiejszą walkę ...

Patrzę na tę muskulaturę Salety i przyrost masy ... Nie chcę go podejrzewać o koks ale nie mogę udawać, że nie słyszę jego wypowiedzi na temat zalegalizowania dopingu w sporcie/boksie.

http://gwizdek24.se.pl/boks/przemyslaw-saleta-szokuje-zalegalizujmy-doping_302246.html

 

Prawdopodobnie [?] pieściarzy na dzisiejszej gali nikt nie będzie władny sprawdzić na obecność środów niedozwolonych [PZB ma problem sam ze sobą chyba nadal ...].

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saleta ma naturalne dobre warunki fizyczne, mysle ze on tego nie potrzebuje, szczególnie teraz kiedy juz nie walczy

jego opinia wynika raczej z wiedzy o sporcie, faktem jest ze wielu bierze i nie da sie tego wykryc w badaniach

sport to biznes

 

PS

takim pewniakiem dla mnie jest Pudzian, mysle ze kiedys brał, kilku moich znajomych wygląda zupełnie podobnie

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, ze wiele osób patrzy na walkę Gołota - Saleta z przymrużeniem oka ale ja mam nadzieję, na pokaz lekcji pięknego technicznie boksu w wykonaniu Andrew.

Wierzę, że to naprawdę będzie walka wieczoru.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

liczyłem ze ta walka bedzie beznadziejna a tu taka niespodzianka... Wielki Szacun dla Salety! A Andrzej no coz... widać ze juz nie ta głowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

świetna walka z obu stron, ale jakos wynik mnie nie przekonuje, nie wierze w to

zwyczajny faul, uderzyl kilka razy Andrzeja w tył glowy i z czego sie cieszy idiota

do tego sędzia za szybko dopuścil do walki, powinien dać krótką przerwę

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

świetna walka z obu stron, ale jakos wynik mnie nie przekonuje, nie wierze w to

zwyczajny faul, uderzyl kilka razy Andrzeja w tył glowy i z czego sie cieszy idiota

do tego sędzia za szybko dopuścil do walki, powinien dać krótką przerwę

 

Też mi się tak wydaje.

 

Był moment. kiedy Andrzej już go miał ... Brakło wtedy kropki nad "i".

Pza tym, sędzia doliczył do siedmiu chyba [?] gdy Andrzej wstał już wtedy z desek ... Moim zdaniem mógł puścić walkę dalej.

 

Dla Salety to na pewno był cel. I wielki, życiowy skok na kasę. Dla Gołoty, walka przed następn walką. I to też mogło mieć znaczenie.

 

Z błędów zawodniczych ...Andrzej nie trzymał gardy wtedy kiedy powinien się jednak chronić. I niepotrzebnie poszedł na totalną wymianę ciosów.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

po co Andrzej mial dostac przerwe, przeciez sam sobie wzial ich kilka wypluwajac ochraniacz chyba z 5 razy :)

 

A Saleta pokazal, ze i bez jednej nerki i nie walczac przez ostatnie 6 lat mozna wygrac. Dodatkowo bardzo ladnie wypowiedzial sie o rywalu po walce. Nie spodziewalem sie tego. Gdyby mial to byc jakis jego skok na kase, jak tu czytam powyzej to chyba by jednak nie zakonczyl kariery tylko zawalczyl jeszcze kilka razy.

 

Ale rozumiem Was. SMARY BOLĄ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

po co Andrzej mial dostac przerwe, przeciez sam sobie wzial ich kilka wypluwajac ochraniacz chyba z 5 razy :)

 

A Saleta pokazal, ze i bez jednej nerki i nie walczac przez ostatnie 6 lat mozna wygrac. Dodatkowo bardzo ladnie wypowiedzial sie o rywalu po walce. Nie spodziewalem sie tego. Gdyby mial to byc jakis jego skok na kase, jak tu czytam powyzej to chyba by jednak nie zakonczyl kariery tylko zawalczyl jeszcze kilka razy.

 

Ale rozumiem Was. SMARY BOLĄ.

 

Jak już wspomniano to są pieniądze jak na warunki polskie "niewiarygodne". Nikt inny, nigdzie nie zaoferowałby ich Salecie. To pięściarz bezimienny w Świecie. Tzn. "Chemek" gdzieś, kiedyś ....

Gołota nie musi walczyć dla pieniędzy. On je ma. Saleta dla Gołoty nie był celem tylko środkiem. Dla Salety, Gołota był celem sensu stricto.

 

--------------------------------------------------------------

 

Saleta nie walczył czysto a nie wiem czy otrzymał upomnienie ... Poza tym, miałem wrażenie, że gdy Andrzej znalazł się na deskach to został tam jakoś dziwnie pchnięty ... Muszę to jeszcze raz zobaczyć ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

byl wycieńczony po dwoch uderzeniach w tyl głowy, jedno sądzia zaalarmował,

druga sprawa, posluchajcie sobie salety po walce, on już będzie promotorem boksu

i będzie dzialal z polsatem - to daje do myślenia - zwyczajnie musiał to wygrać

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gołota chwilę po tych uderzeniach w tył głowy stracił "świadomość" i poleciał na Saletę ... po czym odbił się od jego nerki i padł na matę :P

Co jak co... pozer Saleta jet mistrzem, ale brania od tyłu. (oops)

Edited by epson
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W omawianym pojedynku przynajmniej wygrał polski pięściarz i nie było innej opcji :)

W tym samym dniu w innej części Świata, niestety tak obijają naszych ciężkich:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

Co jak co... pozer Saleta jet mistrzem, ale brania od tyłu. (oops)

 

... a tu następny "Mistrz":

Nie boksujesz w Stanach, nie ma Cię! .. a ten pan, 24 krotny Mistrz Świata, walczący z kelnerami, którego znają tylko chyba w Niemczech i Polsce, naprawdę nie powinien wypowiadać się w kwestii jednego z najlepszych pięściarzy w historii bosku zawodowego HW. http://sport.fakt.pl/Dariusz-Michalczewski-ostro-krytykuje-Andrzeja-Golote,artykuly,201363,1.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym samym dniu w innej części Świata, niestety tak obijają naszych ciężkich:

Sosnowski sam się wyautowal z ringu :D nie lubie go, ale szkoda

... a tu następny "Mistrz":

chodzą pogłosy że Gołota obił go kiedyś na zgrupowaniu i od tej pory Michalczewski najeżdza na niego przy każdej okazji

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×