Jump to content
Sign in to follow this  
Konrad

Bałagan w folderach

Recommended Posts

Dopiero co zacząłem przenoszenie z Active24 do Dropped, właśnie z tego powodu, że pokazywali mi w panelu domeny, które już sprzedałem i co więcej przychodziły za nie faktury do zapłacenia. Skutkiem tego dostawałem dwie faktury od różnych rejestratorów za tę samą domenę! Poprzenosiłem już prawie wszystko do Dropped, a tu znowu jakieś dziwne akcje. Mianowicie sprzedałem jedną z domen, znikła z folderu "Zarejestrowane domeny", ale nadal wisi w "Sprzedaż domen". Wisi już z miesiąc, więc sama raczej nie odpadnie. Co robić z takim fantem? Pisać do Dropped podanie o usunięcie domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z deszczu pod rynnę. ;)

 

Podobnie jak w A24, jeśli masz w panelu domenę której już nie masz, jedyne co możesz zrobić to napisać do supportu z prośba o wyjaśnienie sprawy... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to fajnie... <_<

 

Jak się ma 20 domen to można tego samemu pilnować, ale jak ma się 100 czy 200 to już robi się problem.

 

A tak przy okazji - co się stanie, jeżeli się pomylę i wystawię na sprzedaż domenę, której nie mam? Tzn. co będzie jak ktoś ją kupi? Mieliście taki przypadek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety mam ten sam problem. Jedna z przechwyconych domen, nie pojawiła się w folderze domenami do sprzedania ;) - i przez to nie mogę jej wystawić na aftermarket. Trwa to już parę dni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×