Jump to content
Domeny_Wroclaw

rzecznik.pl

Recommended Posts

Mało, może niech lepiej nabywca się wypowie czy dużo czy mało. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla kupującego tak ;)

Domena nie warta takiej ceny. Rzecznik czego? kogo? Bez dopowiedzenia okreslającego (prasowy, rządu) mało warta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena nie warta takiej ceny. Rzecznik czego? kogo? Bez dopowiedzenia okreslającego (prasowy, rządu) mało warta.

 

Jasne. RzecznikPatentowy * pl jest lepsza od Rzecznik * pl dlatego bo nie precyzuje dokładniej jego specyfiki.

 

Cena bardzo atrakcyjna dla kupującego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, jeśli apze chciał dać za nią górę kasy, to coś musi być w tej domenie.

czasem miłość [do domeny] ślepa jest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jeśli faktycznie kupujący kilka dni przed aukcją chciał Ci dać o wiele więcej, to można się zmartwić. Szkoda... Ale może kiedyś dostaniesz za inną więcej niż jest warta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ogolnie porazka i szczerze wspolczuje....sprzedaz takiej domeny za taka cene to jak oddanie corki do burdelu...:D

 

Z tą różnicą, że taka córka jak domena w dzierżawie - pieniądze do domu przyniesie regularnie, a domena raz sprzedana - już nigdy! ;)

 

A tak serio, to nie mam zdania. Domena jakoś mocno mi się nie podoba. I za 8k oddałbym z pocałowaniem ręki (lub córki).

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites

No cóż Gaudi, biorąc pod uwagę fakt, że Heden ci proponował 8k za nią niedawno, to tę sprzedaż należy rozpatrywać w kategoriach katastrofy.

Z drugiej strony jednak należy ci się plus za odwagę i za to że zaryzykowałeś :D Raz na wozie, raz pod wozem. Oby kolejne sprzedaże z nawiązką zrekompensowały ci tę stratę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no nie martw się. Kto nie ryzykuje ten nie ma. Życzę Ci by następnym razem "domenowa karta Ci żarła" :D

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie no nie martw się. Kto nie ryzykuje ten nie ma. Życzę Ci by następnym razem by "domenowa karta Ci żarła" :D

Hehe ;) No dzięki.

Ty nic nie wystwiałeś ?

 

Edit:

Myślę, że warto było :P

Pieniądze to nie wszystko, a ten dreszczyk emocji podczas licytacji - niezapomniany :P

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też sprzedałbym za 8k, tylko już było za późno...

Heden zrobił niezłe zakupy

To podobnie jak ja, na kilka dni przed aukcją miałem zapytanie w sprawie szyld.pl i kto wie, czy to nie był konkretny klient. Wcześniej też inne, wyższe od dzisiejszej ceny. A może to kara za pazerność :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe :D No dzięki.

Ty nic nie wystwiałeś ?

 

Nie. Sprawa rozbiła się o moje ceny minimalne ;) Ale nie żałuję. Może na MD6 lub 7 wreszcie coś mojego się pojawi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie. Sprawa rozbiła się o moje ceny minimalne :D Ale nie żałuję. Może na MD6 lub 7 wreszcie coś mojego się pojawi ;)

Ceny minimalne to jednak świetne zabezpieczenie.

Gdyby nie Marion i lekarze.pl oraz kilka innych spawarek, wynik aukcji byłby gorszy niż MD2008 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
7% prowizji dla AM, ok 30 tys dla Kaczyńskich czyli zostanie poniżej 100 tys, ale mimo wszystko świetny interes :D

 

Imho, za lekarze*pl Kaczynscy powinni otrzymac 100 tys, dr. Garlicki (w kopercie) 30 tys, reszte do podzialu AM. DD i Marion ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
To podobnie jak ja, na kilka dni przed aukcją miałem zapytanie w sprawie szyld.pl i kto wie, czy to nie był konkretny klient. Wcześniej też inne, wyższe od dzisiejszej ceny. A może to kara za pazerność :D

 

Byl konkretny ale odpisales, ze domena bedzie dostepna na aukcji MD wiec dokonal zakupu na aukcji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byl konkretny ale odpisales, ze domena bedzie dostepna na aukcji MD wiec dokonal zakupu na aukcji

Mam nadzieję, że nie byłeś wtedy skłonny dać dużo więcej. :D

Edited by yaros

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję, że nie byłeś wtedy skłonny dać dużo więcej. :D

 

Nie. Co najzwyzej 2-3 krotnosc ceny z aukcji.

Ogolnie probowalem odkupic 3 domeny wystawione na MD i chyba tylko noname wyszedl lepiej na aukcji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie. Co najzwyzej 2-3 krotnosc ceny z aukcji.

Ogolnie probowalem odkupic 3 domeny wystawione na MD i chyba tylko noname wyszedl lepiej na aukcji :D

Ja się nie obrażę jak teraz zapłacisz tyle ile proponowałeś... co więcej, mogę nawet dać Ci mały rabat ;)

Koniec OT :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×