Jump to content
tmi

[KONKURS] Pierwszy w historii di.pl - atrakcyjna nagroda :-)

Recommended Posts

Proszę.

th_54549_scren_pile.pl_123_63lo.jpg

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego po wpisaniu samego pile.pl wyświetla się coś takiego: pileplua3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego po wpisaniu samego pile.pl wyświetla się coś takiego:

 

Wydaje mi się, że wynik ze spell: jest sumą wszystkich wystąpień (tych na twoim screenie) i raczej nie może być brany pod uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
teledyski-interia.pl KD: 152

randki-interia.pl KD: 289

 

no to chyba pozamiatal Pitter ;-)

Gratuluje!

magiakodow.pl KD:118

Share this post


Link to post
Share on other sites
teledyski-interia.pl KD: 152

randki-interia.pl KD: 289

 

Kurczę, „mój” wzór, ale do interii z nim nie doszedłem, bo mi się limit wyczerpał. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurczę, „mój” wzór, ale do interii z nim nie doszedłem, bo mi się limit wyczerpał. <_<

ja juz na trzecim koncie sprawdzam :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja juz na trzecim koncie sprawdzam smile.gif

ja też 3 konto męczę i znalazłem jedynie ja horoskop-onet.pl z marnym KD 30 (btw to opłaca się ją rejestrować <_< ?)

Share this post


Link to post
Share on other sites
teledyski-interia.pl KD: 152

randki-interia.pl KD: 289

Ech, sprawdzałem do czasu z myślnikami, ale zrezygnowałem i jechałem na łączenie wyrazów i przestawianie kolejności (randki i teledyski w polaczeniu z itneria sprawdzalem - ale juz wtedy zrezygnowałem z myślnika).

 

Niech mi ktoś w ogóle wytłumaczy, czemu praktycznie żadna fraza w onecie z myślnikiem nie ma tak wysokiego KD jak wybrane frazy w interii? :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm... myślałem, że większość korzysta z opłaconego planu za $69/m-c <_<

 

Gdybym miał czas w ogóle z tego narzędzia korzystać poza konkursem, to może płacenie miałoby jakiś sens...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluje zwycięzcy i dziękuje za wspólną zabawe. Trochę trudno pogodzić się z przegraną bo naprawdę blisko byłem tych randek i teledysków : D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja równiez gratuluję zwycięzcy i dziękuję administratorom za konkurs, można jednak znaleźć fajne literówki z dobrym KD. <_<

Akurat te z myślnikami nie są zbyt dobre. No ale wynik jest wynik:-)

Gratuluję zwycięzcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Akurat te z myślnikami nie są zbyt dobre. No ale wynik jest wynik:-)

 

No właśnie, wg mnie to wysokie KD przy domenach z myślnikiem to jakiś fenomen. Ale kusi mnie, żeby zarejestrować z jedną i zobaczyć na co to się przełoży...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem następnym razem o ile będzie;-) powinniśmy wykluczyć domeny z myślnikami.

A ja mam pomysł na inny konkurs. Szukamy nie literówki a typeina. Każdy przedstawia jedną znalezioną wolną domenę i wszyscy którzy wzięli udział głosują na jedną domenę oprócz swojej. Zwycięża wiadomo...

Niekoniecznie muszą być nagrody ale zabawa by była. Co sądzicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×