Jump to content
tmi

[KONKURS] Pierwszy w historii di.pl - atrakcyjna nagroda :-)

Recommended Posts

Tylko że na search.html jest global premium, a przynajmniej tak mi się wydaje, bo wszystkie powyższe domeny mają na tej stronie „Your search has returned no results.” :)

Wszyscy wiedzą o co chodzi a Ten musi coś znaleźć bo by nie usiedział:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raczej www.jeix.pl KD92. W regulaminie jest napisane że z www, no więc jak?

Ona ma KD 7 bez www i taką biorę pod uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

erotics.pl - 56 KD

 

mam jeszcze 122.pl - jej KD wynosi 3,021 xD ale takie chyba nie są brane pod uwage ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestem nowy :) mam prawo do pomyłek, u mnie wyskakuje, ze searches i na najwyższym jest 56 :> domena: jeix.pl tez ma " Your search has returned no results" ;P golob.pl tez :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[*]domeny powinny być zarezerwowane przed ich zamieszczeniem aby uniknąć ewentualnych oszustw etc. Po zakończeniu konkursu właściciel rezerwacji zostanie poddany weryfikacji w celu ustalenia własności (poprzez zarejestrowanie domeny, ze względu na brak dostępu do whois)

tzn że w razie jakbym wygrał to musze tą domene która podałem zarejestrować?? A jeśli by mi sie nie spodobała i nie chciał bym za nia placić??

Share this post


Link to post
Share on other sites
tzn że w razie jakbym wygrał to musze tą domene która podałem zarejestrować?? A jeśli by mi sie nie spodobała i nie chciał bym za nia placić??

 

to ja Ci dam te 18zeta! :) a Ty mi oddasz po pierwszych dwoch dniach z nagrody OK?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chcesz zarejestrować domeny z dobrym KD? Chodzi o to żeby upiec 2 pieczenie na 1 ogniu i weryfikacje domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tzn że w razie jakbym wygrał to musze tą domene która podałem zarejestrować?? A jeśli by mi sie nie spodobała i nie chciał bym za nia placić??

To Ci ją postawie :). O ile nie jest zarezerwowana u jakiegos kosmicznego rejestratora. Ale domena z najwyzszym KD chyba będzie godna rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jak sie okaże że to jakaś nindża będzie?? w końcu wszystko możliwe może nikt nie znajdzie nc dobrego i wygram przypadkiem z domeną o kd 15 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jak sie okaże że to jakaś nindża będzie?? w końcu wszystko możliwe może nikt nie znajdzie nc dobrego i wygram przypadkiem z domeną o kd 15 :)

Z tego co widzę to już musisz mieć co najmniej 17:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co widzę to już musisz mieć co najmniej 17:-)

17 to też nie imponujący wynik :) A właśnie co będzie w wypadku remisu??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezła zabawa! Ubolewam tylko nad tym, że Królowe Literówek czyli "wwwdomena.pl" nie biorą udziału :)

 

P.S. Na az zrobili obrazki nie do odczytania :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualne wyniki są w pierwszym poscie. Prosimy nie edytowac postow tylko pisac nowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A właśnie co będzie w wypadku remisu??

 

dobre pytanie :-) ja bym proponował na zwycięzcę tego, kto pierwszy zgłosi swoją domenę..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze będzie podanie przez właścicieli równoważnych domen, następnej domeny.

Wówczas te drugie domeny będą decydowały.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to trzeba jakoś zacząć... goegle.pl - KD 25

:) takei wysokie kd?? kto takie błędy popełnia?? Ja bym nawet nie wpadł że tak sie da :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×