Jump to content
tmi

[KONKURS] Pierwszy w historii di.pl - atrakcyjna nagroda :-)

Recommended Posts

Moim zdaniem następnym razem o ile będzie;-) powinniśmy wykluczyć domeny z myślnikami.

A ja mam pomysł na inny konkurs. Szukamy nie literówki a typeina. Każdy przedstawia jedną znalezioną wolną domenę i wszyscy którzy wzięli udział głosują na jedną domenę oprócz swojej. Zwycięża wiadomo...

Niekoniecznie muszą być nagrody ale zabawa by była. Co sądzicie?

 

Nie bardzo rozumiem zasady. Czy chodzi o to, kto ma najładniejszą domenę? Taka Miss Domen? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie bardzo rozumiem zasady. Czy chodzi o to, kto ma najładniejszą domenę? Taka Miss Domen? <_<

Można i tak powiedzieć. Ale domena nie może być zarejestrowana. Każdy ma jeden głos i wybierzemy najlepszą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można i tak powiedzieć. Ale domena nie może być zarejestrowana. Każdy ma jeden głos i wybierzemy najlepszą.

Moim zdaniem super pomysł. Poszukamy sponsorów na nagrody i będzie się działo <_<

 

Zaraz podam wyniki.

 

ps te z myślnikim też powinny być wykluczone hmm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyniki jak i wnioski zostały opublikowane w głównym poście - wygrał Pitter. Nagroda przekazana. Dziekuje wszystkim uczestnikom konkursu :huh: Mam nadzieje że się podobało <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyniki jak i wnioski zostały opublikowane w głównym poście - wygrał Pitter. Nagroda przekazana. Dziekuje wszystkim uczestnikom konkursu :huh: Mam nadzieje że się podobało <_<

 

 

Podobalo sie i to bardzo. Efekt? 70 zarezerowanych domen z dobrym KD.

Dziekuje organizatorom (mam nadzieje, ze nastepnym razem bede mial wiecej szczescia ;-) i jeszcze raz gratuluje Pitterowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Dziekuje wszystkim,

trochę przez przypadek wygrałem bo nie wierzyłem ze uda sie cos znalezc powyzej 30 <_<

no ale szczescie dopisało i nagrode juz otrzymałem.

 

okaże sie jaki ruch bedzie z takiego Kd juz za jaksi czas

 

Dzieki i pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to na koniec ja również gratuluje~!

A na marginesie dodam że z listy domen z kd powyżej 30 które znalazłem już ponad 20 ma nowego właściciela <_<

Muszę przyznać, że ten konkurs nie jednego wiele nauczył :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie, wg mnie to wysokie KD przy domenach z myślnikiem to jakiś fenomen. Ale kusi mnie, żeby zarejestrować z jedną i zobaczyć na co to się przełoży...

 

Z doswiadczenia wiem, ze KD czesto "przeklamuje" domeny z myslnikiem, sam mam kilka takich parek "z" i "bez" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z doswiadczenia wiem, ze KD czesto "przeklamuje" domeny z myslnikiem, sam mam kilka takich parek "z" i "bez" ...

 

To mówisz, że nie warto rejestrować?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To mówisz, że nie warto rejestrować?

Moim zdaniem też nie. Zobaczymy co powie zwcięzca o swojej domenie. Pewnie ruch znikomy.

W następnej edycji (mam nadzieję) wykluczymy te domeny.

 

 

Ciesze sie, że efekt został osiągnięty - powiększenie portfolio o dobre domeny <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitter - moje gratulacje! też szukałem wg tego wzoru, ale na tą nie natrafiłem.

 

jeśli chodzi o nast. edycję to popieram pomysł Grzegorza, żeby wyszukiwać generiki z KD

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeśli chodzi o nast. edycję to popieram pomysł Grzegorza, żeby wyszukiwać generiki z KD

 

To popierasz pomysł Grzegorza (żeby każdy znalazł jakąś wolną domenę i będziemy głosować na najładniejszą), czy proponujesz konkurs taki jak ten, tylko z ograniczeniem do domen rodzajowych?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To popierasz pomysł Grzegorza (żeby każdy znalazł jakąś wolną domenę i będziemy głosować na najładniejszą), czy proponujesz konkurs taki jak ten, tylko z ograniczeniem do domen rodzajowych?

 

taki jak ten tylko z ograniczeniem do rodzajowych.

przepraszam, jeśli wyraziłem się niejasno w poprzednim poście :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobrze jakby w osoby, które zarejestrowały domeny z konkursu, podały teraz jaki jest ruch, wtedy konkurs, by się dopełnił <_<

jeżeli domeny z myślnikami są przekłamane, to wyniki konkursu nie są zachęcające, a nawet wręcz na odwrót

 

ja jestem za podobnym konkursem na domeny z innych krajów

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobrze jakby w osoby, które zarejestrowały domeny z konkursu, podały teraz jaki jest ruch, wtedy konkurs, by się dopełnił <_<

jeżeli domeny z myślnikami są przekłamane, to wyniki konkursu nie są zachęcające, a nawet wręcz na odwrót

 

ja jestem za podobnym konkursem na domeny z innych krajów

 

ja zarejestruje swoja ale czuje ze tam bedzie max 5UQ dziennie z BackLinkow

 

Jestem natomiast przeciwny konkursowi dla zagranicy. Promujmy polski internet i domeny .pl!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem natomiast przeciwny konkursowi dla zagranicy.

 

Też. Byłby problem z rezerwacją. Kolejne edycje, jeżeli będą, pewnie też wygra jakaś domena, której schemat będzie wykluczony w następnych konkursach. Po pięciu edycjach regulamin będzie dopracowany :> Tzn. nie twierdzę, że ten jest zły czy też domeny z myślnikami mają być wykluczone, ale podobnie jak przy IDNach ich KD jest trochę "zakłamane". Dobrym pomysłem byłby taki cykliczny konkurs np. co roku czy coś. Wtedy wszyscy by czekali na Wydarzenie. Pozostaje tylko kwestia nagród, ale tą pozostawiam Adminom :unsure: Pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozostaje tylko kwestia nagród, ale tą pozostawiam Adminom ;) Pzdr.

 

Fajnie by było, gdyby było też coś za 2. i 3. miejsce. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Po paru dniach moge juz napisac cos o trafficku na tych domenach

Niestety Kd to nie wszystko ponieważ ruch znikomy, randki maja zaledwie kilka wejsc

teledyski ciut lepiej bo ponad 20 i ze 3 kliki heh

Z tego co mozna podejzewac wysoki Kd moze być ze, obie storny z interii są w google wysoko na te hasła i mają w tytule własnie taki format randki - interia.pl

PRZYKŁAD (być może tez ktos wpisywal myslnik gdyz występuja tam 2 i obok siebie, kto wie)

Czyli ogolnie rzecz biorąć trzeba uwazac na wysoki Kd i myslnik w domenie,

nie zaluje ich rejestracji wkoncu byly to domeny konkursowe i spelnialy przedewszysktim regulamin,

ale następnym razem bede wiedzial ze trzeba wziąsc wiecej czynnikow przy przewidywaniu ruchu. co radze i wam :unsure:

 

ps.

Ostatnio KD to 10% decyzji rejestracji u mnie jezeli wogule na to patrze.

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy drugi konkurs jest w planach :) ?

Ja myśle, że tak jak z autostradami. Są w planach, ale nie widomo kiedy i czy zrobią :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może przy okazji promocji administracja zorganizuje konkurs na najlepszą wolną domenę.

Każdy przedstawia np. jedną znalezioną wolną domenę.

Kandydatury domen zgłaszamy do wyznaczonego dnia po czym następuje głosowanie.

Nagrody funduje di.pl:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto mi wytlumaczy jak to dziala?

Wszedlem wpisalem w wyszukiwarke np te randki-interia.pl w search term i dostalem "Your search has returned no results." ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×