Jump to content
Sign in to follow this  
blazej

biustonosze.eu

Recommended Posts

Kiedyś nie zarejestrował jej domainer, to ją podchwyciłem. Co sądzicie? Wg. mnie mocne słowo kluczowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobra domena

 

 

#cycki.eu :D

 

według mnie taka sobie. Długa, eu, a na dodatek określenie potoczne. Biustonosze - to dla mnie - prawie jak cyckonosze. Jak na domenę na sklep z bielizną przydałoby się coś bardziej subtelnego, romantycznego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
określenie potoczne. Biustonosze - to dla mnie - prawie jak cyckonosze.

 

Jest to słownikowa, poprawna nazwa ;/ Porównałeś adidasy do trampków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena lepsza niz majtki.eu, ktora niedawno przez chwile byla wolna

Share this post


Link to post
Share on other sites
"To nas o mało nie wykastrowali, a ty będziesz tu sobie cycki cyganie przyprawiał?!". A tak wracając do tematu:) Moim zdaniem przyzwoita domena, o ile mnie intuicja nie myli to chyba najlepsze określenie dla tegoż asortymentu :D

A tutaj tak dla zobrazowania rynku: http://images.google.com/images?hl=pl&...e&resnum=11

 

Zgadzam się, że to najlepsze określenie na ten asortyment.

Jednak gdybym miał kupić - załóżmy, że żonie - prezent, to wolałbym zrobić zakupy w sklepie pod bardziej finezyjną nazwą np. eLady.pl, gustowna.p, intymna.pl i moga mieć koncówki eu (kilka pierwszych wyników w Googlach).

Ale to mój subiektywny osąd. Rozmażyłem się :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Również mi się podoba. Tak z ciekawości... będziesz na niej coś stawiał czy od razu chcesz się jej pozbyć za przyzwoitą kwotę? :)

 

Przyznam szczerze, że mam już zbyt dużo domen, które mają być przeznaczone pod serwisy, raczej interesuje mnie sprzedaż, może nie szybka, a za dobrą cenę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

'biustonosze' to przyzwoity klucz, jednak na .niedojrzałym jeszcze rynku .eu z polskimi nazwami trudno będzie narazie sprzedać za więcej niż 100 zł niewypromowaną pod wzgędem ruchu i popularności nazwę. Jako klucz nie jest też wyjątkowo popularny w google - ok. 60 tys. zapytań/mies., przy np. ponad 300 tys. takich 'cycków' :) Poza tym, wszystkie biustonoszowe serwisy na .pl-ach i .comach stoja na stronach tymczasowych/parkingowych, czyli zapotrzebowanie na nazwę (oczywiście oprócz przypadkowego ustrzelenia napalonego klienta końcowego z satysfakcjonującą ofertą) wielkie nie jest (a .eu narazie sytuuje się jednak znacznie za .pl i .com )

Wygląda na nazwę do dłuższego potrzymania, jeżeli chce się mieć za nią więcej niż xx zł

Edited by .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×