Jump to content
Straszek

Jakiś bydlak wykupił moją domenę i sobie jaja robi.

Recommended Posts

Nask ma mnie w d... Ktoś bezkarnie posługuje się moim imieniem i nazwiskiem pomimo, że ja mu tego wyraźnie zabroniłem!!! Ratujcie, radźcie co robić?

Powinien być zakaz sprzedaży takich domen, które należą do kogoś innego z samej natury rzeczy. Moje imię i nazwisko jest moją własnością i nikt nie ma prawa się nim posługiwać bez mojej zgody. Ale jak już wspomniałem wszyscy sprzedawcy domen łącznie z NASK mają mnie w d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również jestem bardzo ciekawy...

Proszę jeszcze o podstawę dlaczego ona się akurat Tobie należy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powinien być zakaz sprzedaży takich domen, które należą do kogoś innego z samej natury rzeczy.

 

Wow. A ile zapłaciłeś za to aby ta domena się tobie należała?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nask ma mnie w d... Ktoś bezkarnie posługuje się moim imieniem i nazwiskiem pomimo, że ja mu tego wyraźnie zabroniłem!!! Ratujcie, radźcie co robić?

Powinien być zakaz sprzedaży takich domen, które należą do kogoś innego z samej natury rzeczy. Moje imię i nazwisko jest moją własnością i nikt nie ma prawa się nim posługiwać bez mojej zgody. Ale jak już wspomniałem wszyscy sprzedawcy domen łącznie z NASK mają mnie w d.

 

Wolny rynek... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='Straszek' date='pon, 12 paź 09' post='235095']
[...] wyraźnie zabroniłem!!! [...]

 

Zanim zaczniesz krzyczeć jeszcze bardziej, to sprawdź proszę,

ilu jeszcze "bydlaków" na Świecie posługuje się "Twoim" imieniem i nazwiskiem ...

 

 

 

 

 

 

[...] które należą do kogoś innego z samej natury rzeczy.

 

Prawo naturalne nie rozciąga się na domeny :).

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
cale szczescie, ze to nie ja jestem tym bydlakiem.

Ja wykupuje same nazwiska (moze to nawet gorzej)

 

Ty to już naprawdę przeginasz! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten pierwszy post to musi być jakaś prowokacja CBA :) , bo ja sobie nie wyobrażam, żeby ktoś normalny mógł wejść między stado wilków i żalił się, że wilki chcą go zjeść.

 

BTW Dla mnie to poniedziałkowy post dnia. Czy ktoś go przebije?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten pierwszy post to musi być jakaś prowokacja CBA :) , bo ja sobie nie wyobrażam, żeby ktoś normalny mógł wejść między stado wilków i żalił się, że wilki chcą go zjeść.

 

BTW Dla mnie to poniedziałkowy post dnia. Czy ktoś go przebije?

 

Po celebrytach i politykach zaczynają już się brać za domainerów... :)

O zgrozo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...wszyscy sprzedawcy domen łącznie z NASK mają mnie w d.

 

Jak już to rejestratorzy nie sprzedawcy, a nie mają w d. tylko nic nie mogą zrobić, bo nie ma takiego prawa, że automatycznie Ci się należy domena z imieniem i nazwiskiem czy imieniem. :)

 

A jak masz popularne imię i nazwisko to masz po prostu pecha, jest wolny rynek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak masz popularne imię i nazwisko to masz po prostu pecha, jest wolny rynek.

Czy to może być podstawa do zmiany nazwiska? Chodzi o tego pecha i zajętą domenę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim nazwiskiem na .comie też ktoś kupczy :) Bywa. Ciekawe, co na to inna osoba o tym samym imieniu i nazwisku, i komu co się należy?

A czy się należy, o tym decydują odpowiednie sądy arbitrażowe:

 

http://dns.pl/spory.html

 

Należy m.in. wykazać swoje prawa (przeszłe i obecne) do nazwy oraz to, iż obecny rejestrant używa domeny w złej wierze.

 

Ale straszek.pl jest wolna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten pierwszy post to musi być jakaś prowokacja CBA

 

Moze to agenttomek*pl?

Tak wsiakl w role, ze mu sie funkcja z nazwiskiem pomylila? :)

Edited by kuba.puch

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Z samej natury rzeczy" to należy się PESEL, a nie domena. Gdyby był inaczej, to byłoby 40 milionów domen .pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to może być podstawa do zmiany nazwiska? Chodzi o tego pecha i zajętą domenę :)

 

Najlepiej zmienić na jakieś zagraniczne, krótkie i rzadkie, żeby łatwiej było zapamiętać i mniej osób się tak nazywało, imię przy okazji też. :) Proponuję:

 

- Bud Owa,

- Dev Eloper,

- Gene Tyka,

- Han Del,

- Jed Zenie,

- Nat Ura,

- Reno Wacja,

- Sam Ochod,

 

i potem "tylko" odebrać, bo "się należy". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nask ma mnie w d...

 

Masz rację. Domena Ci się należy, jak i mi należy się wiele innych domen. Także jestem oszukiwany przez ten fałszywy system. Każdego dnia gdy chcę zarejestrować MOJĄ wymyśloną PRZEZE MNIE domenę, okazuje się że już ją ktoś ukradł... Złączmy siły i przeciwstawmy się niesprawiedliwemu systemowi. Nie pozwólmy wmówić sobie, że domeny nam się nie należą. Każdy Polak ma prawo do własnej, wymyślonej przez niego domeny !!! Oddać domeny polskie prawowitym właścicielom. Dziś mówimy DOŚĆ !!!

 

Dziękuję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to może być podstawa do zmiany nazwiska? Chodzi o tego pecha i zajętą domenę :)

Niech wstąpi do CBA. Tam na pewno dostanie swoje, może nawet niepowtarzalne nazwisko operacyjne, dla którego będzie możliwa rejestracja w domenie .pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nask ma mnie w d... Ktoś bezkarnie posługuje się moim imieniem i nazwiskiem pomimo, że ja mu tego wyraźnie zabroniłem!!! Ratujcie, radźcie co robić?

Powinien być zakaz sprzedaży takich domen, które należą do kogoś innego z samej natury rzeczy. Moje imię i nazwisko jest moją własnością i nikt nie ma prawa się nim posługiwać bez mojej zgody. Ale jak już wspomniałem wszyscy sprzedawcy domen łącznie z NASK mają mnie w d.

 

A nie wiesz, że w tym kraju może być więcej osób o tym imieniu i nazwisku? Tak jak Tobie tak im też "należy" się ta domena? :)

 

Np. "mnie" (o moim imieniu i nazwisku) jest w Polsce kilkudziesięciu :)

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie wiesz, że w tym kraju może być więcej osób o tym imieniu i nazwisku? Tak jak Tobie tak im też "należy" się ta domena? :)

 

Np. "mnie" (o moim imieniu i nazwisku) jest w Polsce kilkudziesięciu :)

 

Oni już się dogadali. Będą używać tej domeny po parę dni w roku...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oni już się dogadali. Będą używać tej domeny po parę dni w roku...

:)

 

Ostatni będzie miał najgorzej. Pod koniec roku dostanie wyświechtaną i zużytą domenę :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×