Jump to content
ryskadow

ranking najdrozszych polskich domen

Recommended Posts

Dobrze prawi :-) Lepiej bym tego nie ujął.

 

 

pełna zgoda, ale trochę mnie irytuje, jak ktoś cwaniakuje mówiąc o "groszach" mając na myśli kilkanaście tys. euro czy zł... więc prosiłem, żeby się pochwalił lepszymi osiągnięciami..

Share this post


Link to post
Share on other sites
pełna zgoda, ale trochę mnie irytuje, jak ktoś cwaniakuje mówiąc o "groszach" mając na myśli kilkanaście tys. euro czy zł... więc prosiłem, żeby się pochwalił lepszymi osiągnięciami..

 

Również się zgadzam. Kilka, kilkanaście tysięcy EURO za polskie domeny w chwili obecnej to bardzo konkretne i dobre pieniądze. Oczywiście nie mówię o domenach typu komputer.pl, bank.pl itp., bo one są warte dużo, dużo więcej. Za niektóre domeny i kilkaset PLN to dobra cena. W Stanach ciągle sprzedaje się dużo domen po kilkadziesiąt, kilkaset $$$, ale jeśli rejestracja kosztuje 8-9$ i takich transakcji zrobi się 200-300 to zarobek też jest dobry i zarobione pieniądze można inwestować w lepsze (czyt. droższe) domeny.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

poprawcie mnie jezeli sięmylę ale co wspólnego ma wolnedomeny.net z listą najdroższych domen?

Nie lepiej zarejestrować domeny sprzedanenazwy.pl albo najdrozszedomeny.pl albo cokolwiek w tym stylu?

 

To tak jakby na stonie policji wstawic przepis jak zrobic "amfetamine" :(

 

pomysl dobry ale dobór domeny tragiczny

Share this post


Link to post
Share on other sites
poprawcie mnie jezeli sięmylę ale co wspólnego ma wolnedomeny.net z listą najdroższych domen?

Nie lepiej zarejestrować domeny sprzedanenazwy.pl albo najdrozszedomeny.pl albo cokolwiek w tym stylu?

 

To tak jakby na stonie policji wstawic przepis jak zrobic "amfetamine" ;)

 

pomysl dobry ale dobór domeny tragiczny

 

W zupełnośi zgadzam się z Uszatkiem. :P

 

@DD: domena jak najbardziej wskazana. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
W zupełnośi zgadzam się z Uszatkiem. ;)

 

Ja też :( To może rankingdomen.pl ? ;-)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
poprawcie mnie jezeli sięmylę ale co wspólnego ma wolnedomeny.net z listą najdroższych domen?

Nie lepiej zarejestrować domeny sprzedanenazwy.pl albo najdrozszedomeny.pl albo cokolwiek w tym stylu?

 

To tak jakby na stonie policji wstawic przepis jak zrobic "amfetamine" :(

 

pomysl dobry ale dobór domeny tragiczny

 

 

czlowiek cos zaproponuje to juz go skrytykuja;)

wolnedomeny.net jest po to aby prezentowac listy wolnych domen i wciaz sie rozwija..

 

a lista sprzedanych domen, jest narazie nikla i nie przedstawia tak jak w USA faktycznie najwiecej wartych polskich domen

jesli bede mial ponad 200 polskich domen o wartosci powyzej 5000zl to wtedy warto taka nowa domene zarejestrowac

 

narazie malo kto z grupy ujawni swoje najdrozej sprzedane domeny

wiec pewnie pomysl upadnie, lub bedzie bazowal na domenach sprzedanych tylko na allegro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
czlowiek cos zaproponuje to juz go skrytykuja;)

wolnedomeny.net jest po to aby prezentowac listy wolnych domen i wciaz sie rozwija..

 

Co zrobić - to Polska właśnie :( Ale mnie się wydaje, że uwagi były z dobrego serca - to bardziej konstruktywna krytyka, więc OK.

 

a lista sprzedanych domen, jest narazie nikla i nie przedstawia tak jak w USA faktycznie najwiecej wartych polskich domen

jesli bede mial ponad 200 polskich domen o wartosci powyzej 5000zl to wtedy warto taka nowa domene zarejestrowac

 

narazie malo kto z grupy ujawni swoje najdrozej sprzedane domeny

wiec pewnie pomysl upadnie, lub bedzie bazowal na domenach sprzedanych tylko na allegro ;)

 

Allegro wcale nie jest złym źródłem. Całkiem niedawno oprócz fly.pl za prawie 20k PLN zostały sprzedane dwie inne domeny za 35k PLN i za ponad 20k PLN, co na polskie warunki nie jest mało. Po roku śledzenia Allegro uzbierałaby się już całkiem pokaźna lista drogo sprzedanych polskich domen.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

search.pl ze 3lata temu zostala sprzedana za 5k.

EDIT: i poker.pl troche pare miesiecy wczesniej niz search.pl za 10k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×