Jump to content
Sign in to follow this  
Alex

Windows 7

Recommended Posts

Od wczoraj można oficjalnie kupić pełną wersje Windows 7

 

PLAY >

Edited by Alex (MisUszatek)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam go w ramach programu studenckiego MSDN AA w wersji Profesional . Musze powiedzieć że zrobili spory krok podłóg Visty . Siedze na nim od 3 dni i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć -_- . Polecam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedz cos wiecej o tym programie Microsoftu jak mozesz ;-)

 

Czytałem cos o tym ale jakos tak bez przekonania ;-)

 

Edit: Ok juz wiem wszystko - mojego wydziału nie obejmuje ;-)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby nie ograniczenia producentów oprogramowania, którzy wyłączają możliwość instalacji swoich programów (skądinąd wiem, że pirackie wersje tego nie mają... ;) ) nadal korzystałbym z Win95.

Na razie nie widzę różnic. I nie podejrzewam, że Win7 cokolwiek zmienia.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MacOS rules!

Jestem zmuszony do używania jednego PC z WinXP i za kazdym razem jestem chory.

To, co bym zasugerowal, to skoro do W7 potrzebne sa bardziej wydajne kompy (wiec tak, czy inaczej trzeba bedzie kupic nowy komp + W7), to zastanowcie sie nad Makowka z Leopardem (system w nowych kompach jest gratis).

Radosc z uzywania kompa - bezcenne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby nie ograniczenia producentów oprogramowania, którzy wyłączają możliwość instalacji swoich programów (skądinąd wiem, że pirackie wersje tego nie mają... ;) ) nadal korzystałbym z Win95.

Na razie nie widzę różnic. I nie podejrzewam, że Win7 cokolwiek zmienia.

 

Pozdrawiam!

Nie no miedzy 95 a xp jest ogromna roznica, chyba z 2 lata temu musialem odpalic stary komputer na ktorym byl wlasnie ten system i masakra ... a instalacja internetu na 95 to dopiero byla zabawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokładnie miedzy 95 a xp jest ogromna przepaść,

a co do Seven to w końcu jest to poprawiona vista, i jest on dużo szybszy.

tez zamierzam przejść na 7ke, jak przyjdzie upgrade z della

Share this post


Link to post
Share on other sites
dokładnie miedzy 95 a xp jest ogromna przepaść,

Jak ktoś lubi wodotryski...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby nie ograniczenia producentów oprogramowania, którzy wyłączają możliwość instalacji swoich programów (skądinąd wiem, że pirackie wersje tego nie mają... ;) ) nadal korzystałbym z Win95.

Na razie nie widzę różnic. I nie podejrzewam, że Win7 cokolwiek zmienia.

 

Każdy system MS wnosi coraz to nowe udogodnienia i funkcje z których korzystają programiści i chcą z nich korzystąć. Jesli instalator pozwolilby Ci zainstalowac program, to sam program by się nie uruchomił, bo nie znalazłby odpowiedniego wsparcia w systemie.

 

Ja używam Win7 od lipca i jestem nim ostrożnie zachwycony. Kupiłem Professional BOX za ok. 500 zł :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każdy system MS wnosi coraz to nowe udogodnienia i funkcje z których korzystają programiści i chcą z nich korzystąć. Jesli instalator pozwolilby Ci zainstalowac program, to sam program by się nie uruchomił, bo nie znalazłby odpowiedniego wsparcia w systemie.

Hmmm... pirackie wersje jakoś się uruchamiają na '98 i "dostają odpowiednie wsparcie". Pudełkowe wersje nie dostają.

Cóż... ;)

Pozdrawiam!

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mógłbyś rozwinąć? Jakiś przykład?

No, stary... czego się spodziewasz? Może chcesz jeszcze adres domowy, nip, pesel i regon?

 

Dla informacji: moje rozważania są czysto teoretyczne i w żadnym stopniu nie dotyczą naruszania czyichkolwiek praw autorskich, licencji i praw własności ;)

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, stary... czego się spodziewasz? Może chcesz jeszcze adres domowy, nip, pesel i regon?

 

Pytałem jaki piracki program uruchamia się na '98, gdzie jego wersja oryginalna się nie uruchamia/instaluje ;)

 

Nie pytam Cię o żadne wrażliwe dane, spokojnie. Absolutnie mnie to nie interesuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy naprawdę uważacie, że za możliwość oglądania przezroczystych okienek warto zapłacić taką kupę szmalu?

 

za wizualne fiku-miku nie, ale za support dla SSD i parę innych przydatnych rozwiązań ...jak najbardziej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
za wizualne fiku-miku nie, ale za support dla SSD i parę innych przydatnych rozwiązań ...jak najbardziej :D

 

 

Ale o Iphonie nie pomyśleli... Oprogramowanie na win 7 ma trudności z rozpoznawaniem telefonu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale o Iphonie nie pomyśleli... Oprogramowanie na win 7 ma trudności z rozpoznawaniem telefonu

...bo iPhone to produkt konkurencji. Proste jak konstrukcja cepa...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale o Iphonie nie pomyśleli... Oprogramowanie na win 7 ma trudności z rozpoznawaniem telefonu

 

ja nie miałem ani jednego problemu...a co ciekwsze z powodu braku czasu poraz pierwszy zrobiłem upgrade a nie clean install.

Wszystkie programy, driver'y, iphone dziala bez problemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze ma ktos wersje Home i podpowie mi jak to w koncu jest.. czy wersja Home Premium posiada funkcje zgodnosc z XP czyli mniej wiecej to co na screenie dla przykladowego .exe ..

 

60077508.jpg

 

Czy tylko wersje wyzsze to posiadaja ? Bo czytam o tych roznicach ale jakos juz sie zgubiłem jedni o zgodnosci - drudzy o virtual pc itd ;-)

 

Aktualnie pracuje na Ultimate ale chce sobie prywatnie kupic Home Premium i stad moje pytanie ;-)

 

Pozdrawiam,

Michal

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×