Jump to content
Noname

BezprzewodowyInternet.pl

Recommended Posts

Witam,

Dawno nic nie dawałem do wyceny - dziś mi wleciała na konto - BezprzewodowyInternet.pl - co o niej myślicie ?;-)

 

Sam sie zastanawialem dlaczego nikt poza mna nie zlecil przechwycenia - czyzby dlatego ze duza czesc uzywa zwrotu Internet Bezprzewodowy - zamiast Bezprzewodowy Internet ?;-)

 

Patrzac w google mam wrazenie ze jednak wiekszosc operatorow uzywa zwrotu Bezprzewodowy Internet... :rolleyes:

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Dawno nic nie dawałem do wyceny - dziś mi wleciała na konto - BezprzewodowyInternet.pl - co o niej myślicie ?;-)

 

Sam sie zastanawialem dlaczego nikt poza mna nie zlecil przechwycenia - czyzby dlatego ze duza czesc uzywa zwrotu Internet Bezprzewodowy - zamiast Bezprzewodowy Internet ?;-)

 

Patrzac w google mam wrazenie ze jednak wiekszosc operatorow uzywa zwrotu Bezprzewodowy Internet... :)

 

Pozdrawiam,

Michał

Zdeko za dluga, kolejnosc wyrazow nie ta, a poza tym, jedyne zastosowanie widze na baze tego typu firm. No mozna od biedy opchnac jakiejs gminie lub instytucji, ktora taki net dostarcza ;-) Firmy WISP raczej maja wlasne marki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedy wiedziałem w spadach, myślałem podobne jak empireus - teraz wiem, że to było błąd :)

http://www.google.pl/search?q=%22Bezprzewo...et%22&hl=pl

 

Domena dobra dla salonu orange, era itp.

 

Niskie xxxx.

 

Orange, Era, Plus etc beda promowac swoje marki. Po co im taka domena? Dealerzy tych operatorow tez beda promowac iPlus, BC, Free...To samo tyczy sie mniejszych firm. Sam (jeszcze) jestem WISP i jakos mnie ta domena nie podnieca. Kazda firma promuje swoj brand, a jesli to sie nie udaje, to wymysla sie jakies krotkie chwytliwe nazwy typu: necik, internecik etc  Skoro nie byla do tej pory zagospodarowana, to chyba cos w tym jest? W tym biznesie nie liczy sie domena, a dobra jakosc i szczegolnie mityczne ceny i predkosci. Po kilkuletnich doswiadczeniach i obsewacjach, moge smialo stwierdzic, ze klient w wiekszosci jest nieswiadomy tego co podpisuje i zazwyczaj na niego dzialaja falszywe reklamy, gdzie oferuje mu sie liczby, a mikrodrukiem dopisuje sie, ze sa to wartosci "do". To samo z jakoscia i cena - nie liczy sie jakosc w tym biznesie, tylko kilka gr roznicy.  ;) Tak sciemnia Netia i inne pasozyty, majac kiepska jakosc, ale konkurencyjne ceny wobec TP.

 

Jak szukasz hostingu, to wpisujesz firmahostingowa.pl? Ja bardziej szukam opinii o konkretnej firmie. Nie licza sie dla mnie mityczne parametry kont, tylko uptime, support i kilka innych parametrow, ktorych firmy hostingowe zazwyczaj nie zamieszczaja.

 

 

Ale zeby nie bylo, ze domena ninja, to tak, jak juz napisalem wczesniej - ktos moze sie kiedys skusic. Ja bym celowal w samorzady - maja sporo kasy, pracuja tam zazwyczaj kretyni nie majacy pojecia o danej branzy, a budzet na docelowy projekt musza wydac w okreslonym czasie i co do eurocenta/grosza.

 

Mozna tez oferte wyslac do firm - wszystkie telekomy dostepne tu:uke.gov.pl... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie, firmy nazywają swoją usługę wedle własnego uznania, nie potrzebna im domena BezprzewodowyInternet.pl

Np. Firma PLUS nazwała swoją usługę iPlus.

Pomyśl np. kolega pyta się ciebie jaki masz bezprzewodowy internet? Odpowiadasz: BezprzewodowyInternet ;) lepiej w tym momencie wygląda raczej: iPlus :)

Taką domenę raczej można by użyć jako przekierowanie na właściwą usługę by nie gubić potencjalnych klientów.

taka mała dygresja :P

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jaka strona główna, jako zapleczy!

 

Strona informacyjna albo przekierowanie - na każdej podpisane umowy dealer zarabia - i to nie mało.

 

Tani ruch przez tej domeny - o to chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Patrzac w google mam wrazenie ze jednak wiekszosc operatorow uzywa zwrotu Bezprzewodowy Internet... :D

 

Pozdrawiam,

Michał

 

 

"internet bezprzewodowy" ponad 300 tys. w Google, "bezprzewodowy internet" pod 170 tys.

Ale klucze i tak niezłe. Trzeba poparkować i poczekać na niskie xxx zł Ale reseller tyle nie da.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Orange, Era, Plus etc beda promowac swoje marki. Po co im taka domena? Deal

 

A to bardzo ciekawe... Po cholerę więc nam wszystkie domeny generyczne? Moim zdaniem to argument zaprzeczający całej branży :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to bardzo ciekawe... Po cholerę więc nam wszystkie domeny generyczne? Moim zdaniem to argument zaprzeczający całej branży :D

 

Znajdz mi jakiegos duzego operatora, ktory dziala na generyku, oprocz nazw wlasnych ;-)

 

Fakt - Plus ma ebok.pl, orange ma generacja.pl, tyle, ze jesli chodzi o swoje uslugi podstawowe, to beda promowac swoje marki, bo mijaloby sie to z celem ich wprowadzanie, reklamowanie etc

 

Poczytaj o swiadomosci marki...

 

Czy na samochody.pl swoja strone ma FIAT, VW, Toyota, Audi, Skoda, Seat, Opel, BMW itd?

Czy na internet.pl jest TP SA, Netia, Dialog, UPC, MM, GTS itp?

 

Jak juz wczesniej napisalem - domena nie jest bezwartosciowa, ale nie kierowalbym jej do konkretnych operatorow. Bardziej bym widzial jej wykorzystanie jako bazy takowych punktow bezprzewodowych, sklepu z AP i antenami etc

 

Promuje sie teraz wsparcie dla "sciany wschodniej", a tam w wiekszosci net bedzie radiowy.

Mozna zerknac na np. wioskainternetowa.pl i uderzyc do podmiotow zainteresowanych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×