Jump to content
Konrad

Jaka kasa za transfer domen do Dropped?

Recommended Posts

Zawsze transferuję hurtem, więc trudno mi się teraz doliczyć. Czy wiecie ile Dropped płaci od 1 sztuki przetransferowanej do siebie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Dropped płaci cokolwiek za transfer do siebie? Pierwsze słyszę ;)

 

edit:

 

Chyba, że chodzi o transfer łapanych domen z 1st, 2nd itd dropcatcher, to wtedy 5zł.

Edited by dediabel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo późna juź pora albo nie zetknąłem się jeszcze z takim określeniem. Co to znaczy "przeniesienie domen z 1st, 2nd... dropcatcher"? :D Zapodaj tak bardziej łopatologicznie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dropped.pl posiada kilku rejestratorów (partnerów NASK), którzy łapią domeny. Jeżeli złapie któryś z "dodatkowych" rejestratorów, po czasie domena jest przenoszona do głównego rejestratora, a użytkownik otrzymuje za to 5zł od domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dropped.pl posiada kilku rejestratorów (partnerów NASK), którzy łapią domeny. Jeżeli złapie któryś z "dodatkowych" rejestratorów, po czasie domena jest przenoszona do głównego rejestratora, a użytkownik otrzymuje za to 5zł od domeny.

 

 

powinno byc napisane "otrzymywal 5zl", wraz w wprowadzeniem nowego systemu NASK ta oplata zostala zlikwidowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, teraz już sobie przypominam za co te bonusy - jakieś zamieszanie było u Michaua i w ramach rekompensaty doładował niektórym osobom konto :D

 

A co do śledzika to jak widzisz wziąłem rejestrację zamiast testów, bo nie sądzę aby tak szybko się cokolwiek ruszyło :D W pierwszych dniach w związku z kampanią reklamową na WP trochę się działo, a teraz raczej pojedyncze wejścia i cisza ...mam nadzieję, że cisza przed burzą :D Generalnie czekam aż NK wywali śledzia z portalu głównego i oprze marketing na domenie śledzika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×