Jump to content
Sign in to follow this  
maxy

paint.pl

Recommended Posts

według mnie domena warta niskie x xxx

.. jest kilka firm, których nazwa zawiera słowo paint, może byłyby zaintereowane. Jeśli nie firmy, to occzywiście można postawić jakiś seriws (grafika, malarstwo itp) na pewno zarobi na siebie z nawiązką... a jaki ruch?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna domena. Zastosowanie: producent farb i pędzli, mieszalnie farb, usługi kolorystyczne (dobór barw w mieszkaniu), malarstwo, paint tutorial ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna, naprawdę ładna. Nie będę się wypowiadał co do ewentualnej ceny, bo trudno to określić, ale napewno zrobisz na niej niezły interes.

 

# mieszalnia.eu

# lakiery-farby.pl

# farbylakiery.eu

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena, krótka, łatwa do zapamiętania z możliwością dopasowania do kilku branż. Średnie X XXX to minimum wg mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbijam temat z przed 2 lat. Miałem ostatnio kilka zapytań i chcę się dowiedzieć, czy domena

paint.pl

nabrała odpowiedniej "mocy" by ją sprzedać ? W końcu sporo leżakuje więc czas może ją otworzyć :)

Ile w.g Was jest obecnie warta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam że podbijam temat ale znowu zainteresowanie domeną powraca. Coraz konkretniejsze propozycje ale nadal jakoś mam mieszkane uczucia co do proponowanych średnich xxxx. Może to dzięki programowi paint.net jest zainteresowanie ? Co to za program ? Zna ktoś ? Domena ma też ładną odwiedzalność ale nie wiem skąd ten ruch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam że podbijam temat ale znowu zainteresowanie domeną powraca. Coraz konkretniejsze propozycje ale nadal jakoś mam mieszkane uczucia co do proponowanych średnich xxxx. Może to dzięki programowi paint.net jest zainteresowanie ? Co to za program ? Zna ktoś ? Domena ma też ładną odwiedzalność ale nie wiem skąd ten ruch.

 

Nie ma sensu sprzedawać jej za średnie XXXX. Zauważ też ile czasu ją trzymasz :-) Myślę, że spokojnie niskie XXXXX jest do osiągnięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×