Jump to content
g.mogilewski

ortodonta24.pl + ortodonta24h.pl

Recommended Posts

Hiho,

czas na sprzątanie portfolio. Przymierzam się do rozstania z dwiema domenami: ortodonta24.pl + ortodonta24h.pl i mam 3 pytania do doświadczonych wyjadaczy:

1. Czy sprzedawać je razem czy oddzielnie - jeśli oddzielnie to w tym samym czasie czy zrobić odstęp między nimi?

2. Od jakiej kwoty sensownie bylo by je wystawić na aukcji (proszę w miarę możliwości o podanie orientacyjnych kwot dla sprzedawanych łącznie jak i rozdzielnie)

3. To samo co w pytaniu 2, lecz w opcji "Kup teraz"

---

pozd

g.mogilewski

Share this post


Link to post
Share on other sites

ortodonta zapewne słowo bardzo cenne, ale liczba 24 w tej dziedzinie w ogóle nie pasuje.

 

spróbuj sprzedać w komplecie i bez. Jak klient woli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tym 24 to wcale nie takie nie na miejscu. Jest kilkanaście gabinetów ortodontycznych w samej warszawie które mają dyżur non-stop. A to jest prawdziwe zbawienie dla pacienta któremu np. się zamek od aparatu odklei podczas wieczornej randki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze wątpię... sam korzystałem z usług tego doktora i wizyta typu 3:00 rano nie była by na miejscu. Zaś nagłych przypadków nie ma! Zamek to nie złamany ząb że trzeba go szybko przykleić z powrotem.

 

Uważam że domena warta jest tyle co inne typu: ortodonta14.pl, ortodonta50.pl, ortodonta20.pl itd.

 

Wiem że końcówka 24 jest dość popularna, ale nie wszędzie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napiszę delikatnie - nie wróżę kokosów (tzn. każda kwota powyżej 10 zł będzie ogromnym sukcesem)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napiszę delikatnie - nie wróżę kokosów (tzn. każda kwota powyżej 10 zł będzie ogromnym sukcesem)

 

Myślę identycznie podobnie.

Tak więc wracając do głównego wątku, nie koncentruj się na jakości sprzedaży itd. Skup się na tym by je wogóle sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za opinie. Czuję jednak, że tak jak dobrze określacie cenę "dla inwestora domenowego" to w przypadku "klienta ostatecznego" możecie się mylić :D Na końcu bowiem cena sprzedaż zależy w dużej mierze od wiary jaką pokłada w niej dobry (podkreślam, dobry) sprzedawca.

 

...zobaczymy ile odnowień będzie mnie, ta moja, wiara kosztowała ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×