Jump to content
Kangur

Aukcje.fm

Recommended Posts

Mam nadzieję, że aukcje.fm nie należy do nikogo z Was ale nawet jeśli tak jest to muszę przyznać, że właściciel tego serwisu rozbawił mnie swoim opisem :

...

Współpracujemy z Policją.

...

Jedynym właścicielem serwisu jestem ja, Damian Dxxxxxxxxx zameldowany w Częstochowie (woj.śląskie) przy ulicy Zxxxxxxx 9 i prowadzę serwis jako osoba fizyczna.

W związku z powyższym, iż prowadzę serwis jako osoba bez firmy, dopełniam obowiązku informacyjnego, którego muszę dopełnić ...

 

Dodatkowo serwis aukcyjny AUKCJE FM jest pierwszy oraz jedynym katolickim serwisem internetowym w Polsce.

;)

 

W swoim Regulaminie napisał:

Właścicielem Aukcje.fm jest Goldix Systems Int - Damian Dxxxxxxxx.

Po czym przyznaje, że prowadzi działalność w sposób zorganizowany i ciągły, podaje cennik i nie prowadząc zarejestrowanej oficjalnie działalności gospodarczej deklaruje, że podane ceny są cenami NETTO.

Oświadcza tym samym, że dolicza podatek VAT i nie odprowadza go do fiskusa :P

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wolnej domeny na aukcje first minute szukałeś? ;)

Nic z tych rzeczy ;)

Sprawdzałem partnerów serwisu, który nie budził mojego zaufania.

Kolega dostał z tego serwisu ofertę handlową i poprosił mnie o wyrażenie swojej opinii.

Zresztą w stopce tej stronki można doszukać się linku do informacji podającej, że domena tej firmy jest na sprzedaż :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nic z tych rzeczy ;)

Sprawdzałem partnerów serwisu, który nie budził mojego zaufania.

Kolega dostał z tego serwisu ofertę handlową i poprosił mnie o wyrażenie swojej opinii.

Zresztą w stopce tej stronki można doszukać się linku do informacji podającej, że domena tej firmy jest na sprzedaż :P

Aaa, takie buty.

Zdaje się, że Jacek Strzembkowski z serwisu Aukcje.org miał "przyjemność" bliżej poznać ich ofertę/spam i nie był zachwycony ;) Gdzieś tam są artykuły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że rozsądnej osobie wystarczy jeden rzut oka na ten "serwis", żeby wyrobić sobie opinię.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja myślę, że rozsądnej osobie wystarczy jeden rzut oka na ten "serwis", żeby wyrobić sobie opinię.

Gwoli ścisłości napisze tylko, że kolega dostał ofertę handlową z zupełnie innego serwisu niż aukcje.fm.

W sekcji "Partnerzy serwisu" były podane linki do trzech stron: dwie z nich należały do tego samego właściciela co sam serwis ;) a trzecia do aukcje.fm właśnie.

Bardziej niż sam wygląd serwisu interesował mnie jego właściciel gdyż przypuszczałem, że trzeci "partnerski" serwis też należy do tej samej osoby.

Dlatego postanowiłem przeczytać nieco więcej o nim i wtedy trafiłem na te "hardcorowe kwiatki" :P

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie piszę o wyglądzie. Zerknij chociaż na TITLE strony. Zresztą odniesień do Allegro jest dużo więcej. Większość treści jest ukradzionych i przerobionych na potrzeby serwisu. Ja ze złodziejami interesów nie robię.

Edited by Tobi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie piszę o wyglądzie (...) Ja ze złodziejami interesów nie robię.

Chyba muszę to samo inaczej napisać bo mam wrażenie, że się nie rozumiemy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"udało" mi się kilka miesięcy temu kupić tą domenę wraz serwisem na allegro i tuż po mailu do sprzedającego z zapytaniem i prawach do skryptu, contentu i braku ewentualnych roszczeń ze strony innych firm konto kolegi zostało na allegro zamknięte, kontakt się urwał a po jakimś czasie przyszło zajęcie komornicze na płatność za domenę i serwis aukcje.fm ze strony dużego serwisu aukcyjnego ;)

 

ps. kontakt ze sprzedającym po jednym telefonie z pytaniami się urwał, oczywiście z transakcji się wycofaliśmy

Share this post


Link to post
Share on other sites

UWAGA - MOCNE! ;):P

 

 

 

Każda osoba dementująca oraz kpiąca z serwisów aukcyjnych, które nie są nawet godne aby nazywać się konkurencja dla Allegro.pl bluźni przeciwko Polsce oraz przeciwko naszej Suwerenności Narodowej!

 

Aby śmieć wykpić naszą polskość oraz suwerenność i dać po mordzie osobiście mi jako osobie poniżanej od wielu lat i wieloma rozprawami nękaną w Polsce w Polskich Sądach przez obcokrajową spółkę QXL która pod zatrzymaniem sądowym przejmuje nasze domeny internetowe wbrew Prawu Polskiemu o które walczyli nasi przodkowie, powinna najpierw się zorientować co się tak naprawdę dzieje a potem bluźnić przeciwko mnie, naszym użytkownikom, Polsce i samemu Bogu!

 

Tyle miałem do powiedzenia, sępy po mnie porozdzierają cała resztę i zmieszają z błotem z zawiści na cześć i chwalę Allegro.pl afrykańskiego serwisu mającego dane osobowe, finansowe, gospodarcze większości POLAKÓW!

 

 

http://www.aukcje.org/archives/2009/02/25/...tm#comment-8646

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grubo, grubo...

Już chyba w czterech wątkach jest o aukcjach FM...

...no to trzeba było następny założyć...

..grubo, grubo...

 

Kukri.

Skąd wiesz że w 4 wątkach? skoro jesteś nowy na forum?

Przyznaj sie kogo dzisiaj udajesz? :ph34r:

 

(przepraszam za OT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×