Jump to content
Sign in to follow this  
tabloid26

Witam cala sekte:)

Recommended Posts

Witam wszystkich sekciarzy z forum. Temat domen jest dla mnie poki co jak podrozna marsa:) Weszlem do promu, a tu tyle guzikow. Dlaczego tu jestem.. hmm.. moze to glupie, ale podobno trafia sie pomysl na nazwe strony, za ktory "ktos" jest wstanie zaplacic spora sume pieniedzy.. chcialbym wiedziec jaki macie poglad w tym temacie.. czy jest mozliwe wykupic domene za przyslowiowa zlotowke, a sprzedac np. za 50 000zl nie zakladajac nawet stronki..? chcialbym poznac Wasze opinie i realna ocenetego co slyszalem.. pozdrawiam z czarnego slaska :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj astronauto ;)

 

Oczywiście, że można, zajrzyj do działu sprzedane, a sam się przekonasz... :) 50tys. może będzie ciężko już ustrzelić za 1zł, ale wcale nie jest to niemożliwe ;)

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam wszystkich sekciarzy z forum. Temat domen jest dla mnie poki co jak podrozna marsa:) Weszlem do promu, a tu tyle guzikow. Dlaczego tu jestem.. hmm.. moze to glupie, ale podobno trafia sie pomysl na nazwe strony, za ktory "ktos" jest wstanie zaplacic spora sume pieniedzy.. chcialbym wiedziec jaki macie poglad w tym temacie.. czy jest mozliwe wykupic domene za przyslowiowa zlotowke, a sprzedac np. za 50 000zl nie zakladajac nawet stronki..? chcialbym poznac Wasze opinie i realna ocenetego co slyszalem.. pozdrawiam z czarnego slaska :)

Witamy, witamy...

Może nie złotówkę, a dziesięć złotych trzeba włożyć (tyle ca kosztuje teraz rejestracja .pl) i nie 50.000 PLN, ale 5.000 zdarza się dość często.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może nie złotówkę, a dziesięć złotych trzeba włożyć (tyle ca kosztuje teraz rejestracja .pl) i nie 50.000 PLN, ale 5.000 zdarza się dość często.

 

hmn to mi przypomina pewną historię z radia Erewań..

 

Radio Erewań podało, iż w Moskwie na placu Czerwonym rozdają za darmo mercedesy. Za chwilę jednak przyszło sprostowanie, że co prawda informacja jest prawdziwa ale wkradło się do niej nieco nieścisłości. Okazuje się, że nie w Moskwie a w Petersburgu - nie na placu Czerwonym ale na placu Rewolucji - nie mercedesy, tylko rowery - i nie rozdają, tylko kradną.

 

Witaj Tabloid, powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy jest mozliwe wykupic domene za przyslowiowa zlotowke, a sprzedac np. za 50 000zl

 

Plotki, plotki, plotki, Panie Lucku niech w Pan w to nie wierzy! :blush:

 

 

Witam i powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×