Jump to content
korneliusz.com

Brudna gra.

Recommended Posts

Chyba już czas na założenie działu Piaskownica, tak jak na innych forach :rolleyes:

 

Coś w tym jest. To może dorzucę - zakładanie opcji na domeny kolegów i nieinformowanie ich, że spadają :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak z ostatniej chwili - nie chce mi sie zakładać nowego tematu - a tu tak pół pasuje

 

wczoraj wieczorem sprzedałem domenę kilometry.pl na last minute. domena byla zaparkowana na sedo. domena sprzedana, nie mogę zmienić już dns-ów no id ziś rano oferta na sedo 1000euro. opcji odrzucenia pierwszej oferty nie ma, opcji wywalenia z konta domeny, na która jest bid nie ma, więc pozostaje tlyko:

 

a: czekac na wygasniecie bida i usunąć domeną z konta na sedo

b: czekac aż kupujący zmieni dns

 

chwilę temu kontroferta od tej samej osoby ( mimo mojego braku odpowiedzi ) już 2000 euro

 

w zbiegi okoliczności nie wierze, więc prośba do kupca z dropped lub innego użytkownika di - dajcie sobie spokój - jaki cel tej zabawy ?

 

pozdrawiam

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś w tym jest. To może dorzucę - zakładanie opcji na domeny kolegów i nieinformowanie ich, że spadają :D

 

To może z innej beczki. :( Nie posiadanie żadnych opcji, za to zakładanie topików typu: SPADA xxxxx.PL! dzięki czemu kolega posiadający opcję na tę domenę zaczyna gryźć parapet :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
To może z innej beczki. :( Nie posiadanie żadnych opcji, za to zakładanie topików typu: SPADA xxxxx.PL! dzięki czemu kolega posiadający opcję na tę domenę zaczyna gryźć parapet :P

Typowe zachowanie loserów którzy nie mają co robić w życiu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×