Jump to content
Sign in to follow this  
krzycho1600

Rejestracja domeny ??

Recommended Posts

Witam. Jesli za granicą istnieje firmy www.xxx.nl której nie ma w Polsce. I w mediach nic nie ogłaszano że marka ma wejść do polski . To jesli ja teraz zarejestruje domene o takiej samej nazwie towarowej tej firmy tylko ze www.xxx.pl . To czy pozniej kiedy ta firma wejdzie do polski nie będzie jakiś kłopotów. Czy bede mogl domene legalnie sprzedać ?? I ile mozna dostac za taką domene ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było.

Poszukaj linków do stron, gdzie sobie sprawdzisz czy dana marka/nazwa jest zarejestrowana/opatentowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten dział forum ładnie się indeksuje, więc z łatwością udowodnią ci działanie w złej wierze. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten dział forum ładnie się indeksuje, więc z łatwością udowodnią ci działanie w złej wierze. ;-)

Ale przecież nie podał jeszcze nazwy domeny, więc co mieli by mu udowodnić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale przecież nie podał jeszcze nazwy domeny, więc co mieli by mu udowodnić :)

 

No jak to co, działanie w złej wierze. Wystarczy skojarzyć fakty, daty i parę innych informacji i wszystko masz na tacy. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
No jak to co, działanie w złej wierze. Wystarczy skojarzyć fakty, daty i parę innych informacji i wszystko masz na tacy. :>

 

oj bez przesady :) watpie, ze jakas firma, o ktorej nie ma nawet w Polsce mialaby az tak doglebnie penetrowac internet w poszukiwaniu wlasciciela swojej domeny w .pl

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jesli nazwa nie jest zarejestrowana w urzędzie. To moge domene pozniej legalnie sprzedac ??

temat rejestracji mnie tez interesuje

jak bedziesz mial jakis "formularz" rejestracyjny , chetnie go zobacze

Share this post


Link to post
Share on other sites
No jak to co, działanie w złej wierze. Wystarczy skojarzyć fakty, daty i parę innych informacji i wszystko masz na tacy. :>

Ale jak udowodnisz, że osoba o nicku krzycho1600 to ta sama osoba co zarejestrowała domenę? To były by tylko poszlaki i spekulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale jak udowodnisz, że osoba o nicku krzycho1600 to ta sama osoba co zarejestrowała domenę? To były by tylko poszlaki i spekulacje.

 

Co powiesz na prokuratorski nakaz ujawnienia IP? ;-)

Wiem, wiem, dużo taniej i szybciej byłoby odkupić. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×