Jump to content
Dropped.pl

Prerejestracja DNT dla polskich domen w Dropped.pl

Recommended Posts

Odbieram natychmiast, zdecydowanie mail wysyłany jest za późno. Z tego co zauważyłem to maile są wysyłane mniej więcej 24 godziny PO wygaśnięciu tastingu, a nie PRZED.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pytanie do Dropped (wiem, że mogę mailem, ale może inni też będą zainteresowani odpowiedzią):

 

zarezerwowałem sobie domeny do rejestracji i dostałem maila, że MUSZĘ opłacić te domeny w ciągu 72h, w przeciwnym wypadku "naliczona zostanie opłata karna za nieuiszczenie należności". przecież domeny nie są przechwycone tylko zarezerwowane..

czy mogę prosić o wyjaśnienie?

edit: aha, zarezerwowane domeny widnieją w "przechwyconych".. to też jakieś dziwne. powinna być osobna opcja "zarezerwowane" czy coś...

 

ps. nie odpisałeś mi na maila w/s eudrops - a tam nadal jest błąd :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tej chwili rejestracja domen jest robiona na zasadzie ich "sztucznego" przechwycenia. Dedykowana funkcjonalność rejestracji domen będzie robiona na początku przyszłego miesiąca. Jeśli jednak ne chcesz opłacić tych zarezerwowanych domen, albo chciąłbyś mieć więcej czasu na ich opłacenie, to daj znać - zmodyfikuję je.

 

EUDrops będzie poprawione dzisiaj, podobnie jak email po zakończeniu tastingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainspirowałeś mnie, więc dorobiłem dzisiaj nieco funkcjonalności do rejestracji domen. Od tej pory domeny do rejestracji są do opłacenia w ciągu 13 dni, i nie ma opłaty karnej. Dodałem też funkcjonalnośc zawieszania/odwieszania zamówień, jak w DomenyTanio.pl - czyli de facto można wskazać, które domeny są do rejestracji w danej chwili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×