Jump to content
Sign in to follow this  
apze

Inormacje o opcji juz we whois

Recommended Posts

Dzis z ciekawosci zobaczylem whois pewnej domeny i przypadkiem zwrocilem uwage na to ze nawet domena w postepowaniu posiada info o tym czy jest opcja czy nie.

Np bm.pl o ktorej mozna zapomniec ;)

 

Nie wiem od kiedy to jest ale miło :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i dobrze, skończą się może głupie tematy na forum w stylu „no to kto złapie bm.pl?” ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Troszke panowie jesteście opoznieni z nowosciami :D

 

Próżno szukać domenowych newsów na stronie NASK-u, więc siłą rzeczy rozchodzą się one pocztą pantoflową... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Próżno szukać domenowych newsów na stronie NASK-u, więc siłą rzeczy rozchodzą się one pocztą pantoflową... :)

Rozumiem ale mimo wszystko informacje na to forum docieraja dosc pozno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem ale mimo wszystko informacje na to forum docieraja dosc pozno :)

 

To pisz wcześniej. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy gdzies dawniej juz nie pisalem, ze NASK rozwaza mozliwosc wprowadzenia tastingu.

 

Chociaz szczerze mowiac, nie wiedzialem, ze ma to nazywac sie DNT, pokojarzylem dopiero jak ktos (bodajze DD) rzucil ten skrot na forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy wiesz, ale od dziś na dropped.pl jest to już wprowadzone.. Tzn. dopiero rezerwacja, ale zawsze to coś... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, wiem. Rejestracja domen do tastingu rusza o 7 rano dnia 3 wrzesnia. Z tego powodu Registry ma byc niedostepne od okolo godziny 4 do 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, wiem. Rejestracja domen do tastingu rusza o 7 rano dnia 3 wrzesnia. Z tego powodu Registry ma byc niedostepne od okolo godziny 4 do 7.

 

Akurat tym, kiedy registry będzie niedostępne, NASK „chwali się” na dns.pl. Ale Informacji o wprowadzaniu nowych usług (typu ukrywanie daty rejestracji we whois ;-) nigdzie nie podają...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Akurat tym, kiedy registry będzie niedostępne, NASK „chwali się” na dns.pl. Ale Informacji o wprowadzaniu nowych usług (typu ukrywanie daty rejestracji we whois ;-) nigdzie nie podają...

Zapytaj partnerow, ktorzy utrzymuja kontakt z NASK (nie tylko czytaja oficjalne informacje, rozsylane masowo) czy o tym nie wiedzieli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapytaj partnerow, ktorzy utrzymuja kontakt z NASK (nie tylko czytaja oficjalne informacje, rozsylane masowo) czy o tym nie wiedzieli :)

A co to ma do rzeczy czy partnerzy wiedzieli? Ze zwykłymi użytkownikami nikt nie chciał sie podzielic tą informacją.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapytaj partnerow, ktorzy utrzymuja kontakt z NASK (nie tylko czytaja oficjalne informacje, rozsylane masowo) czy o tym nie wiedzieli :D

Ja nie wiedziałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×