Jump to content
Sign in to follow this  
brownpoint

Domenowe postanowienia noworoczne

Recommended Posts

Ja chętnie wydam 10000 zł na domenę generyczną, która na parkingu zarobi z czystego ruchu type-in $200 miesięcznie :)
Jak taką znajdę, to się odezwę :) - obawiam się jednak, że w moim przypadku będzie to raczej literówka :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja nie bawie się w groszowe sprawy i nie szukam domen które zarabiają centy, dla mnie parkowanie domen jest bez sensu.

niech ktoś mnie przekona że nie mam racji

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja nie bawie się w groszowe sprawy i nie szukam domen które zarabiają centy, dla mnie parkowanie domen jest bez sensu.

niech ktoś mnie przekona że nie mam racji

sprzedać moje domeny zarejestrowane w Aftermarket.pl po 100 zł :)

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)

 

raczej do 30 tys zł nie znajdzie się generyka który zarabia 200 $ miesiecznie. bo po pierwsze ciekawe jaka to by musiała być domena a po drugie nawet jak by była to i tak by ten ktoś jej nie sprzedał, bo trzymanie jej opłaca się bardziej niż trzymanie i wynajmowanie kawalerki.

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym wreszcie regularnie szukać zarabiających domen, nie tylko z doskoku. Większość zarobionych pieniędzy wydawać na aukcjach żeby za rok zarabiać drugie tyle co teraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chciałbym w końcu przekuć w nowym roku kilka swoich oryginalnych pomysłów w serwisy internetowe i przestać rejestrować oraz kupować tyle :) co jest niestety często silniejsze ode mnie. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja chciałbym w końcu przekuć w nowym roku kilka swoich oryginalnych pomysłów w serwisy internetowe i przestać rejestrować oraz kupować tyle :) co jest niestety często silniejsze ode mnie. :mad:

 

I ja sie pod tym podpisuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chciałbym zamienić proporcje nakładów czasowych poświęcanych na kupowanie i sprzedawanie.

 

Teraz jest tak, że 90% czasu poświęcam na kupowanie domen (szukanie, rejestrowanie, zapytania itp.) a zaledwie 10% czasu na monetyzację portfolio (sprzedaż, mailingi, aukcje, parkingi, miniserwisy itp). Wciąż więc dokładam do interesu...

 

I tak czasami sobie myślę, że ten interes ma więcej z hazardu (który wciąga i uzależnia) niż z biznesu (chłodnego i wyrachowanego). Co wcale nie jest komfortową myślą niestety...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja chciałbym zamienić proporcje nakładów czasowych poświęcanych na kupowanie i sprzedawanie.

 

Teraz jest tak, że 90% czasu poświęcam na kupowanie domen (szukanie, rejestrowanie, zapytania itp.) a zaledwie 10% czasu na monetyzację portfolio (sprzedaż, mailingi, aukcje, parkingi, miniserwisy itp). Wciąż więc dokładam do interesu...

 

I tak czasami sobie myślę, że ten interes ma więcej z hazardu (który wciąga i uzależnia) niż z biznesu (chłodnego i wyrachowanego). Co wcale nie jest komfortową myślą niestety...

 

 

troszke pracowałem w sprzedaży i według mnie każda sprzedaż to hazard, sprzedaż mieszkania auta czy cokolwiek, wszystko zależy od szczęścia, chyba że sprzedajemy za realną cene, wtedy to nie jest hazard

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedać wszystkie domeny i wyjechać na gorącą wyspę..

DD

 

 

Przestać szlajać się po gorących wyspach ( patrz www.BestSailing.eu ), siąść na d... i zająć się poważnie trwonieniem kasy na dziwne inwestycje domenowe, licząc na miracle.com :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przestać szlajać się po gorących wyspach ( patrz www.BestSailing.eu ), siąść na d... i zająć się poważnie trwonieniem kasy na dziwne inwestycje domenowe, licząc na miracle.com :)

Hehe, masz bardzo przyjemną pracę ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przestać szlajać się po gorących wyspach ( patrz www.BestSailing.eu ), siąść na d... i zająć się poważnie trwonieniem kasy na dziwne inwestycje domenowe, licząc na miracle.com :)

 

nie lepiej połączyć te dwie rzeczy? pływać i co jakiś czas sprzedać jakąś domene :), poleżeć na karaibach, sprzedać i dalej płynąć

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie podkraść pkt.3 z pierwszego postu:

 

Profesjonalne zagospodarowanie kilku domen

 

oraz

 

sprzedać korzystnie :) to czego nie zagospodaruję

i nie rozwijać hodowli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto moje postanowienia na dwa lata przed końcem świata:

- starać się być mądrym domainerem, który potrafi oddzielać ziarna od plew

- starać się być dobrym handlowcem, który dobre domeny dobrze sprzedaje a słabsze za rozsądne kwoty

- sukcesywnie podnosić wartość portfolio

- zagospodarować kilka ciekawych domen

- dokonać conajmniej jednej większej sprzedaży x.xxx - xx.xxx

- odpocząć wreszcie od kompa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
moje postanowienia na dwa lata przed końcem świata

 

Pozakładaj opcje na najciekawsze domeny, pewnie nie zostaną opłacone ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×