Jump to content
Sign in to follow this  
Ciq

Stary rejestratora, a nowa domena

Recommended Posts

Kiedyś rejestrowałem jakąś tam domenę w firmie X i teraz w panelu HRD pojawia mi się jej logo po lewej. Jak chcę wykupić w innej firmie (Y) domenę to mogę się zalogować przez jej stronę do panelu domen, ale rejestruje mi domenę w firmie X (widzę po cenniku).

 

Czemu się tak dzieje?

Edited by Ciq

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu się tak dzieje?

 

To jest pytanie do firmy Consulting Service, operatora HRD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NO ale nikt nie miał takiego przypadku? Tłumaczę jeszcze raz: w firmie X po raz 1 rejestrowałem domenę, teraz próbuję zarejestrować w firmie Y i nie mogę, gdyż rejestruje mi się w firmie X

Share this post


Link to post
Share on other sites
NO ale nikt nie miał takiego przypadku? Tłumaczę jeszcze raz: w firmie X po raz 1 rejestrowałem domenę, teraz próbuję zarejestrować w firmie Y i nie mogę, gdyż rejestruje mi się w firmie X

No ale czy ta domena jest już wolna?

 

No bo jeśli masz zarejestrowaną u jednego usługodawcy, to przecież domena tam bedzie rok plus 2 tygodnie zanim spadnie i w tym czasie nie da sie zarejestrowac u innego.

 

Podajesz niedokladne dane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chcę zarejestrować zupełnie inną domenę, którą da się zarejestrować ale podkreślam wg cen starego operatora (netarteria.pl), a ja chciałbym u nowego rejestratora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki był ten cennik u starego rejestratora? Mniej niż 10-12 zł?

Może po prostu rejestrujesz domeny na zasadzie PP? Dlaczego takich "egzotycznych" rejestratorów używasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u starego rejestratora domena .pl 19 zł z groszami brutto a u nowego 12,20. Ale to nawet nie chodzi mi o te 7 zł, ale chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie mogę zarejestrować nowej domeny tam gdzie chcę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
u starego rejestratora domena .pl 19 zł z groszami brutto a u nowego 12,20. Ale to nawet nie chodzi mi o te 7 zł, ale chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie mogę zarejestrować nowej domeny tam gdzie chcę.

Przecież możesz:

zarejestruj się w AZ, AfterMarket, PPD, Active24 i domenę masz za 12,20 zł (jeśli chodzi o .pl).

Jakiś dziwny jesteś? Stwarzasz sobie problemy?

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

No też bym chciał się tam zarejestrować, ale jak kupuję domenę to w panelu HRD pojawia mi się logo po lewej netarteria.pl i cena rejestracji jest wg ich cennika (19,40 bodajże).

 

I MÓWIĘ TO PIĄTY RAZ, ŻE TAK MI SIĘ DZIEJE.

Już dawno bym zarejestrował gdzie indziej, ALE NIE MOGĘ!!!

 

I na tym polega mój problem ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites
I na tym polega mój problem ;/

 

No to chłopie wyloguj się z tego całego HRD i normalnie zaloguj się na stronie u jednego z rejestratorów, których wymieniłem powyżej. Przecież nie jesteś uwięziony w Matrixie :)

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×