Jump to content
Sign in to follow this  
Dosia

Praca przez internet

Recommended Posts

Chciałabym bardzo zrezygnować z mojej dotychczasowej pracy, w której zarabiam dużo, ale praca ta jest na pograniczu prawa. Już od roku się przymierzam do tego. Piszę artykuły do swojego serwisu, ale chciałabym to zostawić na póżniej. Zastanawiam się, czy to wogóle jest możliwe, abym mogła pracować w domu, korzystając z internetu. Może ktoś wie, jak można zarabiać w domu przez internet? Oglądałam na różnych forach, ale miałam takie wrażenie, że ludzie, którzy tam zachęcają do czegoś, mają w tym interes. Domyślam się, że na tym forum nie ma takich ludzi, więc jeśli ktoś mi coś doradzi, będzie to dla mnie cenne. Bardzo bym chciała móc chociaż kilkaset złotych zarabiać miesięcznie. Myślałam o klikaniu w reklamy buxach. Może ktoś zarabia w ten sposób? Praca w domu by mi odpowiadała, byłaby spełnieniem moich marzeń, bo jestem domatorką, poza tym jestem chora na bulimię. Czuję, że jeśli ktoś mi coś doradzi tu na tym forum, to nie będzie interesowny. Byłabym bardzo szczęśliwa nie musząc rano wstawać do tej mojej pracy, w której boję się policji. Pozatym to jest męczące, bo muszę ludzi namawiać do czegoś..., grać... Co mi radzicie- może rzucić to w cholerę co? Mam trochę odłożonych pieniędzy- 1000 zł. Może pisać artykuły albo precle, ale boję się rzucić z dnia na dzień tę pracę. Może ktoś mi coś doradzi. Nie mam żadnych przyjaciół ani znajomych, z którymi mogłabym o tym porozmawiać. Bardzo lubię internet. Siedzę tak sobie całe dnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ludzie... to jakaś tragedia jest.

Nigdy nie widziałem takiej otwartości przez internet. Co do pracy... tylko jedna przychodzi mi na myśl po przeczytaniu tego tekstu :) Wszelkie klikanie w płatne reklamy wysyłane na maila itp. sobie daruj - nie wyciśniesz na tym kilkuset zł miesięcznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo lubię internet. Siedzę tak sobie całe dnie.

 

Siedź sobie tak dalej.

 

Dziewczyno, ja już nie mam siły.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałabym bardzo zrezygnować z mojej dotychczasowej pracy, w której zarabiam dużo, ale praca ta jest na pograniczu prawa. Już od roku się przymierzam do tego. Piszę artykuły do swojego serwisu, ale chciałabym to zostawić na póżniej. Zastanawiam się, czy to wogóle jest możliwe, abym mogła pracować w domu, korzystając z internetu. Może ktoś wie, jak można zarabiać w domu przez internet? Oglądałam na różnych forach, ale miałam takie wrażenie, że ludzie, którzy tam zachęcają do czegoś, mają w tym interes. Domyślam się, że na tym forum nie ma takich ludzi, więc jeśli ktoś mi coś doradzi, będzie to dla mnie cenne. Bardzo bym chciała móc chociaż kilkaset złotych zarabiać miesięcznie. Myślałam o klikaniu w reklamy buxach. Może ktoś zarabia w ten sposób? Praca w domu by mi odpowiadała, byłaby spełnieniem moich marzeń, bo jestem domatorką, poza tym jestem chora na bulimię. Czuję, że jeśli ktoś mi coś doradzi tu na tym forum, to nie będzie interesowny. Byłabym bardzo szczęśliwa nie musząc rano wstawać do tej mojej pracy, w której boję się policji. Pozatym to jest męczące, bo muszę ludzi namawiać do czegoś..., grać... Co mi radzicie- może rzucić to w cholerę co? Mam trochę odłożonych pieniędzy- 1000 zł. Może pisać artykuły albo precle, ale boję się rzucić z dnia na dzień tę pracę. Może ktoś mi coś doradzi. Nie mam żadnych przyjaciół ani znajomych, z którymi mogłabym o tym porozmawiać. Bardzo lubię internet. Siedzę tak sobie całe dnie.

 

 

Chciałabym bardzo zrezygnować z mojej dotychczasowej pracy, w której zarabiam dużo, ale praca ta jest na pograniczu prawa

zdajesz sobie sprawe z tego co piszesz ?

Byłabym bardzo szczęśliwa nie musząc rano wstawać do tej mojej pracy, w której boję się policji

fajne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
fajne :)

 

Dosia pewnie pracuje w jakiejs firemce dzialajacej na zasadzie systemu argentynskiego :)

Tez balbym sie policji pracujac w czyms takim :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosiu czy TY jesteś setnym wcielenie naszego kolegi A :) ...? I robisz sobie ze wszystkich jaja tymi beznadziejnymi tematami ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już to kiedyś napisałem: Jestem przekonany, że posty użytkownika ,, Dosia" to jedna wielka prowokacja ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przynajmniej rozrywkę wprowadza :) ale pewnie to ktoś z forum sobie żartuje :)

PS można załatwić Twoje 2 problemy (a może nawet więcej) za 1 zamachem - musisz najpierw uświadomić sobie że nie potrzebne są Ci pieniądze i pojechać do rezerwatu indian, by żyć w zgodzie z naturą :mad:

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już to kiedyś napisałem: Jestem przekonany, że posty użytkownika ,, Dosia" to jedna wielka prowokacja ... :)

Ale prowokacja CBA czy innej organizacji? :)

 

@Dosia

 

Każdy by chciał siedzieć w domu 24h, klikać sobie w Internecie i aby kasa wpływała na konto, a lodówka była zawsze pełna. NIestety, świat jest okrutny i trzeba pracować. Jak masz 1000 zł to idź do kasyna lub obstaw 500 zakładów w totka. Wyjdzie na to samo minus rachunek prawdopodobieństwa. Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale prowokacja CBA czy innej organizacji? :)

 

@Dosia

 

Jak masz 1000 zł to idź do kasyna lub obstaw 500 zakładów w totka.

 

Niestety jeden zaklad kosztuje juz 3zl:/ Wiec za 1000zl mozna sobie kupic 333 przepustki do spelnienia marzen :)

 

Przeciez wiadomo, ze akcja "Dosia" to jakas prowokacja. Malo tego, podejrzewam, ze Dosią jest jakis facet :) Kobiety az tak glupie chyba nie sa :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co w tym dziwnego, że chcę pracować przez internet? Milion osób tak pracuje i nie ma w tym nic dziwnego. Wydajecie mi się jacyś chorzy psychicznie. Ja się zwracam normalnie do was, jeszcze do tego szczerze, a wy... Chyba jesteście bardzo zdemoralizowani, macie klapki na oczach... Chyba taka praca domainera rzeczywiście demoralizuje. Jesteście zwykłymi oszustami, dlatego nie widzicie w tym nic strasznego, że ktoś ma pracę na pograniczu prawa i pragnie bardzo znależć jakąś uczciwą. Ale już się nie dziwię, przecież wasza praca też jest moralnie wątpliwa, więc wszystko się wam już pomieszało...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co w tym dziwnego, że chcę pracować przez internet? Milion osób tak pracuje i nie ma w tym nic dziwnego. Wydajecie mi się jacyś chorzy psychicznie. Ja się zwracam normalnie do was, jeszcze do tego szczerze, a wy... Chyba jesteście bardzo zdemoralizowani, macie klapki na oczach... Chyba taka praca domainera rzeczywiście demoralizuje. Jesteście zwykłymi oszustami, dlatego nie widzicie w tym nic strasznego, że ktoś ma pracę na pograniczu prawa i pragnie bardzo znależć jakąś uczciwą. Ale już się nie dziwię, przecież wasza praca też jest moralnie wątpliwa, więc wszystko się wam już pomieszało...

 

Tu nas masz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie, że Twoja otwartość, bezpośredniość oraz przede wszystkim brak doświadczenia w branży IT powodują, że niektórzy nie mogą się powstrzymać przed uszczypliwościami :)

 

Omijając powody, dla których szukasz pracy to jest pewien pomysł, który sam odkładam na później gdyby kiedyś mi nie szło w mojej pracy lub chciałbym dorobić. Póki co dla mnie jest nierealny, bo zajęć mam mnóstwo i w przyszłości będzie ich jeszcze więcej, ale pomysł mogę podpowiedzieć wszystkim, którzy szukają dobrego, ale opłaconego wysiłkiem zarobku oraz mają pojęcie o języku polskim: o składni, czy gramatyce (czyli niby wszyscy nasi krajanie).

 

Jest praca przez Internet, która mogłaby się Ci spodobać - niestety jak wszystkie prace wymaga ona pewnych kwalifikacji. Otóż mówię o zgłoszeniu się do biur tłumaczeń i pracy jako tłumacz np. angielskiego. Znam człowieka, który pracuje w tej branży i mówi, że wystarczy średnio znać język i dużo się starać a można osiągnąć wiele. Tłumaczy się tylko z angielskiego na polski, stawki na początku nie są wielkie; pracuje on sam na czteroosobową rodzinę i jeszcze stać go na kredyt hipoteczny - w tym biznesie jest od kilku zaledwie lat. Nie ma nawet żadnego certyfikatu a z komunikacji to nawet FC by nie zaliczył, inna rzecz, że bardzo dobrze rozumie pisany angielski - w domu ma mnóstwo słowników i pracuje na dwa komputery (ot wygoda), oprogramowanie tłumaczące też można mieć, bo to nie symultanka :) Więc jest naprawdę obiecująco. Myślę, że licząc średnio to wyjdzie i wychodzi na tym lepiej niż większość nas na domenach a na pewno lepiej niż Ci co mówią jak zrobić łatwą i niewymagającą wysiłku kasę w Internecie.

I tą drogą lub podobną doradzałbym Ci iść - w branży informatycznej najłatwiej szuka się zarobku informatykom, więc nie dziwią mnie wcale Twoje problemy z jakimś tam serwisem, o którym czytałem w innym wątku. O doświadczeniu nie wspomnę.

 

Praca tłumacza jest niestety nudna, ale można siedzieć w domu i trzeba sobie zorganizować czas. Poczytaj sobie w necie o różnych biurach, są opinie, fora itd. Oczywiście jak nie znasz języka to pomysł odpada, lecz jeśli znasz to po kilku dniach szukania odpowiednich biur wysyłasz im zgłoszenie, dostajesz tekst testowy, tłumaczysz i już wiadomo czy się do tego nadajesz. Potem wystarczy czekać na zgłoszenia, negocjować stawki i kupić dobry ekspres do kawy :)

 

Jakbyś zaczęła intensywnie o tym myśleć od początku stycznia to na początku lutego będziesz mogła oszacować, czy zwalniać się z dotychczasowego zajęcia czy nie ...

 

 

Inny pomysł wymaga umiejętności artystycznych. Jak umiesz rysować a programy takie jak Corel czy Photoshop nie są dla Ciebie niczym trudnym (100 tutoriali + talent i problem z głowy :mad: później jakiś tablet ) to może spróbujesz pouczyć się Flasha? Dobry outsourcer Flasha nigdy nie narzeka na brak zajęcia - ja sam czasami żałuje, że na studiach bawiłem się w programowanie zamiast w grafikę...

 

Pomyśl nad moim pierwszym pomysłem.

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że ja nigdy nie miałam i nie mam przyjaciół, bo teraz wiem jacy są ludzie, Zawsze się bałam odezwać do ludzi, bo domyślałam się jacy oni są, przeczuwałam to.. Teraz już wiem, czego się mogę spodziewać, po ludziach. WTeraz już na pewno się nie odezwę do nikogo i nie będę szczera. Skoro ma mnie potraktować tak jak wy... To już wolę się do nikogo nie odzywać. Dziekuję, że mi to uświadomiliśc ie, jacy naprawdę są ludzie. Teraz będę jeszcze bardziej ostrożna i nikomu nie będę ufać. A was nienawidzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam wrażenie....

z tego co sobie przypominam to "Dosia nie zna angielskiego" ale może chiński?

PS na onecie o tym pomyśle -tłumaczeniu czytałem... teraz tych tłumaczy to będzie jak psów.

PS ale można jeszcze popracować przy wychwytywaniu błędów stylistycznych.

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS na onecie o tym pomyśle -tłumaczeniu czytałem... teraz tych tłumaczy to będzie jak psów.

 

To, że był artykuł nic nie znaczy. Znam ponad 400 osób, które mówią, że znają dobrze angielski z czego tylko trzy tłumaczą za pieniądze teksty, z czego jedna na stałe (i ponad 40 tłumaczy dla siebie - za friko - w pracy, bo taka ich praca).

 

To tak jak ludzie co pojechali na Wyspy i gadają tylko z Polakami, po dwóch latach wracają, obyci światowo i językowo i w sumie mniej umieją niż ich ośmioletnie dziecko, które chodziło w tym czasie do podstawówki i tam miało zajęcia z języka...

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites
z tego co sobie przypominam to "Dosia nie zna angielskiego" ale może chiński?

PS na onecie o tym pomyśle -tłumaczeniu czytałem... teraz tych tłumaczy to będzie jak psów.

PS ale można jeszcze popracować przy wychwytywaniu błędów stylistycznych.

 

Masz jakiś link?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz jakiś link?

nie mam to było max 3 tygodnie temu temat coś w stylu: "Praca na czarno", "Ile można dorobić"... itp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to ściema, czy faktycznie masz problem, najwyżej wyjdę na frajera:

Dam Ci za darmo domenę, hosting, zainstaluję prosty cms w jakiejś grafice i wypromuje to wszystko - reszta należy co Ciebie. Rzecz tyczy pisania tekstów reklamowych, presell pages, seo-sem copywriting.

 

Chętna? Zapraszam na PW.

 

[edycja]

A o co ci kurwa chodzi konkretnie psycholu?

Oferta nieaktualna, pomyliłem się!

Edited by xsawery

Share this post


Link to post
Share on other sites
miałem po cichaczu robić ten pasztet, ale możecie sobie poczytać, może coś się sprawdzi :P dopiero w powijakach: zarabianie przez internet, ale będę aktualizował tak więc możesz sobie dodać do ulubionych ;)

Zmień chociaż ten zielony header na inny ;)

Tak to nie da się nic zarobić :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zmień chociaż ten zielony header na inny ;)

Tak to nie da się nic zarobić ;)

Przecież zielony to kolor nadziei :P , a tak poważnie to mam już pomysł na header w ciągu tego tygodnia zmodernizuję całą stronę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×