Jump to content
Sign in to follow this  
kazimierzd

Genialny Sposób na Zarabianie na Stronie WWW

Recommended Posts

Witam, ja myślę że to jest niezły patent :

 

www.zapisyofe.com.pl

 

Zamiast wydzwaniać do ludzi z książki telefonicznej, kilku doradców z ING z różnych miast Polski się zgrało i stworzyli serwis przez który klienci mogą zostawiać zgłoszenia przystąpienia do OFE. Nie wiem w jaki sposób ten serwis się reklamuję, podejrzewam że Google Adwords, bo to skuteczna metoda i trafiają na stronę tylko osoby zainteresowane OFE a nie przypadkowi internauci, fajny sposób, podobnych przykładów z różnych branży nie tylko finansów w necie jest mnóstwo, sam muszę o czymś podobnym pomyśleć ze swojej branży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, ja myślę że to jest niezły patent :

 

Kazmierzu D, takich cwaniaków jak ty jest cała masa. Nie każdy ma odwagę napisać na dole (nawet małym drukiem) iż jest to jego a program to program partnerski lub inna forma dorabiania. Jesteś tchórzem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, ja myślę że to jest niezły patent :

 

www.zapisyofe.com.pl

 

Zamiast wydzwaniać do ludzi z książki telefonicznej, kilku doradców z ING z różnych miast Polski się zgrało i stworzyli serwis przez który klienci mogą zostawiać zgłoszenia przystąpienia do OFE. Nie wiem w jaki sposób ten serwis się reklamuję, podejrzewam że Google Adwords, bo to skuteczna metoda i trafiają na stronę tylko osoby zainteresowane OFE a nie przypadkowi internauci, fajny sposób, podobnych przykładów z różnych branży nie tylko finansów w necie jest mnóstwo, sam muszę o czymś podobnym pomyśleć ze swojej branży ;)

 

 

GG widu.pl te same co tutaj:

http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=221566

 

I jeszcze ten cytat ;)

Nie wiem w jaki sposób ten serwis się reklamuję, podejrzewam że Google Adwords

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziwna taktyka PS jak chciałeś zalinkować to trzeba było dodać http:// bo tak to nici z promocji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie ale najważniejsze jest to aby obronić swój pomysł przed atakami krytyków. Jesteś wstanie użyć jakiś racjonalnych argumentów które przekonają chodź niektórych niedowiarków? Jeśli nie przemyśl pomysł jeszcze raz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeszcze nic :P

 

Zapraszam na szkolenie bądź jeden dzień praktykowania jako przedstawiciel firmy telekomunikacyjnej .Tam do dopiero są podchody i kłamstwa aby zdobyć klienta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jeszcze nic ;)

 

Zapraszam na szkolenie bądź jeden dzień praktykowania jako przedstawiciel firmy telekomunikacyjnej .Tam do dopiero są podchody i kłamstwa aby zdobyć klienta ;)

 

 

a co ;) firma musi zarabiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×