Jump to content
Sign in to follow this  
panogrodnik

Wiecie może kiedy zerowanie liczników w az?

Recommended Posts

Witam 23 grudnia zeszłego roku dostałem maila z taką treścią :

 

 

Przypominamy również o promocji darmowych domen, w której tylko TERAZ możesz zarejestrować domenę polską za 0zł! (w styczniu 2010 zerowanie liczników oraz powrót 3 domen .pl w promocji!)

 

 

czy ktoś wie kiedy to nastąpi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam 23 grudnia zeszłego roku dostałem maila z taką treścią :

czy ktoś wie kiedy to nastąpi ?

Nie no sorry, ale ślepy chyba nie jestem, a nazwy rejestratora nie widzę. Może podaj, od kogo to mail. Domyślam się, że to AZ lub Home.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy Rok 2010 to czas na zmiany. Az.pl przygotowało dla wszystkich Klientów same pozytywne zmiany! Z radością informujemy o przywróceniu promocji na 3 darmowe domeny PL bez żadnych zobowiązań! Ale to nie wszystko! W dniu 5 stycznia 2010 wszystkim naszym Klientom wyzerowaliśmy liczniki zarejestrowanych domen w promocyjnej cenie. Dzięki temu możesz skorzystać ponownie ze wszystkich domen w promocyjnych cenach!

 

Zarejestruj domenę .COM za 1 zł! 90 % upustu tylko dla dobrych Klientów Az.pl. Korzystając z promocji oszczędzasz 90%!

 

To nie wszystko! Na konta hostingowe Personal i Business otrzymujesz aż 50% rabatu, a po ich zamówieniu, możesz zarejestrować aż 3 dodatkowe domeny .pl za 0 zł!

 

Nie zwlekaj! Oferta jest ważna tylko do 19 stycznia 2010, godz. 08:00. Skorzystaj ze swojej szansy na tanią rejestrację!

 

 

 

W celu otrzymania rabatu na domenę .COM wpisz kod: XXXXXXXXXXXXXXXX na stronie www.az.pl lub w Panelu Klienta/Partnera Az.pl podczas składania zamówienia.

 

13495 to Twój numer ID, niezbędny do zalogowania do Panelu Klienta Az.pl. Pobierz nowe hasło.

 

Przypominamy również o zwiększeniu promocji darmowych domen, w której tylko TERAZ możesz zarejestrować aż 3 domeny polskie za 0zł!

 

Każda kolejna domena .PL w najniższej cenie w Polsce, tylko 8,99 zł.

 

Domeny .AT aż 20 zł taniej! Teraz tylko 29,90 zł!

 

Domeny regionalne w Az.pl kosztują tylko 1,99 zł!

 

Opcje na domeny w Az.pl kosztują tylko 26,99 zł!

 

Testuj domeny polskie za jedyne 50 groszy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak napisałem az w sumie mogłem napisać .pl bardziej by było widać odnośnie tego pytania to już wiem promocja właśnie trwa 30 minut temu też dostałem maila jak wyżej

 

 

no i wyzerowali liczniki spowrotem jest 3 peelki za 0.00 złociszy

 

pozdrawiam

Edited by panogrodnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Wydaje mi się czy promocja została zakończona? Rejestrując domenę na konto firmowe wyskoczyła informacja iż należy uiścić opłatę. Kilka dni temu na prywatne konto zarejestrowałem z powodzeniem 3 domeny za free.

 

Proszę o sprawdzenie jeśli ktoś ma chwilkę.

Wchodząc w AZ.PL wpisujemy docelową domenę PL, wybieramy promocję (domeny za 0zł) następnie przechodzimy dalej i wtedy pojawia się kwota 8,99zł mimo iż uprzednio wybieraliśmy opcję promocyjną.

Proszę o informacje czy u Was jest podobnie.

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Wydaje mi się czy promocja została zakończona? Rejestrując domenę na konto firmowe wyskoczyła informacja iż należy uiścić opłatę. Kilka dni temu na prywatne konto zarejestrowałem z powodzeniem 3 domeny za free.

Może masz na różnych kontach ten sam mail i po tym wykrywa? W RejestracjaDomen.pl na pewno tak robią, że trzeba mieć rózne maile. może w AZ.pl też?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm być może masz rację,

 

Właściwie zgodne są cookies w przeglądrce.

Jutro przetestuję i dam znać

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właściwie zgodne są cookies w przeglądrce.

 

Myślę że to nie ma nic wspólnego u mnie z jednego kompa skorzystałem ja żona i brat bez problemu zarejestrowaliśmy po 3 domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przetestowałem.

 

Otóż na jedno konto prywatne zamówiłem 3 domeny pomyślnie. Na konto firmowe gdzie adres i dane osobowe te same, tel również już bez powodzenia.

Założyłem konto na członka rodziny i poszło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×