Jump to content
Sign in to follow this  
SELES

schönheitschirurgie.eu

Recommended Posts

Domena schönheitschirurgie.eu

 

IDN i do tego .eu. Tematyka jest mi znana, dlatego zdecydowałem się ją kupić. Jak nie sprzedam, to wykorzystam na własne potrzeby. :lol:

 

Jako ciekawostkę podam, że domena schönheitschirurgie.de oferowana jest za 150 000 Euro.

 

Orientuję się ile w Polsce i w Czechach mogę uzyskać za chirurgiaplastyczna.pl, a ile warta jest schönheitschirurgie.eu dla zagranicznych End User'ów?

W Niemczech IDN'y są bardzo popularne, .eu też chyba najlepiej czuje się właśnie tam.

 

Co sądzicie o tej domenie? Ktoś ma doświadczenia w sprzedaży tego typu domen?

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
ty to masz łeb, ja bym tej domeny nawet nie umiał przeczytać ;p

Co nie znaczy że masz gorszy :lol: Różnicie się tylko doświadczeniem...

 

 

Domena fajna, ale wyceny się nie podejmę, bo nie znam rynku niemieckiego

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako dobrze mówiący po niemiecku, to powiem tylko że jest to dosyć popularna i często używana fraza w niemczech, domena napewno sporo warta

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam się że wycena z ukrytą nazwą użytkownika byłaby bardzo ciekawa i śmieszniejsza do poczytania, co nie oznacza realnej wartości domeny, bo tutaj tylko można na czujkę lecieć i prosić o składanie ofert, aż do momentu osiągnięcia satysfakcji, tym bardziej po linku który wkleił Kangur.

Jeśli chcesz rozdawać karty to dobrze byłoby mieć domenę z myślnikiem chociaż z ręką na sercu ani jednej bym nie chciał, ale chirurgiaplastyczna*pl bym nie pogardził :lol:) Wg mnie te domeny nie mają polotu do Twojej .pl i niemożliwe jest uzyskanie podobnej kwoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest szczesliwego
Jako ciekawostkę podam, że schönheits-chirurgie.eu oferowana jest w cenie 149 Euro ;)

I to mnie cieszy, że niektórzy czasem coś pogrzebią w podobnych domenach. Dodam więcej "zadali sobie ten trud".

Bardzo dobre porównanie i post trafiający w środek tarczy. (dart) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×