Jump to content
NASK

Witam

Recommended Posts

Witam,

 

jestem pracownikiem Dzialu Domen NASK. Gratuluje stworzenia forum na wysokim poziomie no i ze udalo sie zebrac tak doswiadczone grono "domeniarzy". :) Od jakiegos czasu sledzimy to forum, ale teraz zamierzamy uczestniczyc w nim aktywniej. W miare mozliwosci postaram sie komentowac/wyjasniac/prostowac niektore merytoryczne kwestie zwiazane z .pl. Prosze jednak nie traktowac moich wypowiedzi, jako oficjalnego stanowiska NASK... :)

 

 

Pozdrawiam,

 

Grzesiek Bujnowski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy przedstawiciela NASK-u na forum. Powiem szczerze, że nam tego brakowało. Ciągle te - "mam dobre kontakty", "z zaufanego źródła wiem..." etc.

 

Czekamy na konta: NASK2, NASK3, NASK-prezes ... ;-)

 

Prosze jednak nie traktowac moich wypowiedzi, jako oficjalnego stanowiska NASK... :P

Dlaczego? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego? :P

 

Bo kazdego posta musialbym uzgadniac z naszym Dzialem Prawnym i PR. :-)

Ale mozecie liczyc na sprawdzone i pewne informacji :-)

 

Pozdrawiam,

 

Grzesiek Bujnowski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy na forum!

 

Mamy też nadzieję na garść wiadomości z pierwszej ręki, bo tak jak pisałem w innym wątku, jak na razie informacje o wielu zmianach rozchodzą się pocztą pantoflową...

Share this post


Link to post
Share on other sites
W miare mozliwosci postaram sie komentowac/wyjasniac/prostowac niektore merytoryczne kwestie zwiazane z .pl.

 

oby nie były to czcze zapowiedzi i tylko chwilowa wizyta na forum.

 

po staropolsku: witojcie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

jestem pracownikiem Dzialu Domen NASK. Gratuluje stworzenia forum na wysokim poziomie no i ze udalo sie zebrac tak doswiadczone grono "domeniarzy". :P Od jakiegos czasu sledzimy to forum, ale teraz zamierzamy uczestniczyc w nim aktywniej. W miare mozliwosci postaram sie komentowac/wyjasniac/prostowac niektore merytoryczne kwestie zwiazane z .pl. Prosze jednak nie traktowac moich wypowiedzi, jako oficjalnego stanowiska NASK... :P

Pozdrawiam,

 

Grzesiek Bujnowski

 

Witam :D

Także mam nadzieję, że to nie chwilowe zauroczenie i na forum pojawi się sporo konkretnych, nowych informacji.

 

ps konto jest prawdziwe, sprawdzałem po emailu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×