Jump to content
Noname

ktw.pl

Recommended Posts

Witam, dzisiaj poprzez dropped wygralem aukcje dla domeny ktw.pl i stad jestem jej wlascicielem ;)

 

Domenka wydaje sie ciekawa szczegolnie dlatego iz jest to skrot od Katowic :P

 

Poki co wsadzilem ja na parking i zobaczymy jak wygladaja staty - keywordy powiazane z wakacjami ;)

 

Dlaczego z wakacjami ? KTW to skrot czesto stosowany przy wykupywaniu wycieczek oznaczajacy miejsce wylotu ;)

 

Ogolnie trzyliterowka, calkiem mila w wymowie :o

 

A co wy o niej sadzicie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje, ja sie zająłem nauką i zapomniałem o licytacji. Jak sobie przypomniałem to już było 30po ;).

 

Domena b. fajna. Nie wpadłem na pomysł z Katowicami, ale podobała mi się, bo nie miała żadnych "złych literek". Wyceniałem ją wstęnie na 250-300zł, ale jako skrót Katowic, to myślę, że 1000zł spokojnie dostaniesz.

 

powodzenia

TN ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
k-ce skro katowic nie spotkalem sie ze skrotem ktw a mieszkam 4km od katowic hmm ;)

Co się dziwisz, markieting ;) Jekert stosuje kopertki to Noname przekaz podprogowy ;)

 

Oczywiście żartuję.

 

Sama domena jest interesująca, nic w niej zbędnego.. Ale czy rewelacyjna to 3literówka? No nie wiem. Dla mnie przedstawia ona wartość maksymalnie 350zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istotne jest jak ten skrót jest używamy między ludźmi 'szaraczkami' a nie promilem osób latających samolotami w Polsce..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Istotne jest jak ten skrót jest używamy między ludźmi 'szaraczkami' a nie promilem osób latających samolotami w Polsce..

 

otoz to ja jestem szaraczkiem i nie znam tego skrotu wiec raczej nie jest uzywany powszechnie ;) pzdr jak dla mnie 250-350zl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest uzywany powszechnie, kiedy lecisz do pyrzowic, na bilecie, na naklejce na bagarzu widnieje wielki trzyliterowy, właśnie ten skrót.

Tak jak WRO kojarzy się z Wrocławiem, WAW z warszawą tak ktw z katowicammi.

Dla mnie > 1000PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
dla mnie powszechny czlowiek nie lata samolotem - moze tak pisze na biletach lotniczych ale w normlanym zyciu ten skrot nie jest uzywany ....

 

Ale z każdym rokiem lata coraz więcej Polaków ;) Więc należy być dobrej myśli. Jak każda dobra 3literowa domena warta min. kilkaset PLN.

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl/dnt - testuj domeny za 1.60 PLN!

http://domenytanio.pl - domeny .pl IDN tylko 9.00 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawda ze co roku coraz wiecej osob porusza sie tym srodkiem lokomocji ;)

 

Zobaczcie co jest pozycjonowane pod slowami "ktw" albo "ktw katowice" - jak widac strona lotniska - moze oni sie zainteresuja domena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kieleckie Towarzystwo Warcabowe

Międzynarodowy Port Lotniczy KATOWICE

Klub Turystów Wodnych

Klub Turystyki Wodnej WARTA

 

Sporo tego hehe ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×