Jump to content
Sign in to follow this  
Dropped.pl

Informacje na temat źródeł ruchu

Recommended Posts

W tej chwili pokazujemy ruch przy > 1000 wejściach. Z tym że ponieważ zliczanie źródeł ruchu zaczęliśmy niedawno, część domen może nie mieć jeszcze dostatecznie dużo statystyk aby je pokazywać.

 

O aukcjach pomyślimy :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zauważyłem jeszcze coś innego. Teraz na buttonach zamiast "Złóż ofertę" jest napisane "Negocjuj" :rolleyes:

 

Ogólnie przydatne info. Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja zauważyłem jeszcze coś innego. Teraz na buttonach zamiast "Złóż ofertę" jest napisane "Negocjuj" :P

 

No właśnie to nie jest "Negocjuj" a "Negocuj cenę" - wkradła się literówka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja zauważyłem jeszcze coś innego. Teraz na buttonach zamiast "Złóż ofertę" jest napisane "Negocjuj" :rolleyes:

Narazie to jest "Negocuj cenę", a nie Negocjuj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Narazie to jest "Negocuj cenę", a nie Negocjuj.

 

Za to u mnie w portfolio od 2 dni jest "negocjuj" :rolleyes:

Myślałem o tej zmianie od jakiegoś czasu, ale dopiero wypowiedz Luke4U przekonała mnie do zmiany. :P

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tej chwili pokazujemy ruch przy > 1000 wejściach. Z

Skąd przekonanie, że przy mniejszej ilości odwiedzin ta informacja jest mniej interesująca? ja bym chciał to widzieć! Może chociaż podać to info zawsze gdzieś z panelu albo dać możliwość przeglądania surowych logów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będzie widoczna tez przy mniejszych wartościach, ale musi upłynąć nieco czasu zanim nazbieramy statystyk, dlatego na razie tylko przy tych, a z czasem będzie to >50 wejść.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę więcej info byłby przydatne, np.z jakich fraz jest ruch.

 

Bo jeśli teraz np. widzę

Odwiedziny strony w ciągu ostatnich 30 dni: 2637

Źródła ruchu

100.0% google.de

i ja nie znajdę tej stronę w G.de, to nie wiem, czy ja nie potrafię poszukać czy to fake ruch...

 

I są duże inne przykłady, gdzie ruch wygląda podejrzane, ale bez więcej info, trudno to sprawdzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie domen wystawionych na AM jest zbyt dużo informacji, klienci często nie potrafią się ogarnąć, co mnie nie dziwi. Teraz jeszcze dodatkowe parę linijek ;) Podawanie żródeł ruchu - ok, ale nie w takiej formie, wywalonej na pierwszej stronie. Przecież to wszystko można by ukryć np. za linkiem o treści: "Pokaż źródła ruchu".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×