Jump to content
Sign in to follow this  
yakuz

FIR.MY

Recommended Posts

To jak w końcu FRI.my czy FIR.my?

Domain hacks nie są w Polsce popularne i nie będą. Zawsze jednak nalezy posiadać firmy.pl czy inne odpowiedniki. Vide: Ugotuj.to i UgotujTo.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz sprzedawać subdomeny:

 

naz.wa.fir.my ;-)

 

A tak serio, to nie bardzo to widzę, w sensie przyjęcia się wśród ludzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domain hacks nie są w Polsce popularne i nie będą. Zawsze jednak nalezy posiadać firmy.pl czy inne odpowiedniki. Vide: Ugotuj.to i UgotujTo.pl

 

Domain hacki umarly po tym jak del.icio.us kupil domene delicious.com, teraz nie ma sensu inwestowac w takie domeny. :)

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie osobiście domain hacks bardzo się podobają i wierzę że są świetną alternatywą dla pospolitych adresów. Nie jest to może najlepszy sposób na inwestycję ale pod własne przedsięwzięcie jak najbardziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak przy okazji - gdzie teraz można kupić najtaniej i najwygodniej .MY? Ja swojego czasu straciłem 120zł, bo połasiłem się na zakup w firmie malezyjskiej. Domeny nie dostałem ze względu na wymogi biurokratyczne, pieniędzy też nie odzyskałem.

 

A odnośnie tematu - domain hacki nie tylko się podobają, ale też coraz bardziej wchodzą w życie. Jednak lepsze warianty to takie, gdzie po kropce mamy drugi wyraz czyli np. ugotuj.to a nie wyraz przedzielony kropką w środku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Individuals aged 18 and above, holding a Malaysian National Registration Identity Card (NRIC)

Zostań Malezyjczykiem a potem już z górki.

Edited by kalesin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×