Jump to content
klopikxda

PROJEKT !!! Wspólne portfolio domen !!!

Recommended Posts

zgadza się.To moja strona.

 

Kilka razy zmieniałem ustawienia i przekombinowałem.

 

Test.

 

Strona jest sprawna, można się rejestrować, itd. tylko zostało kilka rzeczy do zrobienia.

 

Oczywiście nic z dodanych przez was domen nie będzie usunięte przy aktualizacji.

 

Pozdr.

Edited by klopikxda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Młodsi stażem domainerzy, zapewne nie wiedzą o bardzo fajnym projekcie http://www.domto.pl/ który powstał jakiś czas temu i mimo wielu zalet( były sprzedaże i klienci) serwis nie wybił się ponad AM czy PPD. Nie chcę Cię zrażać już na początku, ale w tym przypadku będzie raczej tak samo, dodatkowo skrypt nie jest zbyt przyjazny ani ciekawy graficznie. Byłem przekonany że będzie to coś innego a nie kolejne miejsce gdzie można umieścić swoje domeny, zwłaszcza że własne portfolio teraz może sobie zrobić każdy a Ci którzy poważnie podchodzą do handlu domenami, mają ( lub będę mieli) swoje portfolio pod własną domeną(marką)

 

Plusem jest to, że chcesz coś zrobić, że należysz do tych 10% ludzi czynu, patrzących przez inną optykę ;)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny projekt, który upadnie. Ale statystycznie upada 9 na 10, więc się nie przejmuj. Tylko prosze, nie bierz przypadkeim na to 800 000 zł dofinansowania z programu POIG na e-biznes, bo to będzie strata pieniędzy podatników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skrypt wygląda jakby zerznięty z internetu . Ni to polskie ni angielskie .Wygląd mało ciekawy i nie chodzi tutaj aby miał pełno wodotrysków tylko aby był intuicyjny i miły dla oka . Jedynie można pochwalić Twój dobre chęci chociaż myślę iż bez dobrej strony , domeny oraz reklamy projekt popadnie w agonie

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skrypt wygląda jakby zerznięty z internetu ...Ni to polskie ni angielskie .

 

Czytaj uważnie mój powyższy post.

Skrypt zakupiony na własność ( za ok. 650zł ).

Uprzedzę kilka złośliwych komentarzy i napiszę że zakup został sfinansowany ze sprzedaży kilku domen,

a właściwie z przekazania komuś listy 20.000 wolnych anglojęzycznych stron. Tylko kilka złotych dołożyłem z własnej kieszeni.

Więc jak dla mnie opłacało się.

Co do języka - niestety walnąłem gafę przy zakupie i muszę tłumaczyć cały skrypt samodzielnie , więc troszkę cierpliwości.

 

 

 

 

Odnośnie pozostałych racji :

 

Wszelkie komentarze przyjmuję z uwagą.Fajnie ze ktoś wyraża swoja opinię.

Zazwyczaj wszyscy olewają sprawę.

 

Wygląd napewno się zmieni.To kwestia czasu.

 

Poza tym te połączenie serwisu ogłoszeniowego z portfolio wydaje mi się niezłym pomysłem.

 

Upaść nie upadnie, dopóki mam na sprzedaż choćby jedna wolną domenę.

 

Udział jest darmowy, jak chcecie się dopisać do listy to zapraszam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skrypt zakupiony na własność ( za ok. 650zł ).

Na dobrą domenę, którą proponowałem za 50 zł już nie starczyło ;)

 

Pod jakim adresem można zobaczyć Twoje dzieło, bo ja nie umiem się go doszukać w sygnaturce :P

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przesadziłem z wielkością sygnatury. Juz naprawione.

 

Portfolio lub serwis jak kto woli jest całkowicie bezpłatny.

 

Czekam na komentarze.

 

Pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przesadziłem z wielkością sygnatury. Juz naprawione.

 

Portfolio lub serwis jak kto woli jest całkowicie bezpłatny.

 

Czekam na komentarze.

 

 

Coś ten Twój projekt nie za bardzo jest dostępny . Serwer Ci padł ?

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytaj uważnie mój powyższy post.

Skrypt zakupiony na własność ( za ok. 650zł ).

 

Ile ??!! . Albo to bajka albo ładnie ktoś na Tobie zarobił . Za tą cene nie jedna osoba z allegro by zrobiła dużo lepszą stronę

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mojej kasy było w tym niewiele więc dużo nie straciłem.

 

Masz dużo racji z tym Allegro.

 

No cóż, bajka nie bajka ale kasa poszła - na szczęście skrypt można zastosować do innych celów.

 

Niedługo wpadnie mi trochę wolnych środków na konto więc może dasz mi namiar na jakiegoś dobrego speca od php ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mojej kasy było w tym niewiele więc dużo nie straciłem.

 

Masz dużo racji z tym Allegro.

 

No cóż, bajka nie bajka ale kasa poszła - na szczęście skrypt można zastosować do innych celów.

 

Niedługo wpadnie mi trochę wolnych środków na konto więc może dasz mi namiar na jakiegoś dobrego speca od php ?

 

Pomysł jak pisałem wcześniej OK, ale ten skrypt faktycznie nieciekawy. Dobry spec od php też kosztuje, a nie jestem przekonany czy w ten skrypt warto inwestować... raczej nie. Opisz swój pomysł na Allegro ;) i sprzedaj to, a uzyskane środki przeznacz na nowe zlecenie zrobienia od podstaw - wbrew pozorom często zrobienie od zera i na miarę jest łatwiejsze (i tańsze) niż jakieś przeróbki, a efekt jest zawsze lepszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×