Jump to content
Sign in to follow this  
dariush

Odnowienie opcji na PPD.PL

Recommended Posts

Witam,

 

Czy ja o czymś nie wiem ? Od kiedy można odnawiać opcję ? Myślałem, że opcji się nie odnawia.

 

Odnośnik: cennik PPD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby uściślić, to w nowym systemie nie ma przedłużania opcji, a jedynie kasowanie. My z tego zrobiliśmy usługę przedłużania (opis: https://ppd.pl/przedluzanie-opcji.html)

 

To teraz jeszcze czekam na łapanie spadów opcji :D

 

A usługi łapania raczej nie będzie, ze względu na specyfikę spadu/przedłużania opcji. Ustrzelenie opcji którą ktoś postanowi przedłużyć będzie w zasadzie niemożliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jest mozliwe cos takiego jak transfer opcji ? albo moze inaczej..jesli mam opcje u innego podmiotu, ktory zapewne takiej funkcjonalnosci nie wprowadzi.. to czy moge takie opcje przetransferowac do ppd i tam dokonac "przedluzenia" ? Ewentualnie czy jest jakas procedura dzieki ktorej moglbym wykasowac obecne opcje ? :D

Edited by kompostownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żeby uściślić, to w nowym systemie nie ma przedłużania opcji, a jedynie kasowanie. My z tego zrobiliśmy usługę przedłużania (opis: https://ppd.pl/przedluzanie-opcji.html)

 

 

 

A usługi łapania raczej nie będzie, ze względu na specyfikę spadu/przedłużania opcji. Ustrzelenie opcji którą ktoś postanowi przedłużyć będzie w zasadzie niemożliwe.

 

Ustrzelenie domeny którą ktoś postanowił przedłużyć też nie jest możliwe - a jest przechwytywanie domen :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ustrzelenie opcji którą ktoś postanowi przedłużyć będzie w zasadzie niemożliwe.

Mi się wydaje, że jeśli ktoś by się jednak uparł to złapie taką opcję - co wtedy zrobi PPD za nieudane "przedłużenie" opcji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jest mozliwe cos takiego jak transfer opcji ? albo moze inaczej..jesli mam opcje u innego podmiotu, ktory zapewne takiej funkcjonalnosci nie wprowadzi.. to czy moge takie opcje przetransferowac do ppd i tam dokonac "przedluzenia" ? Ewentualnie czy jest jakas procedura dzieki ktorej moglbym wykasowac obecne opcje ? :D

 

 

Możesz dokonać zarówno pojedynczy jak i hurtowy transfer opcji do PPD.pl. Oczywiście tak jak wspomniałem wyżej trzeba jeszcze zaczekać na tę możliwość [odnawiania].

 

Mi się wydaje, że jeśli ktoś by się jednak uparł to złapie taką opcję - co wtedy zrobi PPD za nieudane "przedłużenie" opcji?

 

Masz rację, istnieje taka możliwość - dlatego w opisie jest napisane, że PPD.pl nie daje gwarancji przedłużenia. Ale jedyna sytuacja, którą można sobie wyobrazić to taka, że osoba łapiąca będzie znała dokładny czas "przedłużania". Tak więc jeśli nie będziemy przedłużać na ostatnią chwilę, a także nikogo nie będziemy o tym informowali, jest 99,9% szans na udane przedłużenie.

 

Jeśli chodzi o sytuacje typu błędy połączenia, to usługa przedłużania (inaczej niż ręczne przedłużanie, jeśli ktoś się na to zdecyduje i jeśli jakiś rejestrator umożliwi kasowanie opcji) jest na kilku poziomach zabezpieczone przed różnorakimi problemami, więc przypadki skasowania opcji bez jej utworzenia nie mają prawa się zdarzyć. Jedyne niepewne przypadki to te opisane na podanej wcześniej stronie:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×