Jump to content
Sign in to follow this  
networker

krysztaly.pl

Recommended Posts

Bardzo fajna domena. Moim zdaniem warta 5-10 k dla KK.

 

to napisz jeszcze kto moze byc KK :) bo nie widze takowego , jedyna opcja to chyba sklep z kryształami swarovskiego , sam ostatnio kupilem brasoletke dziewczynie która na dobra sprawe niczym nie różnila sie od srebrnej z cyroniami za 25zł ja zaplaciłem 320zł ah te walentynki ... do tego swarowski nie używa srebra tylko stali szlachetnej co mocno mnie zdziwilo przynajmniej nie sniedzieje

Share this post


Link to post
Share on other sites
to napisz jeszcze kto moze byc KK :) bo nie widze takowego , jedyna opcja to chyba sklep z kryształami swarovskiego , sam ostatnio kupilem brasoletke dziewczynie która na dobra sprawe niczym nie różnila sie od srebrnej z cyroniami za 25zł ja zaplaciłem 320zł ah te walentynki ... do tego swarowski nie używa srebra tylko stali szlachetnej co mocno mnie zdziwilo przynajmniej nie sniedzieje

 

Tak, właśnie miałem na myśli kryształy Swarovskiego. Jaka to różnica czego używa Swarovski? Jest to marka powszechnie znana w Polsce (i nie tylko), a domena krysztaly.pl jest domeną idealną dla sklepu z kryształami Swarovskiego. Napewno jest lepsza niż krysztalyswarovskiego.pl- raz, że krótsza, dwa że nadaje się też do innych zastosowań.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale KK musiałby być naprawdę naiwny zeby kupic domene za srednie xxxx niskie xxxxx i nie mieć IDNa którego Networker nie posiada :) domena mnie osobiście się podoba jakby nie było generyk i całkiem przyjemny ale tak jak mówie przy takich domenach brak IDNa to duża strata i moge się mylić ale ktoś kto by poszedł do tego profesionalnie + marketing domeny KRYSZTALY.pl bez znaku diakrytycznego nie kupi

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale KK musiałby być naprawdę naiwny zeby kupic domene za srednie xxxx niskie xxxxx i nie mieć IDNa którego Networker nie posiada ;) domena mnie osobiście się podoba jakby nie było generyk i całkiem przyjemny ale tak jak mówie przy takich domenach brak IDNa to duża strata i moge się mylić ale ktoś kto by poszedł do tego profesionalnie + marketing domeny KRYSZTALY.pl bez znaku diakrytycznego nie kupi

 

Wejdź na zloto.pl. Właściciel domeny nie posiada IDN-a i jakoś mu to bardzo nie przeszkadza w prowadzeniu interesu, a branża podobna- biżuteria :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pani pyta Jasia pokazując obrazek z kółkiem:

- Jasiu, z czym ci się to kojarzy?

- z dupą proszę Pani.

- Ależ Jasiu, dlaczego?

- A bo mnie sie wszystko z dupą kojarzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajna, ale w kwotę powyżej 2-3 tyś PLN nie wierzę.

 

S.F.

alpine5

To ja daje teraz 2tyś - oferta ważna 5 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×