Jump to content
Sign in to follow this  
Sodeko

skatepark.pl

Recommended Posts

sprzedana gapowatemu poprzedniemu włascicielowi, transakcji dokonalismy w siedzibie firmy , wczoraj wykonalismy do siebie kilka telefonów. Pod domena ma byc jakis projekt wiekszy.

 

NOWYM badz starym firma ta sama TECHRAMPS

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli dali Ci jeszcze raz tyle, ile Ty za domenę dałeś + koszty dojazdu do firmy / hotel / wyżywienie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

z katowic do krakowa mam 100km jechalem autem firmowym na gaz zataknkowalem za 45zł i po drodze 3 hamburgery ;d hehehe ale to jest dziura az miło ;), z drugiej strony gdybym wiedział ze ta firma jest taka doslownie WIELKA to napewno inaczej bym rozmawial , ale nauczylem sie juz ze nie mozna byc chciwym i naprawde samopoczucie jest dobre ;)

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] ale to jest dziura az miło ;)

 

 

 

Mówisz może o ulicy Organki? (chyba, że nie załapałem przenośni, to sorry :P

 

 

Od urodzenia mieszkam w Krakowie ale nazwę tej ulicy poraz pierwszy słyszę, chyba wiec niezła dziura  :P

 

 

 

Jednak firma faktycznie chyba wielka. Na pewno nie zbiednieli na tym interesie ;) a i Ty jesteś zadowolony, więc to idealny deal.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mówisz może o ulicy Organki?

 

peryferia, tańsze działki itp itp ;) na pytanie ile kosztuje wykonanie skateparku dostałem odpowiedz male rampki od 50,000 do normalnego skateparku 300,000 pln szok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
peryferia, tańsze działki itp itp ;) na pytanie ile kosztuje wykonanie skateparku dostałem odpowiedz male rampki od 50,000 do normalnego skateparku 300,000 pln szok ;)

 

 

Łożesz  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje , dobra cena ale wiadomo skate park(i) są teraz popularne wśród młodzieży, tak więc i domena na czasie ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
CYTAT(Sodeko @ czw, 11 mar 10)

peryferia, tańsze działki itp itp na pytanie ile kosztuje wykonanie skateparku dostałem odpowiedz male rampki od 50,000 do normalnego skateparku 300,000 pln szok

Łożesz  ;)

 

A wy myśleliście że ile taki skatepark kosztuje.

Z moich informacji i to starych bo sprzed 7 lat ta kwota oscylowała w granicach 300 000zł oczywiście mówimy tu o porządnym Skate Parku co potwierdza Sodeko.

 

Moja wycena opiewała xx xxx, a myślałem o średnio wysokim przy większym graczu.

Nie rozumiałem słabych wycen większości osób tym bardzej o wysokiej reputacji w mojej ocenie.

Jak widać można było wyciągnąć dużo więcej ale na to za późno trzeba się cieszyć z tego co się ma.

 

Gratulacje dla sprzedającego jak i kupującego. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluje wyczucia i ceny . Nieźle na plus wyszedłeś mimo iż sporo za nią zapłaciłeś ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×