Jump to content
PRO85

Co sądzicie o stronce kupnodomen.pl :) 2010

kupnodomen.pl  

50 members have voted

  1. 1. Podoba wam się stronka kupnodomen.pl

    • jest super
      4
    • dobra
      1
    • przeciętna
      9
    • nie
      36


Recommended Posts

Zapraszam do wypowiedzi i brania udziału w sądzie.

Pozdrawiam

 

Ewentualnie prosił bym o wycenę ile moglibyście dać za pozycję nazwę i projekt strony.

Edited by PRO85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę że ładnie sonda dogina jest gorzej niż wcześniej jak było ostro rażące tło i tekst z notatnika :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolory, ogólny wygląd na nie. Powinieneś ją szybko zmodyfikować. Ankieta też mówi NIE :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stosowanie kontrastujących kolorów zniechęca do dłuższego pozostania. Zacząłbym od usunięcia żółtego koloru w złóż ofertę.

btw. Masz tyle domen a maila na o2.pl Zadbaj o profesjonalizm i załóż sobie skrzynkę pod @kupnodomen.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stosowanie kontrastujących kolorów zniechęca do dłuższego pozostania. Zacząłbym od usunięcia żółtego koloru w złóż ofertę.

btw. Masz tyle domen a maila na o2.pl Zadbaj o profesjonalizm i załóż sobie skrzynkę pod @kupnodomen.pl

skrzyneczke mam info@kupnodomen.pl kolory zmienie na czarne tło niebieskie pole do tekstu oraz szary do przycisków. i powinno być lepiej

Share this post


Link to post
Share on other sites
skrzyneczke mam info@kupnodomen.pl kolory zmienie na czarne tło niebieskie pole do tekstu oraz szary do przycisków. i powinno być lepiej

 

Widzę że chcesz reanimować nieboszczkę? Daj jej odejść w spokoju

:lol::):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę że chcesz reanimować nieboszczkę? Daj jej odejść w spokoju

:lol::):)

najpierw ją sprzedam :) hehehe bo jednak ciekawe barwy i coś innego przyciąga ;) ale na razie muszę poczekać 10-12 dni na ustabilizowanie pozycji

Edited by PRO85

Share this post


Link to post
Share on other sites

#Table_01 tr td table {
color: #FC0;
}
#Table_01 tr td p {
font-family: "Times New Roman", Times, serif;
}
#Table_01 tr td p {
font-size: 18px;
}
#Table_01 tr td p {
font-size: 16px;
}
.pp {
font-size: 16px;
}
.pp {
font-size: 18px;
}
.pp {
font-size: 18px;
color: #000;
}

To jest fragment stylu Twojej strony...

Jak myślisz, dobrze to jest?

A kolory.... jak u papugi, to że strona "rzuca" się na oczy jeszcze nie znaczy, że zachęca do pozostania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak sobie myślę dlaczego aż takie rażące opinie, ale po wejściu naprawdę tragedia :lol:

No wiesz, tak to jest jak się ma "certyfikaty" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapraszam do wypowiedzi i brania udziału w sądzie.

 

No cóż, jak widzisz sąd wydał wyrok :lol: I ja się z nim zgadzam.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
No cóż, jak widzisz sąd wydał wyrok :) I ja się z nim zgadzam.

 

Zauważ ze autor postu wnosi apelacje od wyroku

:lol::):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauważ ze autor postu wnosi apelacje od wyroku

:lol::):)

oczywiście się zgadzam z opinią i wynikiem sondy :) czekam na kolejne opinie ;)

 

aha i ciekawe co to będzie jak założę trzy serwisy internetowe, które są w przygotowaniu :)

Edited by PRO85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby istniała Święta Inkwizycja od stron www to byłbyś w tarapatach, nie mówię o paleniu na stosie, ale za sam napis "Web Design" należy Ci się łamanie kołem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
#Table_01 tr td table {
color: #FC0;
}
#Table_01 tr td p {
font-family: "Times New Roman", Times, serif;
}
#Table_01 tr td p {
font-size: 18px;
}
#Table_01 tr td p {
font-size: 16px;
}
.pp {
font-size: 16px;
}
.pp {
font-size: 18px;
}
.pp {
font-size: 18px;
color: #000;
}

To jest fragment stylu Twojej strony...

Jak myślisz, dobrze to jest?

A kolory.... jak u papugi, to że strona "rzuca" się na oczy jeszcze nie znaczy, że zachęca do pozostania.

 

I do tego "charset=windows-1250". Czyli jak mniemam strona narysowana (bo na pewno nie "napisana") we FrontPage'u. Jedyne, do czego się nadaje to natychmiastowe usunięcie. Zaoszczędzisz sobie lat świetlnych na poprawianie tego śmietnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby istniała Święta Inkwizycja od stron www to byłbyś w tarapatach, nie mówię o paleniu na stosie, ale za sam napis "Web Design" należy Ci się łamanie kołem :lol:

aha aha pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
I do tego "charset=windows-1250". Czyli jak mniemam strona narysowana (bo na pewno nie "napisana") we FrontPage'u. Jedyne, do czego się nadaje to natychmiastowe usunięcie. Zaoszczędzisz sobie lat świetlnych na poprawianie tego śmietnika.

w 2 dni zrobiłem to w adobe takie coś innego ciekawego chciałem zrobić a nie cały czas to samo wałkować co było modne kilka lat temu. Do odważnych świat należy. Parę poprawek na pewno kolorystyka jak już ktoś się wypowiadał i flesh. Jeśli komuś się nie podobają okienka na dole to pragnę poinformować że coraz więcej takich stron powstaje za granica nie ma to jak zajrzeć od czas do czasu na portfolio zagranicznych firm projektujących strony niż tkwić w latach przedstawionych na "youtube" dzięki koledze maryuse. :lol: Cały czas do samo nawet z domenami ktoś sprzedał domenę za niezła kasę i od razu wszystko co pokrewne się rejestruje tak samo strony lepiej ostrożniej niż coś nowego. Aha oczywiście byłem przygotowany na krytykę tak na marginesie bo to co nowe i inne od razu podlega krytyce. Każdy ma swój gust nie każdy ma "jajca" hehe niektórzy tylko kopiują od innych założę się że jak po drobnych wzmiankach domena wraz z serwisem popłynie za niezła kasę to nagle posypią się pochwały i coś podobnego będzie powstawać. Przykład wycena mieszkania-online.pl teraz jest szum taki że wszyscy biorą byle co z online.pl

Edited by PRO85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiesz o czym mówisz, takie "strony" robiło się w latach '80. Do kompletu w zasadzie brakuje jedynie animowanego gifa ze skrzynką pocztową. Zleć to komuś, kto się na tym zna. To coś (nie nazwę tego "stroną") jest kompletną porażką zarówno od strony kodowania jak i designu.

 

A propos zaglądania na zagraniczne strony - zajrzyj sobie na projekty sprzed 3 lat: http://www.smashingmagazine.com/2007/05/21...alling-designs/

Po ortografii, stylu wypowiedzi widzę, że chyba jesteś jeszcze niepełnoletni - trochę pokory.

Edited by Tobi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×