Jump to content
Sign in to follow this  
yarowa

Pomoc w wyborze rozszerzenia domeny, z przeznaczeniem na ewentualny serwis.

Wybór rozszerzenia domeny z identycznym słowem kluczowym, z rozróżnieniem na nIDN i IDN.  

16 members have voted

  1. 1. Czy Nie posiadając domeny nIDN w rozszerzeniu PL z określonym keyword'em, a mając w planach uruchomienie serwisu z użyciem tego a nie innego keyword'u:

    • nie zdecydował[a]byś się w ogóle na uruchomienie serwisu?
      5
    • zdecydował[a]byś się na uruchomienie serwisu z domeną nIDN w rozszerzeniu COM?
      6
    • zdecydował[a]byś się na uruchomienie serwisu z domeną IDN w rozszerzeniu COM?
      0
    • zdecydował[a]byś się na uruchomienie serwisu z domeną nIDN w rozszerzeniu EU?
      0
    • zdecydował[a]byś się na uruchomienie serwisu z domeną IDN w rozszerzeniu EU?
      0
    • zdecydował[a]byś się na uruchomienie serwisu z domeną IDN w rozszerzeniu PL?
      3
    • zdecydował[a]byś się na uruchomienie serwisu z domeną nIDN w innym rozszerzeniu niż wymienione wyżej?
      1
    • zdecydował[a]byś się na uruchomienie serwisu z domeną IDN w innym rozszerzeniu niż wymienione wyżej?
      1


Recommended Posts

Były podobne pytania w kontekście IDN vs. nIDN. Tutaj mamy kontekst nieco rozszerzony. Byłbym wdzięczny za udział w ankiecie. Tak jak w opisie tematu, kwestia dotyczy polskiego słowa kluczowego, generycznego, słownikowego, rzeczownika w mianowniku, w liczbie pojedynczej. Wiem "swoje" ale chętnie dam się przekonać. Ankieta jest co prawda naiwnie rozbudowana, ale po to aby spełnić jakieś wymogi poprawności ... Rozszerzenia pisane są z dużej litery, dla zwiększenia czytelności. Wiem, że diabeł tkwi w szczegółach, ale więcej szczegółów nie będzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałem dodać [ale wtedy w ankiecie byłoby nakichane jeszcze więcej zdań ;)], iż to wszystko przy założeniach, że posiadałbym [oprócz nIDN PL] domeny o wymienionych w ankiecie rozszerzeniach. Czyli wybór jednej domeny a pozostałe na przekierowanie.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
zdecydował[a]byś się na uruchomienie serwisu z domeną IDN w rozszerzeniu COM?

 

A coś takiego da się zarejestrować?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A coś takiego da się zarejestrować?

 

 

Wierz mi, że tak :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaznaczyłem pierwszą odpowiedź mając na myśli, że serwis bym uruchomił ale pod inną nazwą - albo odkupioną .pl albo całkowice wymyśloną nazwą (a reszta rozszerzeń jako pomoc w pozycjonowaniu i/lub przekierowania).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaznaczyłem pierwszą odpowiedź mając na myśli, że serwis bym uruchomił ale pod inną nazwą - albo odkupioną .pl albo całkowice wymyśloną nazwą (a reszta rozszerzeń jako pomoc w pozycjonowaniu i/lub przekierowania).

 

 

 

 

Dzięki.

 

W takim też ujęciu wezmę pod uwagę Twoją odpowiedź.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapomniałem dodać [ale wtedy w ankiecie byłoby nakichane jeszcze więcej zdań ;)

Trzeba było to zgrabniej ująć :)

A najlepiej podać konkretne przykłady :)

Komplet IDN/nonIDN.pl lub inna.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='Kangur' date='sob, 20 mar 10' post='299594']

Trzeba było to zgrabniej ująć :)  [...]

 

 

 

Tak, wiem ... Zorientowałem się "poniewczasie", że można było bardziej prosto  :)

 

[...] A najlepiej podać konkretne przykłady [...]

 

... ku zadowoleniu właściciela "brakującego ogniwa" :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry. Post zdublowany.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zainteresowałbym się odkupieniem nonIDNa w .pl :)

 

 

Ciekawie wyszło ... Inna rzecz, że niewiele osób wzięło udział w ankiecie. Oczywiście bardzo za udział w niej Dziękuję.

 

5 głosów mówi do mnie ;) , że nie zdecydowałoby się na uruchomienie serwisu bez peelki nIDN a w tym: głosy mówiące, że uruchomiłyby go odkupując tego pl nIDNa, lub zdecydowałoby się na działanie pod inną, wymyśloną bądź odkupioną nazwą nIDN w rozszerzeniu pl.

Natomiast 11 głosów zdecydowałoby się uruchomić taki serwis pod domeną o innym rozszerzeniu niż pl nIDN. Spośród tych 11 głosów, większość bo 6 wskazało w swoim wyborze rozszerzenie com [keyword nIDN].

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×