Jump to content
Sign in to follow this  
p0zer

otobanki.pl

Recommended Posts

Co myślicie o domenie otobanki.pl ?

Zarejestrowana dzisiaj za 12 PLN. Warta coś więcej?

 

L.poj. byłaby lepsza, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu banki miałyby być fajne, jeśli są "oto". Fraza bez sensu, dla mnie bez wartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czemu banki miałyby być fajne, jeśli są "oto". Fraza bez sensu, dla mnie bez wartości.

Wg Ciebie "oto" znaczy fajny? W takim razie otodom.pl oznacza, że dom jest fajny? Sorry, ale nie łapię.

Zarejestrowałem ją dlatego, iż wiele osób zna ten przedrostek i łączy go z różnymi słowami kluczowymi...

 

Domena odpowiednia np. pod finansowy program partnerski.

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybacz ale co ma otodom.pl czy otomoto.pl do tego? Te strony mają wsparcie Allegro, mogłyby się nazywać przedstawiamywammoto.pl ogarnijsiewnowymdomu.pl i prosperować na wysokich obrotach.

 

Poza tym strony otoFRAZA.pl służą raczej do wystawiania ogłoszeń, a przy otobanki.pl niespecjalnie widzę sens. Banki miałyby w tym serwisie się ogłaszać?

 

Głupie, bez sensu, źle się wymawia. Koniec imprezy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym strony otoFRAZA.pl służą raczej do wystawiania ogłoszeń, a przy otobanki.pl niespecjalnie widzę sens. Banki miałyby w tym serwisie się ogłaszać?

Porównanie kredytów banków, mając nadzieję że miliardy podobnych stron tematycznie nie będą miały takiego przebicia jak ta. :)

 

# otoTypy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowałem ją dlatego, iż wiele osób zna ten przedrostek i łączy go z różnymi słowami kluczowymi...

Ogłoszenia z AfterMarket: https://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...=1&page=630

 

3 strony (22 - 25) domen typu oto*.pl :) m.in. otogra, otourlopy, otokredyty, otoplan, otonieruchomosci, otopokrowce i wiele, wiele innych.

 

Poza tym strony otoFRAZA.pl służą raczej do wystawiania ogłoszeń, a przy otobanki.pl niespecjalnie widzę sens. Banki miałyby w tym serwisie się ogłaszać?

Dlaczego tylko ogłoszenia? Użyj wyobraźni.

Może serwis oparty o program partnerski: użytkownik może porównać ofertę wszystkich banków i wybrać odpowiednią dla niego opcję.

 

Oczywiście nie wyceniamy tutaj serwisów ani pomysłów na serwisy, tylko same domeny.

Więc wracając do sedna sprawy - Warta rejestracji? Wtopa? Reg fee?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ogłoszenia z AfterMarket: https://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...=1&page=630

 

3 strony (22 - 25) domen typu oto*.pl :) m.in. otogra, otourlopy, otokredyty, otoplan, otonieruchomosci, otopokrowce i wiele, wiele innych.

 

Jest też bukkake.com.pl, cipolandia.pl, lubieznica.pl (you know what I mean?)

 

Dlaczego tylko ogłoszenia? Użyj wyobraźni.

Może serwis oparty o program partnerski: użytkownik może porównać ofertę wszystkich banków i wybrać odpowiednią dla niego opcję.

Oczywiście nie wyceniamy tutaj serwisów ani pomysłów na serwisy, tylko same domeny.

Więc wracając do sedna sprawy - Warta rejestracji? Wtopa? Reg fee?

 

Sama domena - wtopa. OtoBanki nie brzmi i tyle. Postaw serwis i pchnij na znanym polskim serwisie aukcyjnym.

Edited by epca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, wg mnie "oto" nie znaczy fajny. "Oto" w domenie wzięło się z dźwięcznej wymowy i na potrzeby znaku graficznego otoMoto. OtoBanki to ani nie ta firma, ani nie brzmi szczególnie, ani nie wygląda. Rozumiem, że po "24", "24h", "i-", "e-", "..eo" i "2010" przyszedł czas na "oto". :)

Edited by Tobi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×