Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

[...]

Żeby nie było OT, moja ostatnia sprzedaż:

 

odnośniki.pl - 800 pln (idn)

 

O.O

 

 

Kupiona ode mnie za 50 pln :P kolejny raz okazuje się że u mnie są bardzo dobre okazje na zakupy :P

 

ps. Jeżeli można wiedzieć w jaki sposób sprzedana ?

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupiona ode mnie za 50 pln :P kolejny raz okazuje się że u mnie są bardzo dobre okazje na zakupy :P

 

ps. Jeżeli można wiedzieć w jaki sposób sprzedana ?

 

Szybkie negocjacje. Wbrew temu co piszecie, to myślę że była do dobra cena dla kupującego. Myślę, że dobra cena za tą domenę to ok. 1300 pln, ale z 800 też jestem zadowolony i wciąż uczę się tego fachu.

 

Co ciekawe, w domenie odnosniki.pl stoi już serwis... którego właścicielem jest Michał Pleban - przynajmniej tak wynika ze whois ;-). Zabezpieczenie idn-a było bardzo dobrym posunięciem. Choć, kolejna ciekawostka, domenę odnosniki.pl jakieś 2 tyg. poszła na aukcji za 50 pln. Nawet byłem w licytacji, ale jakoś przegapiłem zakończenie :)

 

Wracając do Twojego pytania, domena była jak wszystkie moje, wystawiona w opcji KT na AM, cena sprzedaży osiągnięta po negocjacjach.

 

Pozdrawiam,

O.O

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szybkie negocjacje. Wbrew temu co piszecie, to myślę że była do dobra cena dla kupującego. Myślę, że dobra cena za tą domenę to ok. 1300 pln, ale z 800 też jestem zadowolony i wciąż uczę się tego fachu.

 

Co ciekawe, w domenie odnosniki.pl stoi już serwis... którego właścicielem jest Michał Pleban - przynajmniej tak wynika ze whois ;-). Zabezpieczenie idn-a było bardzo dobrym posunięciem. Choć, kolejna ciekawostka, domenę odnosniki.pl jakieś 2 tyg. poszła na aukcji za 50 pln. Nawet byłem w licytacji, ale jakoś przegapiłem zakończenie :P

 

Wracając do Twojego pytania, domena była jak wszystkie moje, wystawiona w opcji KT na AM, cena sprzedaży osiągnięta po negocjacjach.

 

Pozdrawiam,

O.O

 

 

Ja to mam jakieś kulawe szczęście :P Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić was do składania u mnie ofert bo można w krótkim czasie sporo zarobić hehe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tanio poszła, wg. mnie ma potencjał. Ale jeśli jesteś zadowolony, to gratuluję!

przeniosłem do premium dałem 100 zł i poszła do renki w ciągu godziny .... potrzebowałem szybkiej kasy

Share this post


Link to post
Share on other sites
skakanki* pl za 400 przez AM w Mikołajkowym Pogromie Domenowym :PZaakceptowana oferta w wysokości niższej niż 40% KT.

Gratuluję, może kwota nie poraża, ale zawsze 400 zł "do przodu".

 

Uważałbym jednak na tym forum z takimi wpisami, bo gdy ja napisałem (niedawno) w jednym z wątków, że nie ma nic złego w akceptowaniu ofert na kwoty dużo niższe od ustawionych "kup teraz" (gdy np. pilnie potrzebujemy gotówki), to zostałem wyzwany od frustratów etc.

 

Co prawda tamto dotyczyło raczej sprzedaży do KK niż D2D, wychodzi więc na to (skoro Ciebie nikt nie zwyzywał po ujawnieniu kulisów tej sprzedaży), że w transakcjach D2D preferowane i w dobrym tonie jest akceptowanie ofert na 35 % (a najlepiej 5%) ustawionej wcześniej ceny KT.

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję, może kwota nie poraża, ale zawsze 400 zł "do przodu".

 

Uważałbym jednak na tym forum z takimi wpisami, bo gdy ja napisałem (niedawno) w jednym z wątków, że nie ma nic złego w akceptowaniu ofert na kwoty dużo niższe od ustawionych "kup teraz" (gdy np. pilnie potrzebujemy gotówki), to zostałem wyzwany od frustratów etc.

 

Co prawda tamto dotyczyło raczej sprzedaży do KK niż D2D, wychodzi więc na to (skoro Ciebie nikt nie zwyzywał po ujawnieniu kulisów tej sprzedaży), że w transakcjach D2D preferowane i w dobrym tonie jest akceptowanie ofert na 35 % (a najlepiej 5%) ustawionej wcześniej ceny KT.

 

Sebastian

alpine5

 

Naprawdę nie widzisz różnicy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sebastianie, jest mała różnica. Ta sprzedaż to wynik mojej pięciodniowej wyprzedaży (link w stopce), która kończy się jutro. W niedzielę takich obniżek już nie będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie wpłynęły pieniądze i puściłem transfer:

 

coolservice.co.uk - 150GBP

 

Klepnięta z palca w lutym 2010

 

Poszła do KK - firma z branży klimatyzacyjnej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie wpłynęły pieniądze i puściłem transfer:

 

coolservice.co.uk - 150GBP

 

Klepnięta z palca w lutym 2010

 

Poszła do KK - firma z branży klimatyzacyjnej :P

 

No to gratuluje!!!

Zerknij do mojej stopki tam znajdziesz dobrą lokatę dla Twoich funtów... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie wpłynęły pieniądze i puściłem transfer:

 

coolservice.co.uk - 150GBP

 

Klepnięta z palca w lutym 2010

 

Poszła do KK - firma z branży klimatyzacyjnej :P

 

Chyba taniutko.., nie próbowałeś z jednym zerem więcej?

 

O.O

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba taniutko.., nie próbowałeś z jednym zerem więcej?

 

O.O

 

Też mi się tak zdawało ale rynek mnie zweryfikował.

Kilka razy wystawiałem ją na ebay.co.uk od 99 GBP i bodaj raz była na domainlore od 50 GBP bez rezultatu w postaci sprzedaży. Cieszę się, że ją puściłem, bo przy okazji będę robił dla klienta samą stronę, a za to też wpadnie trochę grosza (pensów :P )

 

W sumie kosztowała mnie niecałe 7 funtów na 2 lata. Koszty wystawiania na sprzedaż to około 15 GBP. Razem mamy około 22. Nie ma co biadolić: 128 GBP na plusie :P

 

Tak na marginesie: coolservice.net ktoś wystawił na sprzedaż za $900 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ratownicymedyczni.pl 160zł sprzedana na aukcji AM.

 

Nie wiem czy to dużo za nią czy mało tak naprawdę, bo pod .eu działa firma, a i ogłoszeń też sporo jest odnośnie ratownictwa.

 

Posłucham opinii.

 

Pozdrawiam

 

P.S.1. Przepraszam za umieszczenie sprzedaży poniżej 1 000zł w nieodpowiednim dziale. Zamyśliłem się i dlatego poszło nie tak jak powinno. Przepraszam.

 

P.S.2. Przepraszam za nie wpisanie sprzedanej domeny. Jestem po podróży służbowej i zmęczenie daje znać.

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites
160zł sprzedana na aukcji.

 

Nie wiem czy to dużo za nią czy mało tak naprawdę, bo pod .eu działa firma, a i ogłoszeń też sporo jest odnośnie ratownictwa.

 

Posłucham opinii.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Przepraszam za umieszczenie sprzedaży poniżej 1 000zł w nieodpowiednim dziale. Zamyśliłem się i dlatego poszło nie tak jak powinno. Przepraszam.

 

Fajnie byłoby gdybyś jeszcze napisał co to sprzedałeś na tej aukcji za 160zł ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
;)

wychodzi na to, że 160zł.pl

ale nie wiadomo za ile ;)

 

ok, już wiadomo. Cena nie powala.

Edited by monty

Share this post


Link to post
Share on other sites
wychodzi na to, że 160zł.pl

ale nie wiadomo za ile ;)

 

ok, już wiadomo. Cena nie powala.

 

 

Dobrze, że humory dopisują. Poprawione więc można looknąć wyżej, ale w razie czego podaję jeszcze raz:

ratownicymedyczni.pl - 160zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

melanze.pl po krótkich negocjacjach poszła za 250zł na giełdzie AM. Jestem zadowolony bo bez idn ciężko by było dobrze ją sprzedać. Klient zgłosił się sam

 

pozdrawiam

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×