Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

Zarejestrowałem NIŃDŻĘ! :P

Recommended Posts

Witam,

 

być może ktoś z Was ma podobnie jak ja, zarejestrowałem :P i nie mogę na nią patrzeć w panelu, jak mogę się jej pozbyć :P

 

;):P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdarza się. ;):P

 

Jeśli tę ninję masz w dropped.pl to możesz się jej błyskawicznie pozbyć - korzystając z jednej z wielu ukrytych opcji u tego rejestratora czyli http://dropped.pl/ndelete.php - kasowanie domeny na własne życzenie. :P Jeśli nie masz domeny w dropped.pl to możesz tam przenieść przez authinfo i usunąć. ;-)

 

Taka domena nie tylko znika z panelu, ale jest usuwana całkiem z rejestru i po 5 dniach zwalnia się jako domena "po rozwiązaniu umowy". A jak nie chcesz całkiem usuwać, a tylko "z panelu" to zawsze możesz jeszcze przetransferować ją na nowe konto u jakiegoś rejestratora i już z niego nie korzystać, więc i na nią nie patrzeć. :P No albo wystawić na Allegro od 1 zł BCM, taka ninja dla kogoś może się okazać skarbem - różnie bywa.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekaj rok i jeżeli nie brałeś udział w dziwnej promocji to ninja odejdzie do krainy wiecznych walk po roku. Kto wie, może jeszcze ją polubisz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

być może ktoś z Was ma podobnie jak ja, zarejestrowałem :D i nie mogę na nią patrzeć w panelu, jak mogę się jej pozbyć ;)

 

Po co kasować... wystaw na giełdę, może komuś się spodoba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy u innych rejestratorów jest tak samo?

 

W PPD.pl można ukryć wybrane domeny – wtedy nie pokazują się na głównej liście domen, a tylko w zakładce „ukryte” – a mimo to domena wciąż istnieje, więc a nuż kiedyś przyjdzie o nią zapytanie... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podaj pseudonim tej :D , widać, że temat wzbudza pewne zainteresowanie ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

być może ktoś z Was ma podobnie jak ja, zarejestrowałem ph34r.gif i nie mogę na nią patrzeć w panelu, jak mogę się jej pozbyć

 

Dla Ciebie może domena może być ninja,a dla kogoś innego może być całkiem fajną domeną.Nie rozumiem dlaczego chcesz się jej pozbyć w tak głupi sposób skoro już za nią zapłaciłeś....

Share this post


Link to post
Share on other sites
kosiarkitraktorki.pl

traktorkikosiarki.pl

 

Chce ktoś za cenę rejestracji? :)

 

Errhm.. double ninja? Mi wystarczy pojedynczy, ten z obrazka obok :P

Edited by Kokoro

Share this post


Link to post
Share on other sites
kosiarkitraktorki.pl

traktorkikosiarki.pl

 

Chce ktoś za cenę rejestracji? :)

 

Łyżka dziegciu w beczce miodu. Nie przejmuj się, każdy ma jakąś nindzę, która mu bruździ w portfolio :P . Radzę głęboko je zakopać w panelu i nie chwalić się, że je kupiłeś. A jakby się pytali to mów "to było dawno i nieprawda" :P

Głowa do góry.

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdarza się. :):P

 

Jeśli tę ninję masz w dropped.pl to możesz się jej błyskawicznie pozbyć - korzystając z jednej z wielu ukrytych opcji u tego rejestratora czyli http://dropped.pl/ndelete.php - kasowanie domeny na własne życzenie. :P Jeśli nie masz domeny w dropped.pl to możesz tam przenieść przez authinfo i usunąć. ;-)

 

Taka domena nie tylko znika z panelu, ale jest usuwana całkiem z rejestru i po 5 dniach zwalnia się jako domena "po rozwiązaniu umowy". A jak nie chcesz całkiem usuwać, a tylko "z panelu" to zawsze możesz jeszcze przetransferować ją na nowe konto u jakiegoś rejestratora i już z niego nie korzystać, więc i na nią nie patrzeć. :P No albo wystawić na Allegro od 1 zł BCM, taka ninja dla kogoś może się okazać skarbem - różnie bywa.

Dzięki thomaso, już mam spokój dzięki tej opcji ;)

 

PS. To naprawdę mnie męczyło, już nie chodziło o te 25zł, ale za każdym razem przeglądałem domeny i jak zobaczyłem te :P to...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki thomaso, już mam spokój dzięki tej opcji :)

 

Moim zdaniem ta domena mogła znaleźć amatora, może ją sobie przygarnę, dzięki. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×