Jump to content
Sign in to follow this  
elempl

KlinikaJednegoDnia*pl

Recommended Posts

Witam,

zakupiłem własnie

 

klinikajednegodnia*pl

 

Dla niewtajemniczonych dodam że jest w tym momencie nowy trend w medycynie estetycznej na zabiegi tzw. jednodniowe.

 

 

P.S.

dla oświeconych tematem dodam że chirurgiajednegodnia.pl została już zajęta :) i to nie przezemnie :P

 

P.S.2

Dziekuje za wszystkie opinie również te negatywne :P i czekam na kolejne :P

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

zakupiłem własnie

 

klinikajednegodnia.pl

 

Kurcze nie wiem sam, mnie kojarzy sie z ostatnim dniem zycia :) ..."jeszcze tylko jeden dzień a póżniej zobaczysz światło"...

..jakos mało porywająco jak na domene komercyjną.

Nie podejme sie wyceny,pozostanę przy opinii...

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurcze nie wiem sam, mnie kojarzy sie z ostatnim dniem zycia :) ..."jeszcze tylko jeden dzień a póżniej zobaczysz światło"...

..jakos mało porywająco jak na domene komercyjną.

Nie podejme sie wyceny,pozostanę przy opinii...

 

Pzdr

 

jednego dnia :P nie ostatniego :P to różnica :P a że Tobie się tak kojarzy no cóż ;)

 

dodam tylko że jest sporo klinik jednego dnia :P i hasło jest znane :)

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam takie samo skojarzenie jak martinpolka.Nie kojarzy mi się za dobrze domena :)

 

masz prawo do własnego zdania :P ale kobiety które interesuja sie operacjami poprawiajacymi wyglad kojarza ten termin doskonale :P

 

p.s.

przydalo by sie wiecej kobiet domainerek :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem zdecydowanie za długa, szczególnie jak na domenę której nazwa nie jest jakoś jednoznacznie kojarzona z dochodowym biznesem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przepraszam ale troche mnie wasze opinie smiesza :) ale kazdy ma do swojej prawo :P to wiadomo :P

 

Klinika wiadomo co oznacza a wyrażenia "jednego dnia" okresla zabiegi estetyczne ktore wykonuje sie bez potrzeby pozostawania pacjenta w szpitalu....

 

pod domena chirurgiajednegodnia.pl jest wlasnie strona prywatnej kliniki chirurgicznej :P

 

 

ps.

ale z domenami czesto tak jest ze dla wiekszosci domainerow moze byc nieciekawa ale dla KK jest warta wiele ;)

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popularne wyrażenie i domena nawet ciekawa, ale zauważ że każda z tych klinik ma swoją markę a wskazana przez Ciebie domena może być zbyt ogólna. Taka jest moja opinia, wyceny dokona rynek :)

 

ps.

Mam wrażenie, że nie lubisz krytyki albo uważasz wszystkich opiniujących za niegodnych dyskusji w niewygodnym kierunku. Zatem po co tworzysz tematy w tym dziale? Dla reklamy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popularne wyrażenie i domena nawet ciekawa, ale zauważ że każda z tych klinik ma swoją markę a wskazana przez Ciebie domena może być zbyt ogólna. Taka jest moja opinia, wyceny dokona rynek :)

 

ps.

Mam wrażenie, że nie lubisz krytyki albo uważasz wszystkich opiniujących za niegodnych dyskusji w niewygodnym kierunku. Zatem po co tworzysz tematy w tym dziale? Dla reklamy?

 

nie, poprostu lubie kiedy opinie są poparte jakimiś faktami :P

 

reklama nie jest mi potrzbna bo mimo że jestem świeży w temacie domen to potrafię sprzedać "produkt" :P

 

co do ogólnikowości pojęcia to jest ogólne tak samo jak lekarze.pl itp :P wiec to żaden argument ;)

 

@bzw

Tobie także dziekuje za świetną wycenę na Twoim doświadczeniu można polegać :P

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie, poprostu lubie kiedy opinie są poparte jakimiś faktami :)

 

Dla mnie 0

 

Chcesz faktów?

Z tego co pamiętam nie miałem ochoty wydawać 50 zł na jej przedłużenie. Wystarczy czy chcesz więcej faktów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponieważ w innym swoim temacie, zastosowałeś podobną terminologię jak w tym, a nie raczyłeś mi w nim udzielić odpowiedzi za jaką kwotę "zakupiłeś" domenę" to zwłaszcza w świetle wypowiedzi Hedena, który obecną Twoją domenę sobie po prostu odpuścił, słowo "zakup" jest ...

Śmieszne?

Na pewno mylące. Zwłaszcza kiedy zamieszczasz takie info już w tytułach swoich tematów.

Jest to określenie zbyt "szumne" w stosunku do tego co naprawdę się stało: dokonałeś bowiem po prostu rejestracji domeny internetowej.

Owszem, zapłaciłeś za nią więc zakupiłeś usługę ale sadzę, że na tym forum, w jego zwyczajowej nomenklaturze termin "zakup domeny" oznacza trochę coś innego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie 0

 

Chcesz faktów?

Z tego co pamiętam nie miałem ochoty wydawać 50 zł na jej przedłużenie. Wystarczy czy chcesz więcej faktów?

 

nie wiem skąd ten sarkazm w Twojej wypowiedzi bo uważam że rzeczowa dyskusja na temat domeny bez obrażania innych nie jest czymś złym.

 

Dziękuję za informacje że miałeś tą domenę w swoim portfolio będę miał niezmiernie dużą satysfakcję kiedy ją sprzedam :) napewno nieomieszkam Cię o tym poinformować :P bo sprzedać można wszystko tylko rzecz w tym żeby wiedzieć jak :P bo można mieć świetne pomysły lecz bez umiejętności sprzedażowych może niewiele z nich być ? chyba się ze mną zgodzisz ? prawda?

 

@yarowa

przepraszam ale to że używam słowa zakup nie oznacza że robie z tego "niewiadomo co" z tego co kojarzę zawsze używam przy tym adekwatnej emotikony ( :P ) jeśli jest to źle odbierane przez środowisko domainerów to nie będę tego robił - wynika to z mojego stosunkowo krótkiego stażu ;) choć już mogę pochwalić sie jakimiś sukcesami :P

 

Pozdrawiam

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co pamiętam nie miałem ochoty wydawać 50 zł na jej przedłużenie. Wystarczy czy chcesz więcej faktów?

 

Ahhh! Ale urwał! :)

 

 

Mi się domena nie podoba. Źle brzmi i nie jest jednoznaczna.

 

EDIT:

Dziękuję za informacje że miałeś tą domenę w swoim portfolio będę miał niezmiernie dużą satysfakcję kiedy ją sprzedam :P napewno nieomieszkam Cię o tym poinformować :P bo sprzedać można wszystko tylko rzecz w tym żeby wiedzieć jak :P bo można mieć świetne pomysły lecz bez umiejętności sprzedażowych może niewiele z nich być ? chyba się ze mną zgodzisz ? prawda?

 

Wybacz ale wg mnie L.M. jesteś jakiś aspołeczny.

 

Ponawiam czyjeś pytanie tutaj: Po co tworzysz tematy w tym dziale skoro sam wiesz wszystko najlepiej?

Edited by epca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ponawiam czyjeś pytanie tutaj: Po co tworzysz tematy w tym dziale skoro sam wiesz wszystko najlepiej?

 

Napisał przecież, że jest nowy. Domena wg Niego jest SUPER więc próbuje teraz wszystkim to udowodnić. Każdy tak ma na początku. Nie twierdzę, że się nie sprzeda jednak mi nie chciało się jej kiedyś przedłużać z tego co pamiętam.

 

 

 

#zabiegi.pl

 

EDIT:

W dziale "wycena i opinie" powinna być blokada uniemożliwiająca autorowi pisanie więcej niż pierwszego posta. Później się kończy na przepychankach słownych. Jeśli ktoś daje pod wycenę domenę dobrym zwyczajem jest przyjmowanie opinii ze skruchą. Nikt tutaj nie jest alfą i omegą więc często się zdarza, że domeny wyceniane na 0 później sprzedają się za ciekawe kwoty. Nie zmienia to faktu, że są :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
przepraszam ale troche mnie wasze opinie smiesza :) ale kazdy ma do swojej prawo :P to wiadomo :P

 

Klinika wiadomo co oznacza a wyrażenia "jednego dnia" okresla zabiegi estetyczne ktore wykonuje sie bez potrzeby pozostawania pacjenta w szpitalu....

 

pod domena chirurgiajednegodnia.pl jest wlasnie strona prywatnej kliniki chirurgicznej :P

 

 

ps.

ale z domenami czesto tak jest ze dla wiekszosci domainerow moze byc nieciekawa ale dla KK jest warta wiele ;)

 

Masz racie ze pod różnymi ninjami są strony, ale to wynika z tego, że niektórzy eu wolą zarejestrować ninje za 10zł zamiast wydać trochę kasy na dobra domenę. 3 słowa w domenie to za dużo, adres jest nie przejrzysty, trudniejszy do zapamiętania i przy wpisywaniu łatwo się pomylić.

 

Jak ktoś ma takie pojęcie o domenach, żeby postawić stronę na domenie trzy wyrazowej to pewnie też nie będzie widział różnicy między klinikajednegodnia.pl a .eu .com . com.pl .biz itp. a one wszystkie są wolne.

 

Takie jest moje zdanie. A faktów nikt Ci nie przedstawi bo jedyny fakt świadczący o tym czy domena jest coś warta czy nie jest jej sprzedaż ( fakty są w twoich rekach)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisał przecież, że jest nowy. Domena wg Niego jest SUPER więc próbuje teraz wszystkim to udowodnić. Każdy tak ma na początku. Nie twierdzę, że się nie sprzeda jednak mi nie chciało się jej kiedyś przedłużać z tego co pamiętam.

 

 

 

#zabiegi.pl

 

EDIT:

W dziale "wycena i opinie" powinna być blokada uniemożliwiająca autorowi pisanie więcej niż pierwszego posta. Później się kończy na przepychankach słownych. Jeśli ktoś daje pod wycenę domenę dobrym zwyczajem jest przyjmowanie opinii ze skruchą. Nikt tutaj nie jest alfą i omegą więc często się zdarza, że domeny wyceniane na 0 później sprzedają się za ciekawe kwoty. Nie zmienia to faktu, że są :)

 

heden dziękuję za rzeczową odpowiedź i niejako obronę :P bo jeszcze chwila i zostałbym ukrzyżowany :P

 

nie twierdzę że domena jest super i nie udowadniam tego bo nie w tym rzecz :P ale nie jest beznadziejna takie jest moje zdanie ;) a co do mojego poprzedniego posta to chcialem przekazac ze będę miał satysfakcję ze sprzedania tej domeny nie dlatego żeby komuś dogryźć tylko że tak doświadczonemu domainerowi to się nie udało a mnie tak :P ( taka osobista satysfakcja i tyle )

 

Pozdrawiam i zapewniam że wszystkie opinie są dla mnie ważne i nie chcę tu toczyć żadnych przepychanek :)

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisał przecież, że jest nowy. Domena wg Niego jest SUPER więc próbuje teraz wszystkim to udowodnić. Każdy tak ma na początku.

 

Ja też jestem nowy ale staram się jakoś zachowywać. Denerwuje mnie zachowanie Elempl (trolling?) na tym forum mimo iż jestem tu od niedawna. I wydaje mi się że owy użytkownik z czasem pokory nie nabierze...typ tak ma i już.

 

EOT z mojej strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie twierdzę że domena jest super i nie udowadniam tego bo nie w tym rzecz :) ale nie jest beznadziejna takie jest moje zdanie :P

:P

(i nie używaj... tylu emotek. )

 

Przepraszam za OT

Temat chyba powinien zostać zamknięty?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też jestem nowy ale staram się jakoś zachowywać. Denerwuje mnie zachowanie Elempl (trolling?) na tym forum mimo iż jestem tu od niedawna. I wydaje mi się że owy użytkownik z czasem pokory nie nabierze...typ tak ma i już.

 

EOT z mojej strony.

 

chyba nie wiesz co to jest trolling :)

 

uprzejmie proszę o zamknięcie tematu :P

 

p.s.

proszę o podanie ilosci emotek na posta dopuszczalnych bo jak widze to również jest problemem

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites
elempl najpierw sprzedaj, a potem będziesz się mógł chwalić :)

 

masz absolutną rację :P a przy okazji czy może wiesz gdzie jest jakiś admin bo prosiłem od EOT i nadal nic....

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg. mnie bardzo dobra domena , przejrzyjcie internet a znajdziecie adresy i nazwy klinik promujące się nazwą "Klinika jednego dnia".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×