Jump to content
Jachu19

WorekDomen.pl

WorekDomen.pl  

31 members have voted

  1. 1. Czy postawiłbyś portfolio (sklep z domenami) pod tą domeną ?

    • Tak
      2
    • Nie, lepsze leżą wolne
      10
    • Nie, wolałbym kupić lepsza u domeniarza
      17
    • Inna odpowiedz (jak zaznaczysz dodaj komentarz w temacie)
      2


Recommended Posts

Co prawda jeszcze mam za mało domen na tworzenie jakiegoś profesjonalnego portfolio, ale jak tak z ciekawości szukałem jakiś domen to się okazywało ze wszystkie zajęte ( normalka), a jest już kilka portfolio na ninjach.

Widząc, że spada ta domena postanowiłem, że ją przechwycę, będzie na przyszłość. (w końcu *****domen.pl jest popularne wśród znanych serwisów: domdomen, kopalniadomen, parkdomen, a ja mam mój skromny worek :) )

 

No i pytanie do was, co myślicie o tej domenie, czy jest dobra na portfolio ? Zachęcam do oddawania głosów i komentarzy do nich w temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolałbym odkupić inną (oczywiście w rozsądnej cenie). Moim zdaniem na portfolio nie zawsze musi być w nazwie "domen" "domena" itp.

 

#ProstaNazwa.pl

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Worek? :) I co, wrzucisz swoje domeny do worka i niech je ludzie z niego wyciągają? Już lepiej poszukaj sensownego wyrażenia i weź domenę globalną, np. info, albo odkup, albo uzbrój się w cierpliwość i poluj. Ja bym raczej unikał słowa "domen", a szukał "domeny".

 

# DomenyKomercyjne.pl

# DobreDomeny.eu

# Adresomania.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

No i pytanie do was, co myślicie o tej domenie, czy jest dobra na portfolio ? Zachęcam do oddawania głosów i komentarzy do nich w temacie.

 

 

Oczywiście, że lepiej kupić domenę u kolegi z Forum :D Co o niej myślę ..? Na portfolio naprawdę, jest niestety beznadziejna :)

 

 

 

 

 

--

#właścicieldomen.pl

#wlascicieldomen.pl

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za wszystkie odpowiedz. Oczywiście czekam na inne opinie (czym więcej tym lepiej)

 

Szczerze mówiąc wydawało mi się że domena jest dobra, bo "worek" jest słowem pospolitym i KK łatwo je zapamiętać, ale może rzeczywiście zbyt pospolitym .

ArturZ -> oczywiste też mi się wydawało, że nikt nie będzie brał dosłownie worka do którego wrzucam domeny tak jak nikt nie kojarzy kopalni domen z górnikiem który kilofem te domeny wykopuje, ale w kwestii szukania "domeny" zamiast "domen" to chyba racja.

Ale cóż, nieraz dobrze dać swoją opinie pod sąd żeby nie postawić portfolio na ninji :) Oczywiście jeszcze się zastanowię ( w końcu są 2 głosy na tak, z moim byłoby 12% :D), a mam na to dużo czasu

 

Dzięki też za wszystkie propozycje domen które mogę kupić, ale przecież napisałem ze na razie nie mam zamiaru robić portfolio, a domen złapałem tak na zaś. (kulas naprawdę myślisz, że domainfortfolio.pl to dobra domena, czy tak bardzo chcesz ja sprzedać ? - moim zdaniem dla KK trzeba polskiego keyword-u, oni często nie wiedza, że adres strony to domena, a co dopiero jak to jest po angielsku) :D

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×