Jump to content
mlm

Szukam dobrego ksiegowego do rozliczania

Recommended Posts

z jakiego regionu.miasta jestes?

 

 

Centrum Polski , Łorsoł :-)

 

 

PS:

 

Proszę na priv i info

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Centrum Polski , Łorsoł :-)

 

 

PS:

 

Proszę na priv i info

 

 

To raczej (środkowy) wschód Polski :). Miałem coś napisać o tym ew. księgowym ale nie te rejony ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Księgowego z Krakowa - chętnie poznam..

 

 

Mam Ją w domu :) i jest bardzo zawalona pracą nie związaną z domenami ... Niemniej, jest Księgową. ... Ale jak naświetlisz ogólnie jaki masz "problem" to mogę zapytać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam Ją w domu :) i jest bardzo zawalona pracą nie związaną z domenami ... Niemniej, jest Księgową. ... Ale jak naświetlisz ogólnie jaki masz "problem" to mogę zapytać :D

 

 

Wiesz...

Ja też mam swoją księgową, ale ona jest "starej daty" i powiedziała mi, że za bardzo nie kuma tematu :-)

Chcę znaleźć kogoś dobrego.

Rozmawiałem z kilkoma księgowymi ostatnio, i powiem Ci, że każdy jakoś kręcił nosem.

Zgodzisz się ze mną na pewno także, że chyba nikt z nas, nie chciałby mieć księgowego, który nie zna zbyt dobrze danego tematu, lub też nie chce go poznać.

To tak jak z prawnikami. Nie każdy prawnik zajmuje się, lub też chciałby się zająć konkretnymi sprawami, ponieważ każdy z nich posiada wyuczoną wiedzę w danym zakresie.

 

To prawie tak jak w USA, np: Taki stomatolog...

Tam stomatolodzy, mają bardzo wąskie specjalizacje np: borowanie zębów lub ich wyrywanie, i wsio.

W Polsce jest inaczej.

U nas są o niebo lepsi stomatolodzy, bo ich w szkołach uczą wszystkiego: Usuwania kamienia, wyrywania zębów, piaskowania, lakierowania etc- muszą wszystko wiedzieć i umieć , aby być w Polsce stomatologiem, i to jest fajne, że możemy się tym poszczycić.

Druga sprawa i niestety smutna to ta, że lekarze z Polski wyjeżdzają za geanicę, ponieważ dopiero za granicą ich doceniają...

 

Pzdr

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='mlm' date='wto, 06 kwi 10' post='306424']

 

[...]

Ja też mam swoją księgową, ale ona jest "starej daty" i powiedziała mi, że za bardzo nie kuma tematu :-)

 

Wierz mi, że to o czym napisałem nie ma nic wspólnego ze "starą datą" :). Jest "Moja" - w innym znaczeniu niż tutaj zaproponowałeś.

 

[...] Chcę znaleźć kogoś dobrego. [...]

 

 

Temat tak czy inaczej, raczej nieaktualny. 350 km to jest - patrząc z każdej strony miejsc docelowych - jakiś problem jeśli chodzi o permanentny wgląd w papierowe dokumenty firmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałem księgowa "starej daty" - nie w znaczeniu pejoratywnym, tylko raczej pod kątem tej konkretnie osoby, w znaczeniu ( małej biegłości zagadnienia odnośnie praw sprzedaży domen ).

No... Być może, powinienem to inaczej ująć...

 

Kolejna lekcja- Że słowa mają olbrzymie znaczenie w kontekście odbierania przekazów medialnych- a szczególnie w polityce :-)

 

Pzdr

 

PS: Dzięki za zainteresowanie, ale tak jak piszesz troszkę daleko :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×